Wiadomości

Prezes Pektowinu odwołany? (tv)

Z nieoficjalnych źródeł, dziennikarze Jaslonet.pl dowiedzieli się, że prezes jasielskiego Pektowinu, Franciszek Bosak został odwołany z pełnionej funkcji. Taką decyzję miał podjąć minister Skarbu Państwa Aleksander Grad.


Prawdopodobnie pismo w tej sprawie zostanie wręczone Bosakowi podczas środowego spotkania w Ministerstwie Skarbu Państwa, przez ministra Grada.

O dymisji Bosaka mówiono w Pektowinie już w środę, ale informacje te traktowane są jako plotki, związki zawodowe nie dostały w tej sprawie oficjalnego stanowiska.

To są plotki, ja nie mam żadnych oficjalnych informacji o tym, żeby zarząd został odwołany – mówi Edmund Gondek, przewodniczący komisji zakładowej NSZZ Solidarność.

W rozmowie telefonicznej Edmund Gondek, mówi jednak, że podczas spotkania zarządu ze związkowcami zarząd zasygnalizował, że dalsze negocjacje mogą być prowadzone w zmienionym składzie.

Zarząd nas poinformował dzisiaj (piątek 17.07 – przyp. red.), że prosi o przełożenie spotkania na przyszły tydzień na piątek, bo w środę wyjeżdża do Warszawy i wtedy ze strony zarządu padło stwierdzenie – to może państwo będziecie z kimś innym rozmawiać – mówi nam Edmund Gondek.

Proszony o komentarz prezes Pektowinu Franciszek Bosak, nie chciał się wypowiadać.

Oficjalne stanowisko w tej sprawie poznamy zapewne w czwartek.

Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
17 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
miesz
miesz
2024 lat temu

Nareszcie!

pracownik
pracownik
2024 lat temu

Wznoszę modły do nieba !! o to żeby to była prawda !!!

us)
us)
2024 lat temu

Panie Gondek !!!-Logiczne chyba jest , że związki zostaną poinformowane po fakcie odwołania zarządu ,a nie na tydzień przed .!!!:confused:

pracownik
pracownik
2024 lat temu

Do rowerka przywiążemy puszki !!! -poszedł w " długą"!!jednokierunkową !!!Wreszcie na zakładzie będzie słychac szum pracujących maszyn ,a nie Bosaka rozdartą mordę ! Lata całe swoje frustracje , kłopoty domowe itp. odgrywał na załodze, na wet nie ma pojęcia jak Go ludzie z Pekowinu nienawidzili i nienawidzą Już pomału traciliśmy nadzieję ,że przyjdzie taki dzień ! Co prawda w środę się okaże ,czy nadzieja to faktycznie matka głupich !

ixi
ixi
2024 lat temu

no w koncu PISOBOLSZEWICKI BETON sie kruszy!

pracownik TUR-u
pracownik TUR-u
2024 lat temu

us) – masz pewnie rację. Ale, jako, że w "Pektowinie" obowiązuje inna logika podejrzewam, że niektórzy związkowcy to już znają nawet nazwisko nowego prezesa :smilewinkgrin:

baryłka
baryłka
2024 lat temu

Jestem kierowcą i mam cichutką nadzieję cichutką że niektóre gwiazdy związane z załadunkiem przygasną nie tak żebym był złośliwcem ale naprawdę pora odpocząć albo zmienić pracę proponuję w hurtowni tam troszeczkę więcej asortymentu troszeczkę tylko z wiekiem może być problem ale z taką praktyką da się załatwić;;;;;;;;;

miłośnik owego
miłośnik owego
2024 lat temu

To najlepszy weekendowy news ostatniego roku.
Nareszcie,ktoś prawidłowo docenił wiedzę Bosaka.Koniec układów,gierek stał sie faktem.
Czas zabrać rower i wyp… na emeryturę,grzać d… przy "Modzie na sukses".By żyło sie innym lepiej> Hura!!!!!Panie Ministrze,Hura!!!!

zwolniony
zwolniony
2024 lat temu

Uwierzę w to dopiero w czwartek !!Bozia nierychliwa ale { podobno sprawiedliwa } a i tak nie do końca !-bo Franio ląduje na emeryturce całkiem nie małej !- A ja po 30 latach pracy wylądowałem na " zielonej trawce " { dzięki prezesowi -prezesie "dziękuje"} -bez emerytury ,jedynie "kuroniówka "przez rok !Co dalej Franiu ? Możesz w lustro na siebie patrzec ??? Nawet nie masz zielonego pojęcia jak Cię nienawidzą robole z Pektowinu !!:no:

jeszcze pracuję w P
jeszcze pracuję w P
2024 lat temu

Z kąt ja znam tą minę PREZESA !? – ta fota mówi sama za siebie !. Cały Bosak !Franiu !- tak Cię robole z Pektowinu widzieli ,widzą ,i zapamiętają !-Skóra cierpnie na sam widok !-Ale jak w środę nie poślą Cię tam gdzie "diabeł uciekł od młodych " – nadzieja w załodze też umrze !

pracownik jeszczwe
pracownik jeszczwe
2024 lat temu

Nie wierzę !!-normalnie nie wierzę !,to jest nie możliwe !-Franiu w bamboszach ???? Czekam do środy !-i obym się mylił Franiu !- spadaj ! i niech wstyd i dzie za Tobą !

księgowość
księgowość
2024 lat temu

Bo to jest tak minister jest jak ma dobrgych doradzców,Prezes TEŻ pod warunkiem że nie ma koło siebie tylko lizusów i gryzi piórków tam jest jeden wielki fałsz i pudrowanie a tak na marginesie co te panienki z biurowca zrobią jak się kadra zmieni bo mam dla nich propozycję może by przeszły na MGW i ładowały samochody bo tak śmierdzą tchurzostwem i lizusostwem na odległość tylko tam trzeba siły a tu ogólne odchudzanie [suchoty]

pomocnik ortografa
pomocnik ortografa
2024 lat temu

Do jeszcze pracuję w P.Ty jesteś z Kąt?

prorok
prorok
2024 lat temu

Przypuszczam,że macie dosyć obecnego prezesa,ale zaprawdę powiadam Wam,wspomnicie moje słowa,że następca będzie jeszcze gorszy

leś@jasło
leś@jasło
2024 lat temu

Tylko prawdziwy,nowy zarząd menagerski może
wprowadzić Pektowin na światowe rynki.Jak można
promować produkty w pofrontowych opakowaniach.
Klienta pociągają innowacje,estetyka…:uhoh::yes:

Kobieta po przejściach-tam
Kobieta po przejściach-tam
2024 lat temu

To dar niebios,że owa chodzaca mądrość z wmontowana w gardło tubą odjedzie na wehikule do swojej szopy.Najpierw nim spocznie przydalaby się szczegółowa kontrola poczynań p.Frania w swerze doprowadzenia do stanu zagrażajacego bankructwem firmy.Oczywiscie wraz z innymi członami zarządu.Zwiazki zawodowe winne to załatwic w odpowiednim miejscu.jako wyraz podziekowania za lata męczarni spacyfikowanej załogi….

pracownik pektowinu
pracownik pektowinu
2024 lat temu

Przynajmniej pokombinujcie i zmiencie sobie IP zanim zaczniecie krytykowac Prezesa… jak widać nikt Go nie ruszy, wiec sorry ale bedziecie się "męczyc" dalej, chociaz to chyba nie najgorszy news, bo w Jasle bezrobocie nie małe, wiec ja bym się tam cieszył, ze mam pracę. Zaś po pracy dla udzielających się cierpiętników polecam "Mode na sukces", bo sądzę, ze Prezes nieco inne rozrywki poważa.

Zobacz także
Close
Back to top button
17
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x