r e k l a m a
InwestycjeWiadomości

Trwa rozbudowa ul. Kolejowej

Ponad 4 mln złotych (blisko 2 mln dofinansowania z budżetu państwa) wynosi wartość inwestycji, która prowadzona jest na ul. Kolejowej w Jaśle. Prace, których wykonawcą jest Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Sp. z o.o. Jasło, mają zakończyć się końcem listopada br.

Trwa rozbudowa ul. Kolejowej
Trwa rozbudowa ul. Kolejowej

Poszerzona do sześciu metrów jezdnia biegnie w większości w nowym miejscu. Trwa przebudowa dwóch skrzyżowań z drogami miejskimi (ulica Reja i Prusa), powstają zjazdy do posesji prywatnych, a także trwa budowa łącznika (wraz z chodnikiem) z ulicą Sienkiewicza. W ramach prac powstały także dwa place manewrowe, jeden z nich znajduje się na końcu nieprzelotowej ulicy Sienkiewicza.

Trwa rozbudowa ul. Kolejowej
Trwa rozbudowa ul. Kolejowej
Trwa rozbudowa ul. Kolejowej
Trwa rozbudowa ul. Kolejowej

Z ul. Grunwaldzkiej na ul. Kolejową będzie można wjechać poprzez przebudowane skrzyżowanie, zabezpieczone nowo wybudowanym murem oporowym. Przy ul. Kolejowej powstanie także prawostronny chodnik, nowe oświetlenie, przebudowana zostanie sieć elektryczna, gazowa, wodociągowa i teletechniczna. Jednym z najważniejszych elementów zadania jest wykonanie nowego systemu odprowadzającego wody opadowe.

UMJ

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
sodjaslo Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
sodjaslo
Gość
sodjaslo

no a co się stało z moim komentarzem z ubiegłego tygodnia czy był aż tak niewygodny dla inwestora. Pisałem w nim o beznadziejnie zaplanowanym wjeździe na teren ogrodu działkowego z
Za koleją a praktycznie o wjeździe który uniemożliwia wjazd na teren ogrodu bez powodowania ewentualnych kolizji

Close
X