r e k l a m a
Wiadomości

Tadeusz Gorgosz nowym przewodniczącym Rady Powiatu

Zmiana na stanowisku przewodniczącego Rady Powiatu. Alicję Zając zastąpił radny Tadeusz Gorgosz a nie jak wcześniej zapowiadano radna Anna Nigborowicz.

Tadeusz Gorgosz, fot. W. Żebracki / Jaslonet.pl

Bardzo żałuję, że to nie mogła być kobieta, bo byłaby to pewna tradycja. Wcześniej przewodniczącą była pani Maria Kurowska, potem ja, ale może teraz jest czas na zmiany i teraz będzie mężczyzna, który doprowadzi do końca działania w tej kadencji – mówiła Alicja Zając.

Pani Anna była zmuszona zrezygnować z kandydowania z przyczyn osobistych. Nowym przewodniczącym został więc wybrany Tadeusz Gorgosz, dotychczasowy przewodniczący Komisji Rozwoju Gospodarczego i Promocji Powiatu.

Alicja Zając, fot. W. Żebracki / Jaslonet.pl

Myślę, że jest to osoba, która dobrze zna sprawy powiatowe. Tadeusz Gorgosz jest trzecią kadencję radnym – mówiła Alicja Zając.

Nowy przewodniczący zwrócił się z prośbą do radnych o współpracę przy odbudowie zniszczonej przez powódź infrastruktury drogowej powiatu – głównego zadania tej kadencji Rady Powiatu.

Proszę wszystkich o współpracę. Jeśli będą uwagi do mojej osoby, proszę dzwonić o każdej porze i mówić „prosto z mostu” co robię źle, żeby potem nie było niedomówień. Proszę mnie krytykować, jeśli zrobię coś źle, będę się starał poprawiać błędy – mówił do radnych przewodniczący Gorgosz.

Tadeusz Gorgosz, fot. W. Żebracki / Jaslonet.pl

Pytana o wskazówki dla nowego przewodniczącego Alicja Zając odpowiada.

Przede wszystkim spokój i opanowanie, bo to pomaga osobom prowadzącym jakiekolwiek obrady a poza tym praca merytoryczna – dodaje Alicja Zając.  

Dzisiejsza sesja była ostatnią, w której uczestniczyła Alicja Zając, już nie jako przewodnicząca, bo z funkcji zrezygnowała w poniedziałek 21 czerwca, a jedynie jako gość.

Będzie mi brakować obecności tych wszystkich radnych, z którymi pracowałam w komisjach i na sesjach i tego kontaktu bezpośredniego z pracownikami Starostwa i osobami, które przychodziły do mnie na dyżury – mówiła Alicja Zając.

Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
10 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
doświadczony
doświadczony
2024 lat temu

Jako doświadczony osobiście przez powódź ma motywację zrobić wiele w sprawie zwiększenia bezpieczeństwa powodziowego. Powodzenia.

jaslanka
jaslanka
2024 lat temu

Gratulacje Panie Tadeuszu. Wierzę, ze sobie Pan świetnie poradzi z wszystkimi obowiązkami.Powodzenia!!!

???
???
2024 lat temu

B)co za ocena :lol::lol:
3 raz radny to musi być mega zaje…sty

fx
fx
2024 lat temu

Zyczę powodzenia i dużo wytrwałości

kazek
kazek
2024 lat temu

jak mogli wybrac takiego nieuka.

powodzianin
powodzianin
2024 lat temu

jakby go zalało tak jak przerwe albo domy z łak to by coś może ruszyło ale jak sie miało wodę tylko w piwnicy to reszte sie ma ale w d….

PiSanka od Zajączka
PiSanka od Zajączka
2024 lat temu

Nienawistna mina tego pana mówi sama za siebie!

ck
ck
2024 lat temu

Powodzianinie!!! Temu Panu zalało cala firmę, wiec chyba wolałby mieć zalany dom!!!

wujek
wujek
2024 lat temu

Czy pomnik Michała Archanioła partona radnych bedzie budowany w terenie?

Firma
Firma
2024 lat temu

Niesamowite .Jak by mi firmę zalało to bym się pewnie załamał .Brawo Panie Tadeuszu.Dom to nic, niech mi zaleje nawet dwa. odbuduje.Ale NIE Firmę .To gdzie Bym miał zarabiać na odbudowę domu?.A temu Panu i dom i firmę. I w takim przypadku jak Pan się dorobił przy naszym systemie podatkowym . To ja na pana głosuje!. Bo za steruje pan naszym powiatem jak swoja firmą. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Back to top button
10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x