Wiadomości

Starosta zarobi więcej – relacja video

Udzielenie pomocy finansowej na rzecz Miasta Jasła na przebudowę ulic: Kościuszki, Rynek, Kazimierza Wielkiego. Ustalenie wynagrodzenia Starosty Jasielskiego oraz poparcie przebiegu drogi S – 19 przez teren powiatu strzyżowskiego,  to główne uchwały przyjęte podczas zakończonej już sesji Rady Powiatu Jasielskiego.

Radni powiatowi dyskutowali na temat dofinansowania budowy nowej Komendy  Powiatowej Policji na terenie miasta Jasła, oraz rozwiązania problemu mostu  w Desznicy i naprawy  drogi powiatowej Desznica – Kąty.

Największe kontrowersje wzbudziła jednak podwyżka wynagrodzenia dla Starosty Powiatu Jasielskiego Adama Kmiecika. Decyzją radnych powiatowych zarobki starosty wzrosły o 600 zł i wynosić będą  9500 zł.

Więcej o tym w relacji video.

Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
33 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ronaldo
Ronaldo
2023 lat temu

:no:Gdzie ja K_____wa! mieszkam ?

bolek
bolek
2023 lat temu

toż to absurd!

kazimierz wacław
kazimierz wacław
2023 lat temu

mam 750 zł miesięcznie… nie skomentuje tego szerzej

żołnierzyk
żołnierzyk
2023 lat temu

ma się swoich przydupasów to i podwyżke da sie załatwić, będzie przychylność to i dla radnych podwyżka sie znajdzie..

prezes
prezes
2023 lat temu

Koleś zasuwa 300 godzin miesięcznie, a więc wychodzi prawie 14 godzin dziennie. Znajduje się na odpowiedzialnym i ważnym stanowisku. Zal wam, że człowiek robi kariere? PEwnie nigdy palcem nie ruszyliście by żyło wam sie lepiej! Do warcholenia pierwsi zawsze!

popis
popis
2023 lat temu

do prezes… masz kurna świętą rację..

matematyk
matematyk
2023 lat temu

czy coś wielkiego wam się stało? będziecie tak to wypominać? W powiecie jest ponad 100 tys. mieszkańców.. 600 zł / 100 000 = 0,006 a więc nie wiele ponad pół grosza od jednej osoby.

dodek
dodek
2023 lat temu

Starosta tyle kasy no tak jak sie ma kredycik na domek ponad stan i podnieśli procenty i sprawę w sadzie to kosztuje nie? a ja zarabiam tylko 2,5 tys i pracuje po 15 godzin dziennie a on pierdząc w stołek i to ma być PO PIS szkoda słów

marian t
marian t
2023 lat temu

do prezesa pan masz wodogłowie 1 stopnia i zapewne należysz pan do pis-u

mgr dr hab
mgr dr hab
2023 lat temu

Do "matematyk"
To co ci wyszlo 0,006 to chyba twoj iloraz inteligencji!

emeryt z powiatu
emeryt z powiatu
2023 lat temu

Draga pani Alu zacna Przewodnicz-ąca z naciskiem na ąca może być i ś………….ąca czy aby tak nie kupuje sie konkurencji w dobie kryzysu ciekawe co na to pani mąż zacny marszal i wasz guru Jarosław Kaczyński jak sie dowie o tym na pewno pochwali i załatwi u brata krzyż zasługi orła białego za pani wyczyny niech nam żyje PIS 😛 zdegustowany emeryt z emeryturą w kwocie 1100 zł

kasia w
kasia w
2023 lat temu

w dobie kryzysu świnie przy chlewie dolewają sobie i żreją i srają pod siebie ale kiedyś przyjdzie rzeźnik i będzie świniobicie …..

rozmus
rozmus
2023 lat temu

w tyłkach im się poprzewracało! czy to PIS czy PO… jedna klika… jedna banda

waldik
waldik
2023 lat temu

Bravo KoAlicja

Tadek.R
Tadek.R
2023 lat temu

Zaraz mnie krew zaleje jak tak można skandal

Danuta
Danuta
2023 lat temu

Bawcie sie panowie puki możecie spoko

obserwator
obserwator
2023 lat temu

dajcie chłopu spokój… gorsze łotry krążą w naszym zaściankowym świecie

KR
KR
2023 lat temu

a ja zarabiam w krośnie uczciwie lekką ręką 10 tys. i śmieje się z was biedaków

koalicja
koalicja
2023 lat temu

dajcie sobie na powstrzymanie.. znajdzie się ktoś kto merytorycznie ma coś do zarzucenia panu A.K.? i ma równie logiczne i racjonalne wytłumaczenie dlaczego jego zarobki nie powinny byc zwaloryzowane?

danek
danek
2023 lat temu

Do ostatniego koalicja – merytorycznie facet nigdy nie pracował miał ule i nagle wielki fachowiec. Was chyba pogrzało w tym Pis-e, tyle to zarabia prezydent RP, a nie jakiś marny merytorycznie starosta powiatu na Podkarpaciu. No chyba że podwyższone zostały mu odsetki od kredytu za domek , który kupił. Dziwne nigdzie nie pracował i kupił dom za 200tys. Ciekaw co na to skarbówka ?, pewnie nic bo szef jest też z PIS

REKS
REKS
2023 lat temu

Etam jakieś marne 9tysiecy trzeba było mu dać odrazu 11tys niech bidulek zarabia więcej od kaczorka hihihiihi

sprawiedliwy
sprawiedliwy
2023 lat temu

POPIS W mordę byś chciał złodziej z moich podatków sie utrzymujecie wypraszam sobie pie…… PIS

W.M
W.M
2023 lat temu

Zasrańcy bidaki jedne tylko dlaczego za publiczne sie bawicie co ?

D.K
D.K
2023 lat temu

chyba go pszczoły pokąsały, co on taki spuchnięty ? hehehe

PO-men
PO-men
2023 lat temu

Wolność tomku w swoim domku, on teraz przy władzy wiec możecie go cmoknąć ……..

werdi
werdi
2023 lat temu

faktycznie spuchnięty hihiihihhihihi

[an
[an
2023 lat temu

Takie absurdy to tylko w tym kraju mogą być !!!!tu ludzi zwalniaja ,kryzys,bezrobocie a przy korycie jeszcze dożucaja ,,siana '' to trzeba nie miec dobrze w głowie żeby podwyzszac sobie gaże\. żenada i warcholstwo !!!:upset:

kazimierz
kazimierz
2023 lat temu

Pragnę zwrócić uwagę,ze komentarze koncentrują się na kasie dla starosty.A przecież uchwały dotyczyły też innych,wyżej wymienionych spraw,i to ważnych dla mieszkańców powiatu.Ja też uważam że w dobie kryzysu,braku pracy na terenie powiatu(to zadanie przypominam powiatu),powszechnej ,pogłębiającej się nędzy w regionie podwyższanie wynagrodzeń osobom odpowiedzial- nym za taki stan rzeczy(nieważne czy pośrednio) jest kontrowersyjne.I to widać w zaognionych wypowiedziach komentujących,często nawet na pograniczu dopuszczalnych norm etycznych.Władza winna być z ludem,by lud był z władzą-to dobra zasada na te czasy zwłaszcza…Ludzie oceniają ją nie po uchwałach,inwestycjach,i tym co się dzieje na papierze i w plenerze,a po tym co jako osoby indywidualne realnie… Czytaj więcej »

emeryt
emeryt
2023 lat temu

ja mam 600 zł emeytury na cały miesiąc

Irek
Irek
2023 lat temu

Pani Alicjo, niech Pani nie pieprzy z tymi podwyżkami. To, że jakiś tam Papciak pitoli od rzeczy wysuwając pseudoargumenty na siłe, to się nie dziwie, ale Zającom nie przystoi!

budżetówka
budżetówka
2023 lat temu

Już się w kadrze nie mieści!a my szaraki w budżetówce dostaliśmy po 50zł na rękę ale my jak my ile osób nie ma tyle na rok co wszechwładny na m-c WSTYD!!!!!!!!!!!!!

prezesik
prezesik
2023 lat temu

pocieszajace ze podobno jest kryzys ale szkoda ze nie siega szczebla budżetowego i ktoś majac tak wysokie dochody jeszcze sobie moze dostać podwyżke i to taka jak ma w jaśle spora liczba starszych ludzi na przeżycie miesiąca.:no:

smok
smok
2023 lat temu

Podatki w Polsce to 70% nie wierzycie ? Sami policzcie Wydatki publiczne 590 mld na około 16 mln pracujących 590 000 000 000 : 16 000 000 =36 875zł na rok na jednego pracującego (3 tyś miesięcznie. Dlatego człowiek pracujący. Dlatego ja normalny szarak zarabiajacy obecnie 1300 zł zarabiałbym 4300 zl (Polskabez podatków) Policzcie teraz 3000zł przez 4300zł x 100% = 70 % Płaczcie i płaćcie JELENIE !

Back to top button
33
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x