Wiadomości

Policjanci poszukują uczestnika i świadków wypadku

Trwa policyjne postępowanie w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w Jaśle. Policjanci poszukują kierowcy uczestniczącego w zdarzeniu oraz osób, które były świadkami wypadku, bądź mają informacje mogące przyczynić się do wyjaśnienia jego okoliczności.

fot. archiwum

Do wypadku doszło około godz. 17.20. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący rowerem mężczyzna jechał  ul. Niegłowicką w kierunku Dębowca. W pewnej chwili zauważył, że jadący z naprzeciwka samochód zjechał na lewy pas ruchu i rozpoczął manewr wyprzedzania poprzedzającego go pojazdu. Rowerzysta chcąc uniknąć zderzenia z samochodem gwałtownie odbił w prawo, stracił równowagę i upadł na jezdnię. Pokrzywdzony ze złamaną ręką trafił do szpitala. Kierowca odjechał z miejsca zdarzenia.

Celem szczegółowego wyjaśnienia okoliczności wypadku, kierowcę  uczestniczącego w tym zdarzeniu oraz świadków wypadku prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jaśle ul. Kościuszki 26, tel. 13 44 38 330, tel. zaufania 13 44 38 370.

KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
kierowca
kierowca
2023 lat temu

Tyle kierowanych apeli służb drogowych,porządkowych ażeby nie wsiadać na rower w porach wieczorowych,może jeszcze na nieoświetlony rower.Przecież tacy stają się zagrożeniem dla ruchu drogowego.W tym przypadku kogo ktoś chce szukać?.Przecież nie został potrącony,czyli nie było żadnego naruszenia porządku drogowego,a jeśli to prawda,co się ustaliło,to przecież kierowcy i ten ,który wyprzedzał i ten który b ył wyprzedzany nie byli uczestnikami jakiejś tam przewrotki,która miała miejsce po ich odjechaniu.Nalezy zrozumieć,iż Ci,którzy kierują takie apele działają w dobrej wierze.

jolka
jolka
2023 lat temu

a czy policja nie poszukuje czasem sprawców zdemolowania lamp i drzewek na rynku w sobotę i w niedzielę-3 i 4 grudnia?

Zobacz także
Close
Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x