MiastoWiadomości

Ugodził nożem siostrzeńca

Policjanci zatrzymali 46-letniego mieszkańca gminy Dębowiec, który w czasie awantury domowej ugodził nożem swojego siostrzeńca. Pijany napastnik trafił do policyjnego aresztu. Zraniony mężczyzna przebywa w szpitalu.

Policja (fot. archiwum, W. Żebracki)

Wczoraj w nocy policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z domów w gminie Dębowiec.  Zgłaszająca prosiła o pomoc w związku z ugodzeniem jej brata nożem.

Funkcjonariusze, którzy zajęli się zgłoszeniem wstępnie ustalili, że około godz. 22.20 doszło do awantury pomiędzy 46-letnim mieszkańcem gminy Dębowiec, który wrócił pijany do domu, a mieszkającym wraz z nim siostrzeńcem. W trakcie sprzeczki 24-latek został ugodzony przez swojego wujka nożem w okolice brzucha. Zraniony młody człowiek wybiegł z mieszkania i uciekł do domu swojej siostry, która natychmiast powiadomiła pogotowie ratunkowe i Policję. Ranny mężczyzna trafił do szpitala.

Policjanci zatrzymali napastnika podejrzewanego o ugodzenie swojego siostrzeńca nożem.  Trafił on do policyjnego aresztu. Zatrzymany 46-latek był pijany, miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli ślady, ustalili świadków.  Obecnie trwają czynności mające na celu dokładne wyjaśnienie przebiegu i okoliczności zajścia.

KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
śnieg
śnieg
2024 lat temu

Byłem akurat przechodząc widziałem grupę osób,które ganiały za jedną piłką he fajnie to wyglądało bo dużo śniegu a piłka biała ;]]]]

Piechotka
Piechotka
2024 lat temu

wujek ugodził siostrzeńca, siostrzeniec ucieka do swojej siostry, a gdzie są rodzice?

Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x