Wiadomości

Szkoły Ponadgimnazjalne przedstawiły swoje oferty

W dniach 2 – 6 marca 2009r. w Zespole Szkół Budowlanych im. Króla Kazimierza Wielkiego w Jaśle odbywa się Promocja Szkół Ponadgimnazjalnych z terenu Powiatu Jasielskiego.

Swoją ofertę edukacyjną na rok szkolny 2009/2010 prezentuje 11 placówek. Doroczna akcja budzi coraz większe zainteresowanie wśród uczniów ostatnich klas gimnazjum. Od poniedziałku do piątku mogą oni zapoznać się z warunkami przyjęcia do poszczególnych szkół, poznać ich propozycje kształcenia oraz bazę dydaktyczną.

Przyszli absolwenci mają możliwość bezpośredniego spotkania z uczniami i nauczycielami wszystkich placówek biorących udział w akcji. Rozmowa ze starszymi kolegami z całą pewnością okaże się przydatna w podjęciu decyzji wyboru przyszłej szkoły, a więc i drogi życiowej.

Otwarcie Promocji Szkół Ponadgimnazjalnych dokonali Naczelnik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych – Pan Wojciech Piękoś, z-ca Naczelnika – Pan Andrzej Papciak w obecności dyrektorów szkół ponadgimnazjalnych oraz Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej i tłumnie zgromadzonej młodzieży.

Rafał Cichoń

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ZSB :D
ZSB :D
2024 lat temu

Budowlanka – twoja przyszłość,przyszłość narodu 😀

Zobacz także
Close
Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x