Wiadomości

Uchroniony przed wychłodzeniem

Jasielscy policjanci interweniowali wobec mężczyzny, który leżał na ziemi w rejonie sklepu spożywczego. 47-latek znajdował się w stanie upojenia alkoholowego. Niska temperatura panująca na zewnątrz mogła okazać się dla niego śmiertelnym zagrożeniem.

Uchroniony przed wychłodzeniem
Uchroniony przed wychłodzeniem

Wczoraj po godz. 12, dyżurny jasielskiej komendy przyjął zgłoszenie o nietrzeźwym mężczyźnie leżącym na ulicy Mickiewicza w Jaśle w pobliżu sklepu spożywczego. Z uwagi na utrzymującą się niską temperaturę powietrza, na miejsce niezwłocznie skierowani zostali policjanci oraz załoga karetki pogotowia. 47-letni mieszkaniec gminy Jasło, był wychłodzony, znajdował się w stanie upojenia alkoholowego i nie mógł poruszać się o własnych siłach. Po udzieleniu mu pomocy medycznej i konsultacji lekarskiej, został umieszczony w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia.

Apelujemy, by nie pozostawać obojętnym i w przypadku zauważenia osób, które potrzebują pomocy powiadamiać Policję. Zimowa aura może być śmiertelnym zagrożeniem, dlatego pamiętajmy, że w podobnych sytuacjach możemy kogoś uchronić przed zamarznięciem.

KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x