InwestycjeWiadomości

Trwa rozbudowa ul. Kolejowej

Ponad 4 mln złotych (blisko 2 mln dofinansowania z budżetu państwa) wynosi wartość inwestycji, która prowadzona jest na ul. Kolejowej w Jaśle. Prace, których wykonawcą jest Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Sp. z o.o. Jasło, mają zakończyć się końcem listopada br.

Trwa rozbudowa ul. Kolejowej
Trwa rozbudowa ul. Kolejowej

Poszerzona do sześciu metrów jezdnia biegnie w większości w nowym miejscu. Trwa przebudowa dwóch skrzyżowań z drogami miejskimi (ulica Reja i Prusa), powstają zjazdy do posesji prywatnych, a także trwa budowa łącznika (wraz z chodnikiem) z ulicą Sienkiewicza. W ramach prac powstały także dwa place manewrowe, jeden z nich znajduje się na końcu nieprzelotowej ulicy Sienkiewicza.

Trwa rozbudowa ul. Kolejowej
Trwa rozbudowa ul. Kolejowej
Trwa rozbudowa ul. Kolejowej
Trwa rozbudowa ul. Kolejowej

Z ul. Grunwaldzkiej na ul. Kolejową będzie można wjechać poprzez przebudowane skrzyżowanie, zabezpieczone nowo wybudowanym murem oporowym. Przy ul. Kolejowej powstanie także prawostronny chodnik, nowe oświetlenie, przebudowana zostanie sieć elektryczna, gazowa, wodociągowa i teletechniczna. Jednym z najważniejszych elementów zadania jest wykonanie nowego systemu odprowadzającego wody opadowe.

UMJ

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
sodjaslo
sodjaslo
2024 lat temu

no a co się stało z moim komentarzem z ubiegłego tygodnia czy był aż tak niewygodny dla inwestora. Pisałem w nim o beznadziejnie zaplanowanym wjeździe na teren ogrodu działkowego z
Za koleją a praktycznie o wjeździe który uniemożliwia wjazd na teren ogrodu bez powodowania ewentualnych kolizji

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x