Wiadomości

Poszukujemy zaginionego

Komenda Powiatowa Policji w Jaśle poszukuje:

Mariusza Michalskiego, lat 42, zamieszkałego w Jaśle.

Zaginiony 20 stycznia br. (wtorek), około godz. 12.00 wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, jak też nie nawiązał kontaktu z rodziną.
 
Rysopis: wzrost około 165 cm, krępa budowa ciała, włosy ciemne długie ( poniżej ramion) falowane, zaniedbane, oczy piwne, uszy małe przylegające, nos średni prosty, braki w uzębieniu górnej szczęki.
 
W dniu zaginięcia ubrany był w: kurtkę koloru czarnego do pasa ( na ramionach może posiadać jasne wstawki), spodnie koloru ciemnego z materiału, czapkę z daszkiem koloru ciemnego, posiadał przy sobie neseser koloru brązowego oraz torbę na ramię typu worka marynarskiego koloru ciemnego.
 
Kontakt:
Osoby, które widziały Mariusza Michalskiego lub posiadają informację o miejscu pobytu zaginionego proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jaśle tel. 013/ 44 38 310 lub z najbliższą jednostką Policji tel. 997.

KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
jane kenneth
jane kenneth
1 rok temu

Wszystkie podziękowania dla Dr.obo za pomoc w odzyskaniu mojego męża, który zostawił mnie dla innej kobiety, a teraz mój mąż wrócił błagając, abym o nim zapomniała i tak bardzo go kocham, a teraz jesteśmy razem szczęśliwi. Dr.obo za rzucenie zaklęcia miłosnego na mojego męża możesz również skontaktować się z nim, jeśli masz jakiekolwiek problemy. WhatsApp: +2348115365326 lub e-mail: dr.obohealinghome1411@gmail.com

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x