Wiadomości

Radni miejscy o zasadności wyjazdu do Helsinek [tv]

Dużym echem odbił się w prasie i innych mediach lokalnych służbowy wyjazd Burmistrz Jasła Marii Kurowskiej razem z jednym ze swoich kierowników na seminarium poświęconym ochronie wód Bałtyka.

Czytaj:

Nasza Redakcja została poproszona przez kilku radnych miejskich do umożliwienia skomentowania zasadności tego wyjazdu służbowego. O wypowiedź w tym temacie poprosiliśmy również Burmistrz Kurowską.

Zobacz materiał wideo:

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
22 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
mieszkaniec
mieszkaniec
2024 lat temu

Radni mają rację ! Najpierw rozwiążmy problem śmieci, potem ZMKS-u, nie mnóżmy kolejnych szkół,przypilnujmy JDK, sprowadźmy inwestorów, którzy będą tworzyć kolejne miejsca pracy,ściągnijmy do miasta środki unijne, a na końcu ! ratujmy wody Bałtyku !!
Rządzenie miastem to nie tylko przecinanie wstęgi, robienie okropnych uśmiechów i pokazywanie się Pani B…. Miasta J…. !

Darek P
Darek P
2024 lat temu

dobre skocznia na liwoczu 😛 Bravo Radni 😛

PIS
PIS
2024 lat temu

Czy to prawda,co mówiła Pani Burmistrz, że komisja pobrała pieniądze podatników za kontrolę jej wyjazdu na pielgrzymkę , czy to prawda, że kilka tysięcy złotych za posiedzenia w komisji pobrał Pan Krzysztof C., jaka jest kwota za jedno posiedzenie komisji, ile czasu trwa posiedzenie tej komsji- jaka jest więc roboczogodzina członków komisji, kiedy będzie posiedzenie tej komisji. Proponuję powołać komisję ds. wypowiedzi pani Burmistrz Kurowskiej, a kiedy ponownie się wypowie, to powołajmy kolejną komisję do spraw jej wypowiedzi – i tak będziemy sobie żyli z pieniędzy podatników zasiadając w komisji. Proszę o podanie, czy Państwo z komisji prowadzą działalnośći gospodarcze,… Czytaj więcej »

kojot
kojot
2024 lat temu

Może pani B pojechał łowić ryby bo szefciu pojechał na kangury

T>S
T>S
2024 lat temu

Tor saneczkowy hihihihihihihi oj hihihiihhihihi . Ja proponuje Metro do Dąbrówki

Pilny Obserwator
Pilny Obserwator
2024 lat temu

Ala obiektywność ŁAŁ normalnie, aż SZOK szkoda że puściliście tylko i wyłącznie wypowiedź radnych a zapomnieliście o 2 części i wypowiedzi Burmistrz Kurowskiej chociaż tak napisaliście (albo skopiowaliście) w informacji do filmu 😀

Pilniejszy Obserwator
Pilniejszy Obserwator
2024 lat temu

Do Pilny Obserwator. Twój nick jest troche nieodpowiedni bo jakbyś pilnie oglądał i czytał to obyłoby się bez Twojego komentarza. Na końcu filmu pisze ci wyraźnie, że pani Maria K. odmówiła komentarza w tej sprawie.

yorker
yorker
2024 lat temu

REFERENDUM!
odwołać!
i prokuratora zawołać!

Michał
Michał
2024 lat temu

Yorker! Prokuratora? Którego? Jasielskiego? To może zadzwońmy z zażaleniem do Zająca…

Komentator
Komentator
2024 lat temu

Czy Burmistrz nie powinien zająć się akwenem KĄTY-MYSCOWA, zamiast BAŁTYKIEM ? Rzeczywiście te Helsinki to kabaret !My mamy tu na miejscu nie rozwiązane problemy!

do PIS
do PIS
2024 lat temu

A jak tam garaze na ul. Kochanowskiego oczywiscie te "nielegalne". Czy UM działa zgodnie z kpa

jpł
jpł
2024 lat temu

Do PIS
Czy ważne są kwoty ponoszone na kontrole, jeżeli są zasadne. Gdyby tak było to zbrodni i wielu innych niewyjaśnionych zdarzeń nie udało by się do dnia dzisiejszego wyjaśnić. "NA ZŁODZIEJU CZAPKA GORE" – czyż nieprawda. (sprawa gen. Sikorskiego, zwłoki na cmentarzu w Warzycach, itd.):no:

zniesmaczony
zniesmaczony
2024 lat temu

sądzę że zarówno artykół jak i cały portal są bardzo stronnicze… jak na media i źródło prezekazywania wiedzy dla ludności to bardzo nieprofesjonalne :(:upset:

obserwatoriuk
obserwatoriuk
2024 lat temu

Jak widać w Jaśle rozmawiają,a w Rzeszowie i Krośnie nagrody zbierają.
Kajdanki dla władzy wykonawczej szansą dobrobytu mieszkańców i gwarancją rozwoju Jasła-to puenta relacji!!!

XXL
XXL
2024 lat temu

pokazujecie państwo radni ,że jesteście bezradni-niestety. Pokażcie ludziom którzy głosowali na was, że jesteście coś warci bo jak narazie to ble,ble,ble-bezradnych(złapał ble, ble, tatarzyna ,a tatarzyn za łeb trzyma.

krisiam
krisiam
2024 lat temu

A ciągłe przyklaskiwanie władzy, bo tak nakazuje przyjęty przez lizusków i komformistów zwyczaj to już nie stronniczość? To poprawność i kultura? Jak to nazwiesz zniesmaczony?

zniesmaczony
zniesmaczony
2024 lat temu

nie chodzi o " przyklaskiwanie" chodzi o bezpartyjność mediów i portali. Znajdź chociaż jedną wypowiedź która mówi że w UM jest coś ok. Są osoby związane z tym portalem które ZAWSZE są na NIE. to jest niefajne

Obserwator
Obserwator
2024 lat temu

do zniesmaczony Pisz prawde dziadu np :
"Pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej wyróżnieni" Artykuł na TAK

Ewa z Jasła
Ewa z Jasła
2024 lat temu

Uważam ,że ważniejszym problemem w Jaśle jest brak oddziału opieki paliatywnej,przy Specjalistycznym Szpitalu w Jaśle-niż problemy Bałtyku ,którymi tak bardzo przejęła się pani Burmistrz.Jesteśmy społeczeństwem starzejącym się.Nasze dzieci muszą wyjeżdżać z Jasła za pracą.Nie każdym ciężko i nieuleczalnie chorym przed jego śmiercią może się opiekować rodzina ,z powodu braku wymaganego specjalistycznego sprzętu medycznego i całodobowej opieki lekarskiej.|nieprzytomny,wymagający podawania tlenu| Rodzinie proponuje się umieszczenie chorego w Zakładzie Opiekuńczym w Górnie około1oo km od Jasła.Czy to jest normalne.Doświadczyłam tego ,wierzcie mi nie jest to przyjemne.Jasło dysponuje nie zagospodarowanymi budynkami np. po byłym szpitalu grużliczym ,po przedszkolu kolejowym itp.Pamiętajm nikt nie jest wieczny… Czytaj więcej »

milośnik Pacanowa
milośnik Pacanowa
2024 lat temu

Piękny sweterek z reklamką założył sobie Pan radny,do którego non stop dzwonią mieszkańcy jak do pytii…A poza tym jest jak zawsze,tj ni jak.

krisiam
krisiam
2024 lat temu

Jeżeli "zniesmaczony" nie widzisz artykułów na TAK, to odpowiedź jest jedna. Po prostu ich nie czytasz. Pewno Cię nudzą. Nie chce Ci tu wklejać linków, bo raz, że byłoby ich sporo, a dwa nie o to chodzi. Widzisz znismaczony, niestety jesteś przykładem na to, że w naszym mieście absolutnie nie wolno nic wytknąć obecnej władzy, bo to chamskie, niekulturalne i zawsze ktoś doszuka się jakichś niechęci. A już broń Panie Boże, żeby ktoś coś powidział na zacnego, świętobliwego Zająca. Wszystkie media żyją z nieprawidłowości i głupoty w kręgach władzy. I co najważniejsze powinny ją pokazywać. Ja osobiście nie chce by… Czytaj więcej »

AnnaG.
AnnaG.
2024 lat temu

Ja nie rozumiem dlaczego nasi radni podejmują dyskusję na temat celowości posunięć władzy opierając się na doniesieniach prasowych.Czy to oznacza,że w naszym mieście dostęp do informacji ma prasa a radni nie?

Zobacz także
Close
Back to top button
22
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x