Wiadomości

Super statuetka dla Małgorzaty Piekarskiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej

Biblioteka Miejska po raz 4 została wyróżniona super statuetką fundacji ABC „Cała Polska czyta dzieciom” za działania związane z popularyzacją głośnego czytania wśród dzieci i młodzieży jasielskiej. Jest to też 6 wyróżnienie w tej ogólnopolskiej akcji.

Małgorzata Piekarska, dyrektor MBP w Jaśle

8 marca w Warszawie odbyła się gala, na której zostały wręczone nagrody. Prócz super statuetki do Jasła trafił również dyplom ze szczególnym wyróżnieniem dla pani Marty Gąsiorowskiej, kierownika oddziału dla dzieci MBP w Jaśle i koordynatorki wojewódzkiej akcji „Cała Polska czyta dzieciom.”

Było to bardzo miłe, że aż dwukrotnie padała nazwa biblioteki i miasta Jasła. Cieszymy się bardzo, że w ten sposób uhonorowano osoby pracujące w bibliotece miejskiej. Myślę, że była to też znakomita promocja miasta – mówi Małgorzata Piekarska, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle.

Jasielska biblioteka działa w fundacji ABC od siedmiu lat a od sześciu jest wyróżniania. Sukcesy biblioteki – jak mówi dyrektor Piekarska – to zasługa zarówno poszerzania wiedzy i doświadczenia, które biblioteka zdobywa zarówno podczas realizowania różnych projektów jak i udziału w kursach i szkoleniach.

Nie da się ukryć, że jasielska biblioteka od lat stoi na wysokim poziomie jeśli chodzi o rozwój czytelnictwa, zwłaszcza wśród młodego pokolenia. Co pokazuje też, że mimo iż Polaków uważa się za społeczeństwo mało czytające to dzięki takim działaniom i takim ludziom jak Małgorzata Piekarska, zainteresowanie książką ciągle jest spore.  

Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

6
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
zacny panvcKPK.ja Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
OB serwator
Gość
OB serwator

Miejska Bibioteka Publiczna w Jaśle to najprężniej – PROFESJONALNIE – działająca placówka kultury. Gratuluję wypracowanego zaSZCZYTU !

ja
Gość
ja

Brawo pani Martuniu:)

K.
Gość
K.

Pani Małgosiu ! Znowu nas Pani nie zawiodła ! Moje gratulacje ! Łączę wyrazy podziwu, serdeczne pozdrowienia oraz powodzenia i sukcesów w dalszej pracy. K.

KP
Gość
KP

Gratulacje za sukces i promocje Jasła co na to pani z ratusza chyba jest jej wstyd ze promuje nie tą osobę którą powinna

vc
Gość
vc

tylko szkoda że jasielska trójca tego nie widzi…

zacny pan
Gość
zacny pan

a gdzie zdjecie kurwowskiej??

Zobacz także

Close
Close
X