Wiadomości

Światłowód w każdym domu

Spółka Multimedia Polska czołowy ogólnopolski operator telekomunikacyjny, dostawca telewizji, internetu szerokopasmowego i mobilnego oraz telefonu stacjonarnego, zaoferowała  mieszkańcom Jasła unikatową w skali kraju sieć światłowodową PON. Oznacza to niezawodność i wysoki poziom dostarczanych usług.

Standard PON oznacza iż światłowód doprowadzony jest bezpośrednio do mieszkania klientów i gwarantuje znakomitą jakość świadczonych usług. Internet – przepływność do 1 Gbit/s. Telewizja – niemal nieograniczonej liczby kanałów w standardzie HD.

Dzięki sieci PON mieszkańcy Jasielskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, TBS oraz Spółdzielni Mieszkaniowej Naftowiec, będą mieli dostęp do telefonu stacjonarnego z 430 darmowymi minutami, internetu o prędkości do 20 Mb oraz telewizji cyfrowej IPTV – mówi Zbigniew Młynek Regionalny Koordynator Sprzedaży.

Co to oznacza dla abonentów Multimediów w Jaśle?
Z cyfrowej telewizji będzie mógł skorzystać każdy mieszkaniec Jasła będący w zasięgu sieci Multimedia Polska, który wykupił jeden z trzech poniższych pakietów:
• Cyfrowy Komfort Plus wraz z telefonem stacjonarnym w Planie Optymalnym
• Cyfrowy Komfort z internetem 12 Mb oraz telefonem stacjonarnym w Planie Optymalnym
• Mega Pakiet (dodatkowe kanały sportowe, dla dzieci oraz filmowe) wraz internetem 20 Mb oraz telefonem stacjonarnym w Planie Optymalnym

Cyfrowa telewizja to nie tylko znakomity obraz w HD i przestrzenny dźwięk, ale także wideo na żądanie (VoD) czyli domowa wypożyczalnia filmów, w której znajduje się ponad tysiąc pozycji i liczba ta stale rośnie. Wypożyczenie filmu odbywa się za pomocą pilota, nieskomplikowanego menu, widocznego na ekranie telewizora. Filmy zostały podzielone na kilkanaście kategorii. Każdy film jest opisany i poprzedzony zwiastunem, co ułatwia podejmowanie decyzji.
Użytkownicy telewizji cyfrowej mają do dyspozycji  około 100 programów, w tym 10 w wysokiej rozdzielczości HD. 10 pakietów tematycznych ułatwia podejmowanie właściwych decyzji programowych.

Aby mieć telewizję cyfrową w swoim domu wystarczy kontakt z naszymi Przedstawicielami Handlowymi , tel. 791-791- 547 lub 691-370- 712 lub Call Center Multimedia Polska – Infolinia: 801-701-801, (z komórek 24 357 50 20).

Polecamy także adres, pod którym eksperci wymieniają swoje doświadczenia i rekomendacje związane z telewizją cyfrową – www.multi-blog.pl

art. sponsorowany

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x