Wiadomości

Powiat organizuje zbiórkę darów dla powodziań

Starosta Jasielski informuje, że w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Jaśle, ul. Rynek 18 został uruchomiony punkt zbiórki darów dla osób poszkodowanych na skutek powodzi.

Osoby indywidualne oraz instytucje zainteresowane pomocą dla poszkodowanych mogą składać dary rzeczowe (meble, środki czystości, narzędzia do porządkowania terenu, sprzęt AGD i RTV, pościel, koce, materiały budowlane i wykończeniowe, odzież) oraz żywność trwałą pod wyżej wskazanym adresem od poniedziałku do piątku do dnia 28.05.2010 r., w godzinach od 7.30 do 21.00.

Dary te będą przekazywane dla gmin z terenu Powiatu Jasielskiego dotkniętych powodzią.

Wszystkich chętnych do przekazania swojej pomocy prosimy o wcześniejszy kontakt pod nr telefonu 013/448 34 40 lub 013/448 34 10.

Powiat Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
fala
fala
2024 lat temu

Sanowny Panie Starosto nie osmieszaj sie Pan.

goral
goral
2024 lat temu

Mam nadzieje ze ta zbiorka bedzie zrobiona w gronie darmozjadow zew starostwa bo zebrac na ulicy jest najprosciej i liczyc na kogos innego///??

nn
nn
2024 lat temu

i dobrze że organizują taką zbiórkę, zawsze znajdzie się coś czym można się podzielić z potrzebującymi, szczególnie w obliczu takiej tragedii, gdzie ludzie stracili niekiedy cały dorobek swojego życia.. szkoda że co niektórzy potrafią tylko krytykować i patrzeć na czyjeś ręce..

leniuch
leniuch
2024 lat temu

już widzę jak ksiądz, polityk jego kumpel urzędnik i sponsor z biznesu pomagają powodzianom. Na tych to trzeba szczególnie uważać, bo będą żerować na tragedii.

erykk
erykk
2024 lat temu

Wyślij Pan, Panie Sarosto "TW Drzewo"!!!!!!

HANS
HANS
2024 lat temu

TW.DRZEWO NIE MA CO DAC BO WSZYSCY GO OKRADAJA

Zobacz także
Close
Back to top button
6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x