Wiadomości

Samochód dla szpitala od PNiG Jasło

Szpital Specjalistyczny w Jaśle otrzymał od firmy Poszukiwania Nafty i Gazu Jasło Sp. z o.o. używany samochód Chrysler Grand Voyager. Samochód będzie służył celom administracyjnym.

Dar od jasielskiej firmy został przekazany 5 lutego 2010 w siedzibie PNiG Jasło Sp. z o.o. przez Prezesa Zarządu – Jana Kruczaka. Odbierając kluczyki do samochodu Dyrektor Szpitala Specjalistycznego w Jaśle, Zbigniew Betlej potwierdził, że nowy środek transportu będzie bardzo przydatny przede wszystkim w zakresie obsługi administracyjnej szpitala.

Nie jest to pierwszy pojazd przekazany jasielskiemu szpitalowi przez Poszukiwania Nafty i Gazu Jasło Sp. z o.o. W maju 2009 roku, w sytuacji awaryjnej dla funkcjonowania transportu szpitalnego, firma sfinansowała zakup karetki transportowej. Samochód przekazany w zeszyły piątek poszerzył zakres wsparcia udzielonego szpitalowi przez jasielskich wiertników.

Poszukiwania Nafty i Gazu Sp. z o.o. od wielu lat podejmują działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, aktywnie wspierając inicjatywy społeczne, kulturalne i oświatowe. Szczególnie istotne dla Spółki jest zaangażowanie w projekty o dużym znaczeniu dla społeczności lokalnej – w tym m.in. wspieranie jasielskiego sportu (sponsoring JKS Czarnych 1910 Jasło oraz sekcji siatkówki MOSiR Jasło), instytucji i wydarzeń kulturalnych, szkół oraz instytucji ochrony zdrowia.

O firmie:
Poszukiwania Nafty i Gazu Jasło Sp. z o.o. to jedna z wiodących polskich firm wiertniczych, świadcząca swoje usługi nieprzerwanie od 1953 roku. W tym czasie firma wykonała tysiące otworów wiertniczych – wśród nich dwa najgłębsze w Polsce otwory badawcze (o głębokości 7.541m i 7.210m). Oprócz działalności na terenie Polski, Spółka od lat z powodzeniem realizuje projekty wiertnicze za granicą, w tym: w Libii, Niemczech, Rosji, na Słowacji i Ukrainie.

PNiG Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
jan
jan
2024 lat temu

o i to jest piękny i pożyteczny gest dla jaślan
dyrektor poszukiwań na burmistrza!

Zarząd MKS "MOSiR"
Zarząd MKS "MOSiR"
2024 lat temu

Pan Prezes Kruczak to naprawdę wspaniały człowiek. Pomaga Jasłu w różny możliwy sposób. Dzięki niemu męska siatkówka ma zespół seniorów, na bardzo dobrym III ligowym poziomie. MKS "MOSiR" Jasło również serdecznie dziękuje!

gościu
gościu
2024 lat temu

Pan Zbigniew Betelej to Pan Dyrektor Zbigniew Betlej

Irena
Irena
2024 lat temu

Racja więcej takich gestów z innych firm to może Jasło rozkwitnie i brak będzie nienawiści popieram IP.77.112.29 ,,dyrektor poszukiwań na burmistrza,,

Zobacz także
Close
Back to top button
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x