Wiadomości

Super statuetka dla Małgorzaty Piekarskiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej

Biblioteka Miejska po raz 4 została wyróżniona super statuetką fundacji ABC „Cała Polska czyta dzieciom” za działania związane z popularyzacją głośnego czytania wśród dzieci i młodzieży jasielskiej. Jest to też 6 wyróżnienie w tej ogólnopolskiej akcji.

Małgorzata Piekarska, dyrektor MBP w Jaśle

8 marca w Warszawie odbyła się gala, na której zostały wręczone nagrody. Prócz super statuetki do Jasła trafił również dyplom ze szczególnym wyróżnieniem dla pani Marty Gąsiorowskiej, kierownika oddziału dla dzieci MBP w Jaśle i koordynatorki wojewódzkiej akcji „Cała Polska czyta dzieciom.”

Było to bardzo miłe, że aż dwukrotnie padała nazwa biblioteki i miasta Jasła. Cieszymy się bardzo, że w ten sposób uhonorowano osoby pracujące w bibliotece miejskiej. Myślę, że była to też znakomita promocja miasta – mówi Małgorzata Piekarska, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle.

Jasielska biblioteka działa w fundacji ABC od siedmiu lat a od sześciu jest wyróżniania. Sukcesy biblioteki – jak mówi dyrektor Piekarska – to zasługa zarówno poszerzania wiedzy i doświadczenia, które biblioteka zdobywa zarówno podczas realizowania różnych projektów jak i udziału w kursach i szkoleniach.

Nie da się ukryć, że jasielska biblioteka od lat stoi na wysokim poziomie jeśli chodzi o rozwój czytelnictwa, zwłaszcza wśród młodego pokolenia. Co pokazuje też, że mimo iż Polaków uważa się za społeczeństwo mało czytające to dzięki takim działaniom i takim ludziom jak Małgorzata Piekarska, zainteresowanie książką ciągle jest spore.  

Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
OB serwator
OB serwator
2024 lat temu

Miejska Bibioteka Publiczna w Jaśle to najprężniej – PROFESJONALNIE – działająca placówka kultury. Gratuluję wypracowanego zaSZCZYTU !

ja
ja
2024 lat temu

Brawo pani Martuniu:)

K.
K.
2024 lat temu

Pani Małgosiu ! Znowu nas Pani nie zawiodła ! Moje gratulacje ! Łączę wyrazy podziwu, serdeczne pozdrowienia oraz powodzenia i sukcesów w dalszej pracy. K.

KP
KP
2024 lat temu

Gratulacje za sukces i promocje Jasła co na to pani z ratusza chyba jest jej wstyd ze promuje nie tą osobę którą powinna

vc
vc
2024 lat temu

tylko szkoda że jasielska trójca tego nie widzi…

zacny pan
zacny pan
2024 lat temu

a gdzie zdjecie kurwowskiej??

Zobacz także
Close
Back to top button
6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x