Wiadomości

Ryszard Siepietowski skarbnikiem miasta Dębica

Były prezes „Dromax” Sp. z o.o., oraz piastujący od stycznia 2009 r. stanowisko głównego księgowego w ZMKS w Jaśle Ryszard Siepietowski ma zostać nowym skarbnikiem Dębicy. Burmistrz Dębicy Paweł Wolicki (PiS), by zatrudnić Ryszarda Siepietowskiego zwolnił dotychczasowego skarbnika Annę Puzio, która pełniła tą funkcję przez 16 lat.

Ryszard Siepietowski związany jest ze środowiskiem jasielskiego PiSu. W kręgach działaczy partyjnych tego ugrupowania uchodzi za człowieka senatora Stanisława Zająca.

Po objęciu funkcji Burmistrza Miasta Jasła przez Marię Kurowską nazwisko Siepietowskiego pojawiło się na giełdzie nazwisk wśród osób przymierzanych do stanowiska Skarbnika Miasta Jasła.

Do wymiany skarbnika Jasła wówczas nie doszło, podobno ze względu na brak doświadczenia Siepietowskiego na podobnym stanowisku. Później Siepietowski (w styczniu br.) objął stanowisko głównego księgowego w ZMKS. Teraz z nadania PiS obejmie funkcję w magistracie dębickim.

Czyżby burmistrz Dębicy pomagał jasielskiemu PiSowi w uzupełnieniu kwalifikacji silnie promowanego Siepietowskiego? Czy te działania to przymiarki do obsadzenia Ryszarda Siepietowskiego na stanowisku skarbnika Jasła w przypadku reelekcji Kurowskiej? Czas pokaże.

Przypomnijmy, że Maria Kurowska w ubiegłym roku, na zaproszenie europosła Mieczysława Janowskiego (PiS), uczestniczyła w międzynarodowej konferencji w Rzymie razem z… Pawłem Wolickim burmistrzem Dębicy.

alaok

Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
20 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Bernadetka
Bernadetka
2024 lat temu

Rysio skandalista – Były prezes "Dromax". Tyle w tym temacie …….

A.W
A.W
2024 lat temu

rychu skandalista oj bo padne hihihihihihihihi

PISIOR
PISIOR
2024 lat temu

dajcie mu spokój POpaprańcy – tak sie załatwia sprawy cieniasy z PO

KL
KL
2024 lat temu

też mi sensacja

Weronika.A.
Weronika.A.
2024 lat temu

burmistrz Dębicy pomagał jasielskiemu PiSowi.
Czy pani Kurowskiej?

k.t
k.t
2024 lat temu

Weronika.A. ale ty tępa jesteś pani K.to przecież PIS 

Jazzz
Jazzz
2024 lat temu

z Pisu..czyli RODZINA MA JUZ POSADKI OBSADZONE..NEPOTYZM + UKLAD = IVRPrl! tfuuu

Jazzz
Jazzz
2024 lat temu

"..reelekcji Kurowskiej" – ..marzenia scietej glowy:lol:

PoP
PoP
2024 lat temu

"reelekcji Kurowskiej" – mnie też to rozbawiło. 😀 😀 😀

PIS
PIS
2024 lat temu

Szanowni państwo, Czemu czepiacie się wybitnego fachowca. Jeżeli ten Pan był Prezesem Dromaxu- firmy państwowej, to musiał być wybitnym fachowcem. Jak przypuszczam, to Firma Dromax tak się bardzo za tego Pana rozwinęła, że obecnie będzie przyjmować do pracy ludzi zwalnianych z innych zakładów – tam, gdzie nie rządził Pan Siepietowski. Domniemywam, że ZMKS w Jaśle równie bardzo dobrze był zarządzany przez Pan Siepietowskiego i ma się dobrze – jest spółką przyszłości. Z powyższego wynika, iż Jasło traci wybitnego fachowca, uzdrowiciela Dromaxu i ZMKS-u Jasło. Ogłośmy więc dzień żałoby narodu jasielskiego. Panie Siepietowski – niech Pan nie ratuje Dębicy. Niech Pan… Czytaj więcej »

mietek
mietek
2024 lat temu

Mam pytanie wprost: Co mnie g….obchodzi,ze jakiś facet opuszcza Jasło i idzie się sprzedawać do Dębicy.A może ma rację? Moze tam jest normalnie i perspektywicznie???
Oj,chyba wiosna idzie bo jaskół odfrunął:lol:

Antek
Antek
2024 lat temu

Wyrazy szczerego współczucia dla mieszkańców Dębicy.

brajur-dębiczanin
brajur-dębiczanin
2024 lat temu

Odpowiedz dla mietka
Tutaj nie ma normalnie.I nie będzie.Czy normalnie może byc w mieście gdzie rządzą po kolei Bielawa,Brzostowski a teraz Wolicki?Mietku,sam na niego głosowałem bo młody,bo go znałem…uwierz z innej strony

matrix
matrix
2024 lat temu

Wszystko Wam i autorowi artykułu się pomieszało, przykro !
Myślę sobie że, szkoda mojej klawiatury wyjaśniać dlaczego !?

Rysio
Rysio
2024 lat temu

Ten zacny prezes „Dromax” Sp. z o.o. Skandal spółka padła ciekawe przez kogo?

fan PiSu
fan PiSu
2024 lat temu

Matrix, jejku, wyjaśnij. Czekamy, prosimy… Nam się wszystko pomieszało. Wogóle to nam się miesza w głowie odkąd te wspaniałe PiSiorki zaczęły realizować swoje genialne pomysły u nas. Jszcze raz prosimy matrix, błagamy wyjaśniaj te PiSsowskie, partyjniacko-kolesiowskie zagrywki.

D.k
D.k
2024 lat temu

nie ważne jaka praca magisterska, ważne jaki promotor, ten ma dobrego z PIS

S.S
S.S
2024 lat temu

Ciekawa sprawa godna uwagi

derka
derka
2024 lat temu

Przypomnijmy, że Maria Kurowska w ubiegłym roku uczestniczyła w międzynarodowej konferencji w Rzymie razem z… Pawłem Wolickim burmistrzem Dębicy. Ciekowe co na to STOSZEK

ira
ira
2024 lat temu

nie bardzo kumam o co wam chodzi,niech się w Dębicy martwią kto dla nich pracuje,ciekawa jestem czy autor artykułu zna wszystkich Jaślan,którzy pracują poza Jasłem i jakie sa ich koneksje czy to tylko taka osobista wycieczka?Czyżby Rysiu Ci w czymś zaszkodził????

Zobacz także
Close
Back to top button
20
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x