InwestycjePolitykaWażne wydarzeniaWiadomości

Rzońca: To jest najładniejsza aleja w Jaśle, prawie tak ładna jak pani burmistrz

Otwarcie drogi. Żółków
30 kilometrowy odcinek przebudowanej drogi Jasło – Nowy Żmigród – Dukla został dziś oficjalnie oddany do użytku przez władze miejskie i wojewódzkie.
W Żółkowie, Bogdan Rzońca w niewybredny sposób podkreślił, że ulica Jana z Dukli uchodzi w opinii mieszkańców za najładniejszą w Jaśle.
To jest najładniejsza aleja w Jaśle, prawie tak ładna jak pani burmistrz (Maria Kurowska – red.) – powiedział wicemarszałek województwa podkarpackiego Bogdan Rzońca.
Szybciej na Słowację
Prócz walorów estetycznych dla Jasła, droga stanowi węzeł komunikacyjny z oddanym niedawno do użytku fragmentem Krosno – Kobylany – Toki, prowadzącym do granicy ze Słowacją w Ożennej (czytaj więcej).
Bogdan Rzońca. (fot. W. Żebracki, Jaslonet.pl)
Ta droga wpisuje się w pejzaż drogowy Rzeszów – Jasło – Krempna – Bardejów. To jest najkrótsza droga z Rzeszowa do Preszowa przez Bardejów. Ma ona znaczenie międzynarodowe i słyszałem, że jest już duże ożywienie na tym odcinku – mówił Rzońca.
Będzie kolejne rondo w Jaśle
Droga została wyremontowana w całości ze środków województwa podkarpackiego, jej koszt wyniósł 70 mln zł.
Dodatkowo na odcinku nowo powstałej drogi planowane jest wybudowanie dwóch rond. W Jaśle – na skrzyżowaniu ul Granicznej, Grunwaldzkiej i św. Jana z Dukli – i w Nowym Żmigrodzie.
Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

43
Dodaj komentarz

avatar
43 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
andrzej 23JaslaninpoixiBodex Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
andrzej 23
Gość
andrzej 23

i znowu czerwony kapturek

Ronin
Gość
Ronin

wiedza radnych haha polecam http://www.youtube.com/watch?v=OzzGVFrRPXk ta ruderaz dawna własność zakonic została zamieniona za budynek warty miliard złotych dla siustr ten na szkolenej co akualnie maja ten dom dziecka czy coś w tym stylu – czekajcie na artykół – pytanie jak taka zamiana mogła mieć miejsce ze stratą dla miasta to dopiero nie gospodarnść a siaostry jak słysząłem dostają około 3000 zł dostają na dziecko ….

Ronin
Gość
Ronin

Tak tylko że górka klasztorna tzn. ul. Grunwaldzka została wyremontowana z asfaltu na drogi po powodzi – i dlatego się zastanawiałem teraz kto tą wodę ukradł że reszta jasła nie pływała skoro woda powinna być pod dom samego dyrektora hali ale proszę go z tym nie wiązać bo się sam pytał gdzie ta woda była koło niego bo jej nie widział

Ronin
Gość
Ronin

PiS man dąży się do przyszłości a nie uwstecznia się – pozatym kto wraca do czegoś co jest bez powrotu jak to się mawia PRZEMIJA

LOL
Gość
LOL

Panie Rzońco dlaczego Stary Żmigród i Łysa Góra nie mają chodników?? Czyżby zabrakło dla nas kasy?

mieszkanka
Gość
mieszkanka

Ronin uzyskaliśmy jeszcze parę milionów na drogi, ale nie dzięki burmistrzowi, TYLKO DZIĘKI POWODZI. Pamiętajcie o tym wyborcy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wal
Gość
wal

ogol sie i wytrzezweije

JASLAK
Gość
JASLAK

ale glupcy pisza szkoda ze jaslonet przyjmujetakie komentarzejak i tego co zawsze pisze gdzie byli rodzice w d…eglupcze

Stary
Gość
Stary

RJS – strzał w dziesiątkę! Cała prawda o Rzońcy!

Ronin
Gość
Ronin

LOL tam nie ma kościoła albo ksiadz ni robi kampani wyborczej 🙂

ciekawy Z Kołaczyc
Gość
ciekawy Z Kołaczyc

NO WICE MARSZAŁEK TO MA GUST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ronin
Gość
Ronin

no z tym miliardem to przesadziałem ale na stare nich bedzie

Jaslanin
Gość
Jaslanin

pisiory. a gdzie ta droga do nikąd,,,,,,,

po
Gość
po

Pisuary,co jeszcze otworzycicie przed wyborami

ixi
Gość
ixi

a podobno DOPALACZE sa zabronione?

Bodex
Gość
Bodex

PiS-man – wiesz jak słychać nurka który chce wydać pod wodą jakieś odgłosy? Dokładnie tak samo jak Ciebie… no i w tej chwili chyba cały rzekomo uznawany PiS…

Lord do pismana
Gość
Lord do pismana

Witam jak tam po wczasach, skierowanie pomogło? Inwestycje; fontanna remontowana za 214 tyś złotych, deptak w rynku dla cukierni [wystarczyło zamknąć ulicę w sezonie letnim], szalety miejskie to rozpacz, zadłużenie miasta krytyczne, obecnie rządzącej przyznałbym 7 jaj minimalnie . To są właśnie wasze PISOWSKIE rządy!!! Czas na zmianę i czas na rozliczenie całej kadencji. Moim zdaniem , każdy KANDYDAT LEPSZY NIŻ KUROWSKA!!!. Osobiście oddam głos na pana LESZKA ZDUŃSKIEGO, ma dobry długofalowy program wyborczy, przedewszystkim projekty związane z dziećmi i młodzieżą naszego miasta. A na kogo mamy stawiać jak nie na nasze dzieci? Ten człowiek zna bolączki naszego miasta, ma… Czytaj więcej »

CHORE PAŃSTWO!!!
Gość
CHORE PAŃSTWO!!!

A kto ponosi konsekwencje dwukrotnej budowy chodników – nie można było zrobić dobrze za pierwszym razem…???

jack_daniels
Gość
jack_daniels

prawie robi wielką różnicę 😉

dawid
Gość
dawid

PiS-man zamknal bys sie czlowieczku juz MUSISZ SIE POGODZIC Z PORAZKA I TYM ZE CALY PIS OSZALAL !!!!

gbur
Gość
gbur

Żenujący facet. Nie dziwię się, że marszałek województwa pozbawił go nadzoru nad wszelkimi pracami. Ale ciąg do koryta ten kiepski nauczyciel i jeszcze gorszy „polityk” (pożal się Boże) to ma – nic to że śmieją się z niego wkoło. Trzeba nie mieć krzty honoru. Po prostu kompromitacja !!!!
PiS precz z Jasła !!!!!

RJS
Gość
RJS

Rzońca wyznaje widać zasadę: Nie ma brzydkich kobiet, jest tylko mało wódki ! Łod sukcesa do sukcesa. Droga donikąd w Warzycach uzupełniona przez drogę w krzaki, „na których, jak słychać ruch bardzo ożywiony jest”.
21 listopada należy im to wyryć na politycznym nagrobku.

PiS-man
Gość
PiS-man

ronin – twoja wiedza historyczna jest porażająca! 😀 O ortografii nawet nie wspomnę, bo to trudne słowo a w Platformie takich nie uczą 😀

dociekliwy
Gość
dociekliwy

Ja mam pytanie , kto wygrał przetarg na przeubowę,czy ta sama firma ….co wybudowała drogę do nikąd

PiS-man
Gość
PiS-man

Czy zwolennicy partii miłości mogliby wskazać jakieś dokonane przez PO w ciągu ostatnich 3 lat inwestycje w powiecie jasielskim? 😀 Nie trzymajcie w niepewności – pochwalcie się! 😀

qwe
Gość
qwe

„Otworzyć” wpełni funkcjonujacą drogę …. sukces?
Tak bo ostatnio otwierali „ślepy” odcinek w Warzycach 🙂

Trochę starszy
Gość
Trochę starszy

piękna miotła do ręki i na sabat

lechosław.pl
Gość
lechosław.pl

Ale komplement.Maria poczuła się na pewno dowartościowana.Zwłaszcza na finiszu kampanii wyborczej. Otwarcie bez plebana,a obok plebani.Skandal…

Klaudiusz
Gość
Klaudiusz

Jaja wyborcze trwają,i nieżle sie huśtają!!!!

M
Gość
M

taaa naprawdę szybciej będzie na słowacje ograniczenia do 50 prawie na całym odcinku drogi, a do tego zmożone patrole policyjne ostatnio jak jechałem z nowego żmigrodu do jasła to napotkałem na swojej dwa radiowozy nieoznakowane i jeden oznakowany. ^^ dwa to już przesada ale trzy to już jakieś jaja ^^

dawid
Gość
dawid

„prawie tak ładna jak pani burmistrz” POCZUCIE HUMORU DO:PiS:UJE NA CALEJ LINII, lol juz nic nie zostalo tylko zartowac, porazka PiS wisi w powietrzu

lolo
Gość
lolo

ogolił byś sie k***

kibic
Gość
kibic

Ladna pani burmistrz-ale strzelil z armaty…buahahahaha ;mi sie wymiotowac chce jak patrze na ta falszywa facjate

Jaślak :)
Gość
Jaślak :)

hahahaha…uwielbiam tego człowieka
mało kto jest taki kompetentny, a zarazem taki normalny, z dystansem do siebie, swojego otoczenia i poczuciem humoru… 🙂

Ronin
Gość
Ronin

PiS man – ty jesteś aż taki ułomny co PO mogło dzialać jak to PiS trzymał władze – jasło 2 miliony zyskało za 5 lat z uni a krsno w tym samym czasie 200 lilionów to oczym my tu rozmawiamy jesteś paranoikiem jak wódz kaczyński – oby was zdlegalizowali i w budrzecie przyszłorocznym znalezli kasę na wykupienie dużego obozu na saharze dla PiSolów i ich miłośnikw i wtej wielkiej miłości dać 1 butelkę wody i to po paru dniach pobytu dopiero – ciekawy jestm czy nadal byli by tacy pełni miłości ci wicelcy korytorządcy

Ronin
Gość
Ronin

Kolejme g–no wyborcze że to niby się dużo w mieście zrobiło – a tak naprwadę to tylko przylizanie du-y klero-i. Weście się do uczciwej pracy ludzie z UKŁADU ZAJĄCA – jesteście hańbą polskości wy pisowskie nasienie włszywych dwulicowych ludzi miejcie honor i wycofajcie się z polityki – czuję się jak w państwie reżimu gdzie PIS ma prawa do wszystkiego w szczególności do bezprawia a innych tylko niszczy prześladuje – LUDZIE NE DAJCIE TEJ PARTJI PRZETRWAĆ W NAJBLIŻSZYC WYBORACH IDŻCIE GŁOSOWAĆ W SZCZEGÓLNOŚCI CI CO NIGDY TEGO NIE ROBILI A MAJĄ PRAWO – POLSKA SIĘ JUŻ SMIEJE ŻE MAJCHROWSKI WYGRYWA W… Czytaj więcej »

zbulwersowany
Gość
zbulwersowany

Rzońca ślizgacz? Nie bluźnij. Nikt nie jest idealny, a komu jak komu, ale jemu nicnierobienia przypisać nie można!
Nie patrzcie na to, że on z Pisu, czy nie z pisu, tylko że to nasz człowiek.
Dobrze, że jest, bo ma się kto naszymi sprawami zająć.

PiS-man
Gość
PiS-man

normalny – zawsze uważałem, że największym błędem polskiego systemu edukacji jest to, że uczy czytać, zamiast uczyć rozumienia przeczytanych słów 😀 I po tobie to widać… 😀

fff
Gość
fff

niewiem czy mam racje ale czy w zmigrodzie potrzebne jest rondo czy teraz az tak trudno tam jechac???

wróć do Zarzecza
Gość
wróć do Zarzecza

Kiedy taki ślizgacz,jak Rzońca nic nie robiący ani dla Jasła,ani dla województwa będzie miał odwagę zrzec się 15 tys/m-c.nienależnych mu poborów -za nic nierobienie.Tacy ludzie nie mają własnej samokrytyki,ani żadnego pomyślunku,jak tylko głupio gadać.Nazwać na odchodne jakąś drogę polną jego imieniem gdzieś w okolicach Zarzecza

tomaszk
Gość
tomaszk

panie bogdanie, coz za sarkazm :), widze ze humor dopisuje

normalny
Gość
normalny

do pisman to niewiesz kto rządzi w Jaśle to ty nie jesteś chyba z pisu

ja
Gość
ja

No to w takim razie przeprowadzili ten remont czy nie? Bo jeśli prawie tak ładna jak P. burmistrz to chyba nie przeprowadzili…

Close
X