r e k l a m a
Wiadomości

Sztandar od „GROM-u”

Zespół Szkół Technicznych im. Bohaterów Września w Jaśle otrzymał dziś sztandar. Jednym z fundatorów jest Fundacja Byłych Żołnierzy Jednostek Specjalnych „GROM”.

Zwróciliśmy się o wsparcie do Fundacji o dofinansowanie. Ponieważ szkoła nosi imię „Bohaterów Września” odpowiedzieli na nasz apel i wsparli nas znaczną kwotą – mówi Grzegorz Zięba, dyrektor Zespołu Szkół Technicznych w Jaśle.

Przekazanie sztandaru było uwieńczeniem zmiany nazwy szkoły. Z dniem 1 września br. Zespół Szkół nr.1 został bowiem przemianowany na Zespół Szkół Technicznych.

Zmiana została spowodowana tym, że cała społeczność szkolna chciała zaakcentować charakter tej szkoły, to, że jest ona szkołą kształcącą w zawodach technicznych – mówi Zięba.
 
Uroczystości rozpoczęły się dziś mszą świętą w Kościele OO. Franciszkanów, której przewodniczył biskup Edward Białogłowski. Tam też dokonano poświęcenia i przekazania sztandaru młodzieży. Na uroczystościach obecni byli przedstawiciele władz powiatowych na czele z przewodniczącą Rady Powiatu Alicją Zając i wicestarostą Witoldem Lechowskim.

Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x