Wiadomości

Pożar budynku przy ulicy 3-go Maja (foto)

Dzisiaj, kilku minut przed godziną ósmą dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle otrzymał zgłoszenie o płonącym domu, przy ulicy 3-go Maja. W wyniku pożaru nikt nie odniósł obrażeń.

Pożar budynku przy ulicy 3-go Maja w Jaśle (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)
Natychmiast na miejsce pożaru zadysponowane zostało trzy samochody gaśnicze  i cysterna z wodą z Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle. Po dotarciu na miejsce strażacy zaczęli walczyć z pożarem. W związku z dużym zadymieniem zaczęto od oddymienia pomieszczenia, co ułatwiło wyniesienie materiału palnego z budynku.
– Z informacji jakie uzyskaliśmy od właściciela wynika, że oprócz niego w budynku nie było nikogo. Oczywiście wciąż penetrujemy budynek w celu wykluczenia innych osób, które mogły znajdować się w środku. – mówi st. bryg. Wiesław Latoszek, komendant powiatowy PSP w Jaśle.
Podczas prowadzenia akcji na drodze tworzyły się ogromne korku z obu stron jezdni. Prawdopodobną przyczyną zaprószenia ognia była nieostrożność podczas jego używania.
Na miejscu prowadzone są oględziny mające na celu ustalenie przyczyny pożaru.
Informację o tym zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika Kamila. Jeśli w Twojej okolicy ma miejsce jakieś zdarzenie poinformuj nas o tym – kontakt@jaslonet.pl, tel. 500 145 189.
Przemysław Janas
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
15 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gunia
Gunia
2024 lat temu

Przejeżdżałem tamtędy, straszne korki są,a dym był duży.

AeR
AeR
2024 lat temu

To musiało się tak skończyć ale podziwiam pana bo sam zbudował sobie ten dom bez maszyn więc szacun dziadzia

ona
ona
2024 lat temu

czy to aby nie „dom” dziadka G? Dziwię się , że to „coś” poskładane przez dziadka i zwane budynkiem nikomu jeszcze nie zawaliło się na głowę

Gunia
Gunia
2024 lat temu

Dokładnie, mieszkam w okolicy, sam go budował i mieszka w takiej budzie..

lechosław.pl
lechosław.pl
2024 lat temu

I ta buda jest budynkiem mieszkalnym zgodnie z prawem budowlanym,czy samowolą budowlaną ? Nadzór budowlany zainteresuje się dopiero po kolejnej tragedii lub katastrofie budowlanej.Jak zwykle z resztą…

;/
;/
2024 lat temu

Tych debilnych słupków powinno być więcej!! Najlepiej zamiast malować pasy wzdłuż dróg, powinni też wstawić takie słupki… I powinno być trochę więcej wysepek. Najlepiej co 50 metrów.

GL
GL
2024 lat temu

Dziadek sam toto skladał i cała okolica się zakładała kiedy chata mu się zawali na głowę. To bylo do przewidzenia i tylko zastanawiam się, jak mu się udało nie sfajczyć tej drewnianej budki, w ktorej wcześniej mieszkał.
To naprawdę „przepięknie” wyglądalo przy wjeździe do miasta.

JIM
JIM
2024 lat temu

Ten dziadek ma kupe chajsu. Koło Merkurego ma też taką ruderę i jeszcze na Floriańskiej ma pustostan.
Nie żałujcie dziadka – on po prostu lubi byc psujem.

Tenia
Tenia
2024 lat temu

Dokładnie, on ma dużo kasiury..

G
G
2024 lat temu

LUDZIE TO ŚWIR JAKICH MAŁO TRZEBA GO ZNAĆ ŻEBY COŚ POWIEDZIEĆ TAK SIĘ SKŁADA ŻE GO ZNAM NA TYLE ŻEBY DYSKUTOWAĆ WSPUŁCZUCIE DLA LUDZI CO MIESZKAJĄ OBOK………. A CO DO JEGO KASY TO ZA SWÓJ MAJĄTEK KUPIŁBY CAŁE JASŁO I 2 GMINY…..!!

andy
andy
2024 lat temu

Szkoda Ziutka,dobry był z niego herbatnik.Mógł jeszcze pożyć

I
I
2024 lat temu

A JA SIĘ PYTAM DLACZEGO TEN STRAŻAK W CZAPCE GALOWEJ STOI I SIĘ PATRZY ZAMIAST POMAGAĆ NA DEFILADĘ SIĘ WYBRAŁ ?LUB CZEKA NA MEDAL

IRENA
IRENA
2024 lat temu

Wszyscy pracują a Latoszek jak zwykle na wyjściowo i ręce w kieszeni to jest chore Pewnie myślał że na jakiś bankiet go zaprosili i patrzy gdzie ten szwedzki stół

tylkoja
tylkoja
2024 lat temu

Irenka czy Ty to Inerka czy IRYN????

focik
focik
2024 lat temu

31 grudnia sylwester latoszek sie spodziewal ze od rana beda mu walic jadlo i al….. atu pozar wiec sie nie dziwcie ze chlop na galowo a przy pozaze tez mozna sie najesc na szwdzkim stole …tego goscia juz dawno powinni wyp….i kilu gosci tez

Back to top button
15
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x