r e k l a m a
MiastoWiadomości

Policjanci poszukują zaginionego mieszkańca Wróblowej

Policjanci poszukują zaginionego mieszkańca Wróblowej

Policjanci poszukują zaginionego Tomasza Gajdę, 30-letniego mieszkańca Wróblowej (gmina Brzyska). Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu zaginionego mężczyzny proszone są o kontakt z Policją.

Tomasz Gajda, 30-letni mieszkaniec Wróblowej, 4 października br., około godz. 10 na przystanku we Wróblowe wysiadł z samochodu kuzyna, z którym był w Jaśle, i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, jak też nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis: wzrost około 172 cm, waga około 85 kg, średniej budowy ciała, cera jasna, włosy ciemne, oczy niebieskie, twarz pociągła, nos średni, uszy średnie przylegające.

W dniu zaginięcia ubrany był m.in. w: czarną kurtkę pikowaną ze skórzaną wkładką na ramieniu koloru brązowego, niebieską koszulę z kołnierzykiem oraz jasne jeansowe spodnie.

Osoby, które posiadają informacje mogące przyczynić się do odnalezienia zaginionego proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jaśle ul. Kościuszki 26, tel. 13 44 38 310, e-mail: jaslo@podkarpacka.policja.gov.pl

KPP Jasło

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
X