r e k l a m a
Wiadomości

Powiat organizuje zbiórkę darów dla powodziań

Starosta Jasielski informuje, że w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Jaśle, ul. Rynek 18 został uruchomiony punkt zbiórki darów dla osób poszkodowanych na skutek powodzi.

Osoby indywidualne oraz instytucje zainteresowane pomocą dla poszkodowanych mogą składać dary rzeczowe (meble, środki czystości, narzędzia do porządkowania terenu, sprzęt AGD i RTV, pościel, koce, materiały budowlane i wykończeniowe, odzież) oraz żywność trwałą pod wyżej wskazanym adresem od poniedziałku do piątku do dnia 28.05.2010 r., w godzinach od 7.30 do 21.00.

Dary te będą przekazywane dla gmin z terenu Powiatu Jasielskiego dotkniętych powodzią.

Wszystkich chętnych do przekazania swojej pomocy prosimy o wcześniejszy kontakt pod nr telefonu 013/448 34 40 lub 013/448 34 10.

Powiat Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

6
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
HANSerykkleniuchnngoral Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
fala
Gość
fala

Sanowny Panie Starosto nie osmieszaj sie Pan.

goral
Gość
goral

Mam nadzieje ze ta zbiorka bedzie zrobiona w gronie darmozjadow zew starostwa bo zebrac na ulicy jest najprosciej i liczyc na kogos innego///??

nn
Gość
nn

i dobrze że organizują taką zbiórkę, zawsze znajdzie się coś czym można się podzielić z potrzebującymi, szczególnie w obliczu takiej tragedii, gdzie ludzie stracili niekiedy cały dorobek swojego życia.. szkoda że co niektórzy potrafią tylko krytykować i patrzeć na czyjeś ręce..

leniuch
Gość
leniuch

już widzę jak ksiądz, polityk jego kumpel urzędnik i sponsor z biznesu pomagają powodzianom. Na tych to trzeba szczególnie uważać, bo będą żerować na tragedii.

erykk
Gość
erykk

Wyślij Pan, Panie Sarosto "TW Drzewo"!!!!!!

HANS
Gość
HANS

TW.DRZEWO NIE MA CO DAC BO WSZYSCY GO OKRADAJA

Close
X