r e k l a m a
InwestycjeWiadomości

Remonty dróg powiatowych zniszczonych w czerwcowej powodzi

Trwają przygotowania do wszczęcia postępowania przetargowego na remonty dróg, które uległy zniszczeniu w czerwcowej powodzi bieżącego roku.

W pierwszej kolejności zostaną przeprowadzone roboty na drodze powiatowej nr 1828R Siepietnica – Święcany – Lisów w km 3+965 – 4+775 w miejscowości Święcany, na drodze powiatowej 1313R Jasło – ul. Mickiewicza w km 4+515 – 4+535 na osiedlu Gamrat obok sklepu Biedronka oraz na drodze powiatowej nr 1830R Lipnica Górna – Lisów – Skołyszyn w km 0+350 – 1+645 w miejscowości Bączal Górny.

Pan Stanisław Wojdyła – Radny Rady Gminy Skołyszyn wyraził podziękowania za wkład i starania Powiatu dla poprawy stanu technicznego infrastruktury drogowej. Również Pani Anna Nigborowicz – Radna Rady Powiatu w Jaśle wyraziła zadowolenie, że dojazd na drodze powiatowej 1828R Siepietnica – Święcany – Lisów będzie dobry od strony przysiółka Przechody.

Powiat Jasielski

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Sign Up
3 miesięcy temu

The point of view of your article has taught me a lot, and I already know how to improve the paper on gate.oi, thank you. https://www.gate.io/de/signup/XwNAU

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x