r e k l a m a
Wiadomości

Pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej wyróżnieni

W dniu 27 listopada 2008 r. w siedzibie Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie odbyła się narada połączona z wręczeniem listów gratulacyjnych Wicewojewody Podkarpackiego wyróżniającym się pracownikom pomocy społecznej. Pani Urszula Kmiecik zatrudniona w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Jaśle na stanowisku specjalisty pracy socjalnej znalazła się wśród 40 osób, które swoją postawą i zaangażowaniem w rozwiązywaniu ludzkich problemów  dały dowód prawdziwej sumienności i rzetelności wykonywanych zadań.

Poza zadaniami związanymi z pracą socjalną, Pani Urszula Kmiecik czynnie działa w zarządzie Podkarpackiego Stowarzyszenia Pracowników Pomocy Społecznej oraz na rzecz społeczności lokalnej poprzez m.in. zaangażowanie w powstanie partnerstwa „Razem łatwiej”, czy też wsparcie organizacji pozarządowych w pozyskaniu środków finansowych. Ponadto pełni funkcję Specjalisty ds. Monitoringu i Ewaluacji w Zespole Zarządzającym projektem systemowym „Czas na aktywność w mieście Jaśle”, który realizowany jest przez tutejszy Ośrodek w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Posiada także nabyte  umiejętności poprzez uczestnictwo w różnych szkoleniach  i kursach, m.in. w kursie języka migowego, czy też w II Międzynarodowej Letniej Szkole Gospodarki Społecznej, co jest niewątpliwym atutem w pracy socjalnej. 


Wręczenie listu gratulacyjnego przez Wicewojewodę Podkarpackiego Panią Małgorzatę Chomycz.

UM Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
joasia Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
joasia
Gość
joasia

Najpierw bajzel,potem bieda,potem urzędnik,który ją "zwalcza",a potem nagrody…Ile to kosztuje podatnika,co jeszcze nie jest w szponach tejże zacnej opieki.???

Close
X