r e k l a m a
Wiadomości

Posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku

W sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Jaśle w dniu 20 lutego 2009 roku pod przewodnictwem Starosty Jasielskiego Adama Kmiecika odbyło się posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku. Przedmiotem posiedzenia była ocena stanu bezpieczeństwa i porządku publicznego w powiecie jasielskim za 2008 r. Informacje w tej sprawie przedstawił Powiatowy Komendant Policji w Jaśle podinspektor Robert Woźnik.

W spotkaniu uczestniczyli: Z-ca Burmistrz Miasta Jasła Ryszard Pabian, przedstawiciele Rady Powiatu w Jaśle Tadeusz Gorgosz i Stanisław Żygłowicz, Prokurator Kazimierz Łaba, Zastępca Komendanta Powiatowego nadkomisarz Henryk Kmiecik oraz Naczelnik Sekcji Prewencji i Ruchu Drogowego komisarz Jerzy Duszyński.

W posiedzeniu oprócz stałych członków komisji uczestniczyli gościnnie przedstawiciele Straży Ochrony Kolei, którzy przedstawili sytuację dotyczącą uszkodzeń mienia na terenie administrowanym przez Polskie Koleje Państwowe.

Powiat Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jazzz
Jazzz
2024 lat temu

chetnie bede doradzal tym panom co robic..ale nie za darmo.

M.O.
M.O.
2024 lat temu

Jednym z tematów obrad były inwestycje w utrudnianie ruchu drogowego, wniesiono poprawkę do modernizacji wszystkich skrzyżowań na wzór skrzyżowania Mickiewicza/Szkolnej oraz Baczyńskiego/3-Maja, wydłużeniu pracy sygnalizacji do 24/h.
Projekt przyjął się z uznaniem naszych władz.

Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x