Judo i karateSport

Zawodniczki ASW-JUDO Jasło najlepsze w Polsce

W dniu 25.10.2014 obyły się Otwarte Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo Juniorek młodszych. Turniej odbył się w Gliwicach. Do rywalizacji przystąpiły również zawodniczki klubu ASW JUDO JASŁO, które odniosły historyczny sukces.

Podczas tych zawodów nasze judoczki zdobyły dwa złote i dwa srebrne medale. Tytuł Mistrzyni Polski wywalczyła Natalia Nocula (40kg) oraz Katarzyna Kolbusz (48kg), natomiast srebrne medale przypadły w udziale Joannie Noculi (48kg), która stoczyła walkę o złoty medal ze swoją klubową koleżanką oraz Paulinie Górniak (57kg)

Te medale sprawiły, że nasz klub zwyciężył w klasyfikacji medalowej tych Mistrzostw Polski! Te kolejne medale sprawiły, że nasz klub tylko w tym roku wywalczył już 11 medali Mistrzostw Polski, co jest ogromnym sukcesem w zaledwie cztero letniej historii istnienia klubu.

Brawa dla całej drużyny! Dziękujemy wszystkim, którzy nam pomagają, niech nasze wyniki będą najlepszym podziękowaniem za wiarę w nasze możliwości.