r e k l a m a
Wiadomości

Tomasz Poręba odpowiada na wpis Marka Migalskiego

Marek Migalski, który początkiem września wnioskiem Legutki i Poręby został wykluczony z delegacji PiS do Parlamentu Europejskiego znów budzi kontrowersje u byłych kolegów klubowych. Na swoim blogu Migalski skomentował piątkową konwencję PiS w Rzeszowie, na której przedstawiono osoby rekomendowane do startu w nadchodzących wyborach samorządowych, między innymi Marię Kurowską – aktualną burmistrz Jasła.

Zobacz wpis na blogu Marka Migalskiego

Marek Migalski, fot. archiwum

Eurodeputowany, na swoim blogu wylicza błędy rozpoczętej już kampanii samorządowej, a samo spotkanie w Rzeszowie nazywa „katastrofą”. Na wpis Marka Migalskiego zareagował Tomasz Poręba, jeden z wnioskodawców wykluczenia Migalskiego z delegacji PiS. Jego odpowiedź, została nadesłana do redakcji portalu Jaslonet.pl przez asystenta europosła Tomasza Poręby, Jakuba Piaseckiego.

Odpowiedź na wpis na blogu Marka Migalskiego:

„I znowu muszę pisać o Migalskim i choć średnio to przyjemne zajęcie, to niestety konieczne. Atakuje on bowiem kolejny raz brutalnie PiS i jak to zwykle w jego przypadku bywa, bez jakiejkolwiek wiedzy na temat tego o czym pisze. Tym razem atakuje za konferencję samorządową w Rzeszowie podczas której Prawo i Sprawiedliwość przedstawiło osoby rekomendowane przez lokalne struktury do startu w nadchodzących wyborach samorządowych. Atakuje na oślep byle tylko PiS dołożyć. Smutne jest to, że poziom tych ataków jest z każdym wpisem coraz niższy. Ale po kolei.

Konferencja odbywała się 17 września br. i w oczywisty sposób  musiały się na niej pojawić odwołania do kolejnej rocznicy ataku Związku Radzieckiego na Polskę. Tego Migalski nie rozumie i co najbardziej przykre ironizuje zadając pytania czy jutro pójdziemy bić bolszewików. Naśmiewa się z tragicznych dla Polaków wydarzeń, kpi sobie z tych momentów w polskiej historii, o których nigdy nie powinniśmy moim zdaniem zapomnieć. Takie postrzeganie przez niego rzeczywistości to właśnie KATASTROFA. Rozumiem, że według Marka Migalskiego, powinniśmy tego dnia przy okazji konferencji samorządowej, zorganizować na rynku w Rzeszowie dyskotekę i zaprosić Marka Migalskiego, aby w swoim stroju dziecka kwiat wystąpił na głównej scenie. Ale to nie wszystko.

Dalej Migalski stwierdza, że tłumacząc nieobecność Jarosława Kaczyńskiego powiedziałem, że miał konsultacje w Warszawie z Przewodniczącym klubu. Otóż nigdy takie słowa z moich ust nie padły, kto był na konferencji, także liczne media mogą to potwierdzić.  Ale Migalski nie raczy niczego wcześniej sprawdzić i kłamie. Liczy się tylko aby uderzyć, nawet na oślep, byle był posmak sensacji. Dzięki, też za rady na temat jak usadzać ludzi na tego typu imprezach.  Gdyby Migalski był tego dnia w Rzeszowie zobaczyłby 2 tysiące ludzi, którzy szczelnie wypełnili zarówno salę jak i w dużej części trybuny. I na koniec pochód ze zniczami i pochodniami pod Pomnik Golgoty Wschodu. W Rzeszowie to wieloletnia tradycja, że właśnie tego dnia 17 września mieszkańcy stolicy Podkarpacia  rok w rok składają hołd poległym w walce o niepodległą Polskę. Czy według Marka Migalskiego Prawo i Sprawiedliwość, partia podkreślająca znaczenie historii i patriotyzmu miała to wydarzenie zignorować? Czy mieliśmy nie dołączyć do pochodu mieszkańców Rzeszowa zmierzających pod pomnik?

Gratuluję Migalskiemu wyczucia i zdolności PR. Współczuję braku wyobraźni. Informuję też, że nazywam się Tomasz Poręba a nie jak pisze Migalski, Poremba. Czy napisał tak moje nazwisko specjalnie? Nie wiem. Ale kultura wymaga, aby chociaż pamiętać pisownię nazwisk osób, które się atakuje.” – pisze Tomasz Poręba.


Jaslonet.pl

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

24
Dodaj komentarz

avatar
24 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
PiS-mansędzia ringowyJasielciechjareniowska górka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Ronin
Gość
Ronin

PiS chora sekta

Stary
Gość
Stary

PiS-man:nie dziwię się, że ludzie gardzą twoją sektą i tobą też. Poziom twoich komentarzy to dno i 3 mety mułu.

PiS-man
Gość
PiS-man

gbur – w twoich oczach rzeczywiście widać tęsknotę za rozumem 😀 jasielku – to wszystko w ramach po-czwarzej "polityki miłości" jest 😀

EL-KA
Gość
EL-KA

Poręba, Poremba, Migalski, Kaczyński – wszyscy chorzy!!!

jareniowska górka
Gość
jareniowska górka

Jasiel – gdy Bartoszewski nazwał wyborców PiS-u "bydłem" to jakoś nie widziałem byś protestował, że to chamskie :upset: Czyżby bycie chamem dla ludzi o innych poglądach było ok, ty mały hipokryto? :upset:

Jasiel
Gość
Jasiel

Jareniowsko Górko!
1. Bartoszewski i Platformersi w wyniku pyskówek politycznych nie lecą z byle gównem do prokuratury.
2. Oni nie wycierają sobie politycznych gęb wartościami katolickimi.
Podobno macie zło dobrem zwyciężać.
Dotarło do tego ograniczonego pisowskiego rozumku???

PiS-man
Gość
PiS-man

Jasiel, winnico mądrości, przejawem wyższości PiS-u nad PO-czwarami jest to, że nikt z PiS-u Bydłoszewskiemu za takie słowa w twarz nie splunął. Podobnie, jak waszemu chłopcu z gumowym penisem nikt nie dał w mordę za kłamstwa pod adresem śp. Lecha Kaczyńskiego. To wasze guru z Biłgoraja, ten, któremu kampanię sfinansowali studenci i bezrobotni, pobiegło do prokuratury, gdy ktoś z PiS-u zasugerował, że powinno się z nim zrobić porządek! 😀 Czyżby Tusk Vision Network o tym nie mówiła? 😀 Napiszę ci to dużymi literami, byś zrozumiał co o tobie myślę: HIPOKRYTA!!!

ciech
Gość
ciech

Jareniowska G.: Bartoszewski bydłem nazwał chuliganów wyjących i wygwizdujących go na Cmentarzu Powązkowskim podczas obchodów rocznicy Powstania Warszawskiego, nie wspominając ani słowem o PiSie. To PiS wziął to na siebie. Jak widać uderz w stół a nożyce się odezwą.

Jasiel
Gość
Jasiel

O wyższości PiSu nad PO podyskutuj z sobie równymi POwcami, albo spotkaj się z nimi na trwace, bo jak widać z wypowiedzi, do lania w mordę ci bliżej. Dla mnie i jedni i drudzy niemal tacy sami -Pisowcy trochę gorsi.
I przeczytaj jeszcze definicję "hipokryzji".
A tu masz rozwinięcie na przykładzie: HIPOKRYTĄ jest poseł, który nie głosuje zgodnie z nauczaniem kościoła np. za zakazem handlu w niedziele, za obroną życia poczętego, za zakazem in vitro, za becikowym, ale później drze ryja pod pałacem prezydenckim, że BRONI KRZYŻA!!!!!

PiS-man
Gość
PiS-man

Jasiel – skończyłeś niczym Gołota w pojedynku z Tysonem 😀

sędzia ringowy
Gość
sędzia ringowy

W pojedynku na argumenty Jasiela z PiS-manem ogłaszam nokaut PiS-mana, mimo iż próbuje jeszcze coś dukać.

gbur
Gość
gbur

Prawdopodobnie "wykształcenie" i rozumek PiS mana zaledwie wystarcza do nieudolnego odszczekiwania się w imieniu sekciarskiego PiSu,
bo nawet do tej sekty go nie chcą.
Czas Pis manie przeprosić swój rozum i powrócić do świata normalnych ludzi.

ciech
Gość
ciech

PiSman – na szczęście to już nie wy ani wasi tatusiowie z SB decydują, jaki kto ma tytuł.

gbur
Gość
gbur

Kurowska rekomendowana przez PiS = pocałunek śmierci.
Tej pani Jasło już dziękuje.
PRECZ Z PiSem !!!!!!!!!!!!!

tania jatka
Gość
tania jatka

Facet PORĄBANY.

leszcz.pl
Gość
leszcz.pl

Poręba,jesteś żałosny.Nie znam tradycji w Rzeszowie,by pod Golgotę chodzić z pochodniami,to się staje niechlubną tradycją pisiorów :lol::D

anty radyjo
Gość
anty radyjo

wszyscy tylko nie pis…
prof krzemiński stwierdził ze pis to sekta pis to sekta ludzie co sie dzieje

PiS-man
Gość
PiS-man

Profesor Krzemiński? Z tego samego uniwersytetu co abiturient Bartoszewski zwany "profesorem"? 😀

Polak
Gość
Polak

Niech PIS zwycięży tych którym już brakuje argumentów co wzmaga ich złość na własne błędy.Tylko narodu polskiego żal na POwskie eksperymenty.

ciech
Gość
ciech

PiSman: Ireneusz Krzemiński – socjolog, od 1996 r. profesor Uniwersyteteu Warszawskiego
autor ponad 200 publikacji naukowych, promotor blisko 80 prac doktorskich, członek kilkunastu miedzynarodowych towarzystw naukowych. Dla porównania: doc. Lech Kaczyński: ilość publikacji naukowych – 3, ilość przewodów doktorskich – 0 /słownie: zero/. Władysław Bartoszewski jest nie abiturientem tylko absolwentem UW, pod koniec l. 60 władze komunistyczne w odwecie za jego działalność w PEN-KLUBie usiłowały unieważnić jego pracę magisterską, profesorem został mianowany przez rząd Bawarii. Proponuję, byście urządzili pikietę z krzyżem przed siedzibą rządu Bawarii z żądaniem cofnięcia tej nominacji. Niemcy też ludzie i się im jakaś rozrywka należy.

Włodzimierz Lenin
Gość
Włodzimierz Lenin

PIS-man nie pamiętasz kolegi z kursu filozofii marksistowskiej z Krosna? Wstyd, wstyd 😀

PiS-man
Gość
PiS-man

ciesiu – czyli z Bydłoszewskiego to taki sam magister jest jak z Olka Kwaśniewskiego! 😀 Ale Olkowi nikt "profesorze" nie mówi… 😀

Jasiel
Gość
Jasiel

PiS-man, określenie "Bydłoszewski" to tak po "katolicku" w waszym rozumieniu???
Gdyby ktoś tak napisał o twojej Kurowskiej, to prokuratura i policja byłyby postawione na nogi.

PiS-man
Gość
PiS-man

Oooo… widzę, że się rodzina odezwała 😀

Close
X