r e k l a m a
Wiadomości

Posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku

W sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Jaśle w dniu 20 lutego 2009 roku pod przewodnictwem Starosty Jasielskiego Adama Kmiecika odbyło się posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku. Przedmiotem posiedzenia była ocena stanu bezpieczeństwa i porządku publicznego w powiecie jasielskim za 2008 r. Informacje w tej sprawie przedstawił Powiatowy Komendant Policji w Jaśle podinspektor Robert Woźnik.

W spotkaniu uczestniczyli: Z-ca Burmistrz Miasta Jasła Ryszard Pabian, przedstawiciele Rady Powiatu w Jaśle Tadeusz Gorgosz i Stanisław Żygłowicz, Prokurator Kazimierz Łaba, Zastępca Komendanta Powiatowego nadkomisarz Henryk Kmiecik oraz Naczelnik Sekcji Prewencji i Ruchu Drogowego komisarz Jerzy Duszyński.

W posiedzeniu oprócz stałych członków komisji uczestniczyli gościnnie przedstawiciele Straży Ochrony Kolei, którzy przedstawili sytuację dotyczącą uszkodzeń mienia na terenie administrowanym przez Polskie Koleje Państwowe.

Powiat Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
M.O.Jazzz Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jazzz
Gość
Jazzz

chetnie bede doradzal tym panom co robic..ale nie za darmo.

M.O.
Gość
M.O.

Jednym z tematów obrad były inwestycje w utrudnianie ruchu drogowego, wniesiono poprawkę do modernizacji wszystkich skrzyżowań na wzór skrzyżowania Mickiewicza/Szkolnej oraz Baczyńskiego/3-Maja, wydłużeniu pracy sygnalizacji do 24/h.
Projekt przyjął się z uznaniem naszych władz.

Close
X