r e k l a m a
MiastoWażne wydarzeniaWiadomości

Szczęśliwy finał roztargnienia

Policjanci z jasielskiej komendy ustalili mężczyznę, który przywłaszczył sobie kilkaset złotych. Pieniądze przez nieuwagę pozostawił w aptece 56-letni mieszkaniec gminy Osiek Jasielski.  Podejrzany przyznał się do przestępstwa i zobowiązał zwrócić swój łup.

Szczęśliwy finał roztargnienia (fot. archiwum, Przemysław Janas, Jaslonet.pl
W minioną sobotę do komendy w Jaśle zgłosił się mieszkaniec gminy Osiek Jasielski. Mężczyzna wyjaśnił, że w czasie zakupu lekarstw w jednej z jasielskich aptek, przez roztargnienie pozostawił na półce pod ladą około 800 zł. Gdy po pewnym czasie wrócił do apteki, pieniędzy już nie było. O zdarzeniu postanowił powiadomić Policję.
Bezpośrednio po zgłoszeniu funkcjonariusze z wydziału kryminalnego zajęli się wykryciem sprawcy. W następnych dniach zebrali informacje, które pozwoliły objąć podejrzeniem 63-letniego mieszkańca Jasła. Typowanie okazało się słuszne.
Wczoraj podejrzany trafił na komendę. W czasie przesłuchania usłyszał zarzut i przyznał się do przestępstwa. Części pieniędzy policjanci odzyskali, pozostałą kwotę 63-latek zobowiązał się zwrócić właścicielowi.
Za przywłaszczenie sobie cudzej rzeczy ruchomej kodeks karny przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
S-S
S-S
2024 lat temu

mieszkańcy Osieka Jasielskiego po zimie nie mogą przyjść do sibie.Albo przebierany policjant w randze sierżanta robi porządki w Jaśle,albo roztragnieni pozostawiają portmonetki z pieniędzmi

Zobacz także
Close
Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x