Wiadomości

Trafił do aresztu za znęcanie się nad rodziną

Trafił do aresztu za znęcanie się nad rodziną
Policjanci z posterunku w Jaśle obezwładnili i zatrzymali mężczyznę, który zaatakował ich podczas interwencji. Zatrzymany napastnik wszczął awanturę domową. Ofiarą pijanego 55-latka była żona i córka. Sąd Rejonowy w Jaśle tymczasowo aresztował go na wniosek Policji i Prokuratury.
W miniony wtorek policjanci z jasielskiego posterunku zostali wezwani na interwencję do jednego z domów w gminie Jasło. O pomoc prosiła kobieta, która zgłosiła przemoc w rodzinie. Sprawcą miał być jej ojciec. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że mężczyzna wszczął awanturę ze swoją żoną i 26-letnią córką. Wyzywał je, szarpał, groził, jedną z nich uderzył w twarz i kilka razy kopnął. Żonie udał się uciec z domu, córka wezwała Policję.
Na widok policjantów 55-letni mężczyzna stał się wulgarny i agresywny. Podczas zatrzymania rzucił się na funkcjonariuszy, jednego z nich próbował uderzyć w twarz. Policjanci obezwładnili awanturnika, założyli mu kajdanki i przewieźli do jasielskie komendy. Trafił do policyjnego aresztu.
Podejrzany był już wcześniej notowany w związku z przemocą domową, wielokrotnie terroryzował domowników, uniemożliwiając normalne funkcjonowanie rodziny.
Mężczyzna usłyszał zarzut znęcania się nad rodziną oraz naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariuszy. Sąd Rejonowy w Jaśle po zapoznaniu się z zebranym przez policjantów materiałem dowodowy, zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres dwóch miesięcy. Ponadto mężczyzna został skazany na 7 dni aresztu za obrazę sądu.
Przypominamy, że przemoc w rodzinie jest przestępstwem ściganym przez prawo. Informacje na ten temat przeczytasz tutaj.
KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
dawid
dawid
2024 lat temu

To WSZYSTKO WIna PiS-u!!!!!!

gbur
gbur
2024 lat temu

To zapewne dobry Polak -katolik.

Prawo i lewo
Prawo i lewo
2024 lat temu

Oj Władziu Władziu…

Back to top button
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x