MiastoWiadomości

Szkoły Odkrywców Talentów

Szkoły Odkrywców Talentów

Rok 2011 został ustanowiony przez Ministra Edukacji Narodowej „Rokiem Odkrywania Talentów”. Efektem tej inicjatywy będzie stworzenie na stronie internetowej www.roktalentow.men.gov.pl ogólnopolskiej mapy miejsc odkrywania talentów, promującej instytucje i organizacje wspierające dzieci i młodzież. W ramach tej akcji aż 3 jasielskie szkoły zostały uhonorowane przez Ministra Edukacji Narodowej tytułem Szkoły Odkrywców Talentów.

Tytuł „Szkoły Odkrywców talentów” otrzymały: Gimnazjum Nr 4 im. Romualda Traugutta, Zespół Szkół Miejskich Nr 3 – Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ignacego Łukasiewicza oraz Szkoła Podstawowa nr 1 w Jaśle. Otrzymany tytuł świadczy o tym, że placówki te przyczyniły się do okrywania, promocji i wspierania uzdolnień dzieci i młodzieży.

W najbliższych dniach w wyróżnionych szkołach odbędzie się ceremonia odsłonięcia tabliczek z tytułem „Szkoła Odkrywców Talentów”, przekazanych przez Minister: w Zespole Szkół Miejskich nr 3 – 21 marca br. o godz. 10:00, w Gimnazjum nr 4 – 25 marca br. o godz. 11:00. Szkoła Podstawowa nr 1 otrzyma tabliczkę w innym terminie.

Biuro Obsługi Medialnej
UM w Jaśle

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
S-S
S-S
2024 lat temu

Wspaniała sprawa .Dlaczego zapomniano lub pominięto super talenty jasielskich włodarzy z miasta i powiatu?.Aktualności zupełnie nie ujawniają nad czym pracują,co oni nowego wnoszą dla regionu.Chyba,że nic nie robią dla świętego spokoju.

obserwator
obserwator
2024 lat temu

z tego co wiem to nie tylko szkoły w Jaśle otrzymały tytuł Odkrywcy Talentów :/

Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x