MiastoWiadomości

Sprawcy kradzieży zatrzymani

Policjanci z jasielskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy okradli samochód. Ich łupem padły warte kilkaset złotych listwy z drzwi i błotników pojazdu. Miały zostać zamontowane w samochodzie jednego z zatrzymanych. Podejrzani usłyszeli zarzut i przyznali się do przestępstwa.

Sprawcy kradzieży zatrzymani

W minionym tygodniu policjanci wszczęli postępowanie w sprawie kradzieży listew z osobowego bmw, zaparkowanego na placu w rejonie jednego ze skrzyżowań w Jaśle. Wartość skradzionego mienia oszacowano na kilkaset złotych.

W toku dochodzenia funkcjonariusze na podstawie zebranych informacji ustalili, że sprawcami kradzieży mogą być dwaj młodzi mężczyźni w wieku 19 i 17 lat z gminy Osiek Jasielski i Jasło. Typowanie okazało się trafne. W miejscu zamieszkania starszego z nich policjanci odnaleźli skradzione przedmioty.

Podejrzani zostali zatrzymani. W czasie przesłuchania przyznali się do przestępstwa i wyjaśnili, że okradli samochód, gdyż jeden z nich potrzebował listew do swojego bmw. Mężczyźni usłyszeli zarzut kradzieży i poddali się dobrowolnie karze.

KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x