r e k l a m a
PolitykaWiadomości

Radni jednogłośnie udzieli Staroście absolutorium

Zarząd Powiatu w Jaśle otrzymał absolutorium za realizację budżetu w 2010 roku. Radni, po zapoznaniu się z opinią stałych komisji Rady Powiatu w Jaśle uchwalili go jednogłośnie.

Radni jednogłośnie udzieli Staroście absolutorium (fot. Katarzyna Pacwa)


– Chciałabym serdecznie podziękować za udzielenie absolutorium. Pragnę również podziękować wszystkim tym, którzy przyczynili się do realizacji tego budżetu, czyli radnym poprzedniej, jak i tej kadencji oraz członkom zarządu obydwu kadencji
– dziękował Adam Kmiecik, Starosta Jasielski.

Ubiegłoroczny budżet był dwukrotnie wyższy w stosunku do roku 2006. Wydatkowano w nim na zadania inwestycyjne kwotę 137 mln zł. Z kolei wydatki majątkowe w 2010 roku wyniosły 30 mln zł i pochodziły głównie ze środków unijnych oraz krajowych.

Radni jednogłośnie udzieli Staroście absolutorium (fot. Katarzyna Pacwa)

– Dziękuję wszystkim tym, którzy wspierali ten budżet, którzy pracowali nad jego wykonaniem, czyli: radnym, zarządowi powiatu, pracownikom Starostwa Powiatowego, pracownikom naszych jednostek oraz pani skarbnik, która czuwała nad prawidłową realizacją tego budżetu – dodaje zadowolony Starosta.

Starostwo Powiatowe w Jaśle

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
SS
SS
2024 lat temu

Panie Starosto jak napisać cv,ażeby podobnie jak pana prawa ręka tj,Górczyk „zostać wciągniętym na etatowego członka” Zarządu Powiatu.Jeśli tacy ludzie udzielają absolutorium panu za przepuszczone środki w większości na pobory,a nie na inwestycje,to naprawdę jest to żałosne.Tak załosne jak nawierzchnie dróg ,chodniki w ul.Kraszewskiego,Ujejskiego,Jagiełły które administrowane są przez powiat..Są to relikty po obwodnicach.Pozostały wyrwy w jezdniach,zastoiska wodne wyrzucane na przechodniów przez przejeżdżające samochody,chodników praktycznie niema.Pana nie opuszcza dobry humor,bo pewnie pan utrzymuje ul.Siostry Faustyny,a wspomnianymi ulicami się zupełnie pan nie przejmuje.

staszek
staszek
2024 lat temu

Zarząd i to poprzedni otrzymał absolutorium bo za 2010 rok!

KONRAD
KONRAD
2024 lat temu

A co krzyknęli : „łubu dubu”?

.
.
2024 lat temu

A gdzież to Czerwononosy i Wiciu3pr mój ulubiony ?

obywatel
obywatel
2024 lat temu

a Żygłowicz patrzy kogo można jeszcze wykiwać to regionalny NIKODEM DYZMA

tylko koni żal
tylko koni żal
2024 lat temu

Jeśli sięgnąć pamięcią,to tiry z tych ulic wyprowadzono 4-ry lata temu,a przy roztrzaskanych przez nich jezdniach nic się nie robiło i nie robi Kolejne lata i pełne wzajemne poparcie dla siebie, czyli przez radnych radnym za ten stan odpowiedzialnym.Przecież nie będą sobie podcinać gałęzi ,z której czerpią całymi garściami.Warto odświeżyć demagogiczne działania Czeluśniaka,gdy podpuszczał mieszkańców tych ulic p-ko Kurowskiej.Należy przyznać tej Pani i jej jednemu z-cy ,że odnowili kawał miasta ,w tym jezdnie i chodniki.Teraz szef um ze swoimi 3-ema z-cami niczego nie jest zdolny zdziałać. .Czeluśniakowi,który tyle bił piany w mętnej wodzie,bez detergentów założono kaganiec i przepadł z kretesem.

Dyzio
Dyzio
2024 lat temu

Drogi powiatowe w mieście są w takim stanie, w jakim i Starosta…..!

Zobacz także
Close
Back to top button
7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x