r e k l a m a
Wiadomości

Policja zaangażowana w akcje przeciwpowodziowe

Policja pomaga w ewakuacji ludzi zagrożonych powodzią, organizują objazdy dla nieprzejezdnych dróg, zabezpieczają rejony, w których prowadzone są działania ratownicze.

Osiedle Gądki

Doświadczenia policjantów wskazują, że wiele osób ryzykuje zdrowiem, nawet życiem, by z bliska obejrzeć żywioł, zrobić zdjęcia. Ludzie wchodzą, zdarza się, że wjeżdżają na wały przeciwpowodziowe. Oprócz ryzyka, jakie ponoszą, przeszkadzają w akcjach ratowniczych i mimowolnie niszczą te umocnienia. To zabronione i niebezpieczne! Policja prosi o kategoryczne podporządkowywanie się poleceniom tych, którzy ratują ludzi i ich dobytek.

ul. P. Prusa w Jaśle

Może zajść konieczność ewakuacji. Policjanci dotrą dużo wcześniej do osób, które będą zmuszone opuścić swe domy. Poinformują o miejscu, czasie i sposobie wyjazdu z domów. Pomożemy osobom chorym, niedołężnym. Informacje przekazywać będziemy osobiście, ale także przy użyciu głośników w policyjnych wozach. Prosimy o podporządkowanie się poleceniom.

Policjanci nieprzerwanie strzec będą domostw i dobytku osób, które zmuszone były ewakuować się przed powodzią. 

podkom. Paweł Międlar
PKWP

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

12
Dodaj komentarz

avatar
12 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
z.k.jaślaninixido hankówkaJaślanka_25 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
a.a.a.
Gość
a.a.a.

no nareszcie beda nasi policjanci pracowac:)

jaślanin
Gość
jaślanin

dokladnie tylko laury dla osp i straży miejskiej którzy to pomagali ile mogli

ixi
Gość
ixi

Laski nie robia bo TO ICH OBOWIAZEK, …w koncu za to maja placone z podatkow!

do hankówka
Gość
do hankówka

Masz rację straż miejska i osp pomagali mieszkańcom w zabezpieczeniu domów przed zalanie, a gdzie reszta?, ci co na pierwszych stronach portali prężą się aby dobrze wyjść na zdjęciu.

Jaślanka_25
Gość
Jaślanka_25

Ja też mieszkam na wzniesieniu i widzę co się dzieje. I obserwuje debilizm młodocianych. Inaczej tego nazwac nie mogę. A co do powodzi to widziałam jak Hankówka wyglądała.:no::no::no::no:

hankówka
Gość
hankówka

tylko straż miejska i osp brała udział w powodzi taka prawda. A inni jak zawsze po laury pierwsi.

.
Gość
.

Czy ktoś w poniedziałek rano, przy wielokilometrowych, wielogodzinnych korkach widział choćby 1 (słownie jednego) policjanta ? Pochowali się gdzieś jak nie przymierzając burmistrz z zastępcą, a teraz wypisują androny:upset:

xx
Gość
xx

jak pokażecie zdjęcia, które pokazują jak policja pomaga to uwierze. Jeszcze żadnego z łopatą i workiem nie widziałem, tylko w ciepłych autach siedzą i się wożą.
Udają wielkich pakerów, jak mają 4 bluzy na sobie i kamizelke + mundur, jak tacy silni i wielcy to do roboty i ładować wory z piachem!

g
Gość
g

pierwsze słyszę, żeby jeżdżenie po wałach przeciwpowodziowych, gdzie nie ma tabliczek o takim zakazie, było zabronione. jednak podczas zagrożenia powodzią to faktycznie nie na miejscu, ale w Jaśle w tym roku nie było powodzi – wały od PiS-u są i spełniają swoją rolę!

komendant
Gość
komendant

Nie rozśmieszajcie ludzi, widzę tych nierobów i cwaniaków pod JDK-iem , gdzie by tu przespać noc i łapnąć rowerzystę po piwie.
I nocne panienki na peryferiach.

lupus
Gość
lupus

Mieszkam na dużym wzniesieniu skąd widać rozlewisko rzeczne podczas powodzi szczególnie rozległe i za każdym razem obserwuję – głupawkę – jaką ludzie dostają ,bo jeżdżą autami jak idioci to w jedną to w drugą stronę i gapią się czekając na kolejne tragedie ludzkie ,blokują drogi ,przeszkadzają są agresywni ,tojest patologia ,policja i tak jest tolerancyjna ,powinna karać bezmózgowćów co stoją na wałach udają chojraków zamiast pomóc ludzią :no::no:

z.k.
Gość
z.k.

psp Jaslo yeyeyeyeye !!!

Close
X