r e k l a m a
Wiadomości

Starosta zarobi więcej – relacja video

Udzielenie pomocy finansowej na rzecz Miasta Jasła na przebudowę ulic: Kościuszki, Rynek, Kazimierza Wielkiego. Ustalenie wynagrodzenia Starosty Jasielskiego oraz poparcie przebiegu drogi S – 19 przez teren powiatu strzyżowskiego,  to główne uchwały przyjęte podczas zakończonej już sesji Rady Powiatu Jasielskiego.

Radni powiatowi dyskutowali na temat dofinansowania budowy nowej Komendy  Powiatowej Policji na terenie miasta Jasła, oraz rozwiązania problemu mostu  w Desznicy i naprawy  drogi powiatowej Desznica – Kąty.

Największe kontrowersje wzbudziła jednak podwyżka wynagrodzenia dla Starosty Powiatu Jasielskiego Adama Kmiecika. Decyzją radnych powiatowych zarobki starosty wzrosły o 600 zł i wynosić będą  9500 zł.

Więcej o tym w relacji video.

Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

33
Dodaj komentarz

avatar
33 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
smokprezesikbudżetówkaIrekemeryt Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Ronaldo
Gość
Ronaldo

:no:Gdzie ja K_____wa! mieszkam ?

koalicja
Gość
koalicja

dajcie sobie na powstrzymanie.. znajdzie się ktoś kto merytorycznie ma coś do zarzucenia panu A.K.? i ma równie logiczne i racjonalne wytłumaczenie dlaczego jego zarobki nie powinny byc zwaloryzowane?

danek
Gość
danek

Do ostatniego koalicja – merytorycznie facet nigdy nie pracował miał ule i nagle wielki fachowiec. Was chyba pogrzało w tym Pis-e, tyle to zarabia prezydent RP, a nie jakiś marny merytorycznie starosta powiatu na Podkarpaciu. No chyba że podwyższone zostały mu odsetki od kredytu za domek , który kupił. Dziwne nigdzie nie pracował i kupił dom za 200tys. Ciekaw co na to skarbówka ?, pewnie nic bo szef jest też z PIS

REKS
Gość
REKS

Etam jakieś marne 9tysiecy trzeba było mu dać odrazu 11tys niech bidulek zarabia więcej od kaczorka hihihiihi

sprawiedliwy
Gość
sprawiedliwy

POPIS W mordę byś chciał złodziej z moich podatków sie utrzymujecie wypraszam sobie pie…… PIS

W.M
Gość
W.M

Zasrańcy bidaki jedne tylko dlaczego za publiczne sie bawicie co ?

D.K
Gość
D.K

chyba go pszczoły pokąsały, co on taki spuchnięty ? hehehe

PO-men
Gość
PO-men

Wolność tomku w swoim domku, on teraz przy władzy wiec możecie go cmoknąć ……..

werdi
Gość
werdi

faktycznie spuchnięty hihiihihhihihi

[an
Gość
[an

Takie absurdy to tylko w tym kraju mogą być !!!!tu ludzi zwalniaja ,kryzys,bezrobocie a przy korycie jeszcze dożucaja ,,siana '' to trzeba nie miec dobrze w głowie żeby podwyzszac sobie gaże\. żenada i warcholstwo !!!:upset:

kazimierz
Gość
kazimierz

Pragnę zwrócić uwagę,ze komentarze koncentrują się na kasie dla starosty.A przecież uchwały dotyczyły też innych,wyżej wymienionych spraw,i to ważnych dla mieszkańców powiatu.Ja też uważam że w dobie kryzysu,braku pracy na terenie powiatu(to zadanie przypominam powiatu),powszechnej ,pogłębiającej się nędzy w regionie podwyższanie wynagrodzeń osobom odpowiedzial- nym za taki stan rzeczy(nieważne czy pośrednio) jest kontrowersyjne.I to widać w zaognionych wypowiedziach komentujących,często nawet na pograniczu dopuszczalnych norm etycznych.Władza winna być z ludem,by lud był z władzą-to dobra zasada na te czasy zwłaszcza…Ludzie oceniają ją nie po uchwałach,inwestycjach,i tym co się dzieje na papierze i w plenerze,a po tym co jako osoby indywidualne realnie… Czytaj więcej »

emeryt
Gość
emeryt

ja mam 600 zł emeytury na cały miesiąc

Irek
Gość
Irek

Pani Alicjo, niech Pani nie pieprzy z tymi podwyżkami. To, że jakiś tam Papciak pitoli od rzeczy wysuwając pseudoargumenty na siłe, to się nie dziwie, ale Zającom nie przystoi!

budżetówka
Gość
budżetówka

Już się w kadrze nie mieści!a my szaraki w budżetówce dostaliśmy po 50zł na rękę ale my jak my ile osób nie ma tyle na rok co wszechwładny na m-c WSTYD!!!!!!!!!!!!!

prezesik
Gość
prezesik

pocieszajace ze podobno jest kryzys ale szkoda ze nie siega szczebla budżetowego i ktoś majac tak wysokie dochody jeszcze sobie moze dostać podwyżke i to taka jak ma w jaśle spora liczba starszych ludzi na przeżycie miesiąca.:no:

KR
Gość
KR

a ja zarabiam w krośnie uczciwie lekką ręką 10 tys. i śmieje się z was biedaków

obserwator
Gość
obserwator

dajcie chłopu spokój… gorsze łotry krążą w naszym zaściankowym świecie

Danuta
Gość
Danuta

Bawcie sie panowie puki możecie spoko

bolek
Gość
bolek

toż to absurd!

kazimierz wacław
Gość
kazimierz wacław

mam 750 zł miesięcznie… nie skomentuje tego szerzej

żołnierzyk
Gość
żołnierzyk

ma się swoich przydupasów to i podwyżke da sie załatwić, będzie przychylność to i dla radnych podwyżka sie znajdzie..

prezes
Gość
prezes

Koleś zasuwa 300 godzin miesięcznie, a więc wychodzi prawie 14 godzin dziennie. Znajduje się na odpowiedzialnym i ważnym stanowisku. Zal wam, że człowiek robi kariere? PEwnie nigdy palcem nie ruszyliście by żyło wam sie lepiej! Do warcholenia pierwsi zawsze!

popis
Gość
popis

do prezes… masz kurna świętą rację..

matematyk
Gość
matematyk

czy coś wielkiego wam się stało? będziecie tak to wypominać? W powiecie jest ponad 100 tys. mieszkańców.. 600 zł / 100 000 = 0,006 a więc nie wiele ponad pół grosza od jednej osoby.

dodek
Gość
dodek

Starosta tyle kasy no tak jak sie ma kredycik na domek ponad stan i podnieśli procenty i sprawę w sadzie to kosztuje nie? a ja zarabiam tylko 2,5 tys i pracuje po 15 godzin dziennie a on pierdząc w stołek i to ma być PO PIS szkoda słów

marian t
Gość
marian t

do prezesa pan masz wodogłowie 1 stopnia i zapewne należysz pan do pis-u

mgr dr hab
Gość
mgr dr hab

Do "matematyk"
To co ci wyszlo 0,006 to chyba twoj iloraz inteligencji!

emeryt z powiatu
Gość
emeryt z powiatu

Draga pani Alu zacna Przewodnicz-ąca z naciskiem na ąca może być i ś………….ąca czy aby tak nie kupuje sie konkurencji w dobie kryzysu ciekawe co na to pani mąż zacny marszal i wasz guru Jarosław Kaczyński jak sie dowie o tym na pewno pochwali i załatwi u brata krzyż zasługi orła białego za pani wyczyny niech nam żyje PIS 😛 zdegustowany emeryt z emeryturą w kwocie 1100 zł

kasia w
Gość
kasia w

w dobie kryzysu świnie przy chlewie dolewają sobie i żreją i srają pod siebie ale kiedyś przyjdzie rzeźnik i będzie świniobicie …..

rozmus
Gość
rozmus

w tyłkach im się poprzewracało! czy to PIS czy PO… jedna klika… jedna banda

waldik
Gość
waldik

Bravo KoAlicja

Tadek.R
Gość
Tadek.R

Zaraz mnie krew zaleje jak tak można skandal

smok
Gość
smok

Podatki w Polsce to 70% nie wierzycie ? Sami policzcie Wydatki publiczne 590 mld na około 16 mln pracujących 590 000 000 000 : 16 000 000 =36 875zł na rok na jednego pracującego (3 tyś miesięcznie. Dlatego człowiek pracujący. Dlatego ja normalny szarak zarabiajacy obecnie 1300 zł zarabiałbym 4300 zl (Polskabez podatków) Policzcie teraz 3000zł przez 4300zł x 100% = 70 % Płaczcie i płaćcie JELENIE !

Close
X