Wiadomości

Zderzenie na DK nr 73 w Jaśle. Sześć osób rannych

Przywrócony został ruch na drodze krajowej nr 73 w Jaśle. Dziś rano doszło tam do czołowego zderzenia skody z oplem. W zdarzeniu ucierpiało sześć osób. Policjanci pracują nad ustaleniem okoliczności wypadku.

Zderzenie na DK nr 73 w Jaśle. Sześć osób rannych

Dyżurny komendy o zdarzeniu drogowym został powiadomiony około godz. 7.40. Policjanci na podstawie oględzin i rozmów na miejscu wypadku, ustalili wstępne okoliczności zdarzenia.
Z zebranych dotychczas informacji wynika, że kierująca oplem astrą, 32-letnia mieszkanka Jasła jechała od centrum miasta. Na ul. Krakowskiej zjechała na przeciwny pas ruchu i zderzyła się czołowo z nadjeżdżającą skodą fabią.

Wskutek wypadku do szpitala trafiło sześć osób. Po wykonaniu wstępnych badań lekarskich u jednej z pasażerek podróżujących skodą stwierdzono złamanie kręgosłupa. Pozostali uczestnicy wypadku nie doznali poważnych obrażeń. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, prowadzą czynności mające na celu ustalenie okoliczności oraz  przyczyny wypadku. Około godz. 9.30 przywrócono ruch na obu pasach jezdni.

KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x