MiastoWiadomości

Ślisko! Powrót zimy (foto)

Po odwilży i kilku ciepłych dniach, na Podkarpacie wróciła zima. Niestety, to dopiero początek ochłodzenia i opadów. We wtorek możemy spodziewać się -7 stopni Celsjusza. W nocy słupek rtęci może wskazywać nawet do -10 stopki Celsjusza.

Powrót zimy (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)
Jedni już przeklinają, inni się cieszą. W miastach śnieg to gwarantowana plucha, zwały błota, tkwiące w korkach samochody. Dla dzieci, które obecnie mają ferie jest to dobra informacja, gdyż nareszcie mogą poddać się zimowym szaleństwom.
– Na drogach jest bardzo ślisko, trzeba również uważać na chodnikach. – pisze internauta.
Slisko na drogach!
Wczoraj doszło do dwóch dwóch wypadków drogowych. Wczoraj około godziny 14. w miejscowości Warzyce kierowca na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad kierownicą i wpadł do przydrożnego rowu.
Wypadek w Warzycach (fot. warzyce.eu)
Wypadek w Warzycach (fot. warzyce.eu)
Wypadek w Warzycach (fot. warzyce.eu)
Dwie godziny później doszło do wypadku drogowego w Szebniach. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że 31-letnie mieszkaniec gminy Jedlicze jadąc Volkswagenem Golfem, zjechał na przeciwny pas jezdni i zderzył się z samochodem osobowym.
Przypominamy o obowiązku odśnieżania dachów, chodników oraz usuwaniu sopli lodowych. Zgodnie z obowiązującym prawem za niedopełnienie tego obowiązku grozi kara grzywny.
Przemysław Janas
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
gorka
gorka
2024 lat temu

tam to zawsze wypadki:/

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x