Sport

Ostatni mecz w lidze Okregowej na Śniadeckich

Wczorajsze spotkanie z Szarotką Uherce było ostatnim spotkaniem Czarnych Jasło w lidze okręgowej przed własną publiczonością.

Czarni Jasło pokonali Szarotkę Uherce po dwóch bramkach Roberta Szalonego. Pierwsza bramka padła już w czternastej minucie po strzale Roberta. Piętnaście minut później Szalony znów trafia do bramki strzeżonej przez Lupę. Goście mieli niepowtarzalną okazję do zdobycia bramki, gdy w polu karnym Jaślan upadł jeden z zawodników Szarotki – sędzia Śnieżek odgwizdał rzut karny, jednak zawodnik Szarotki nie zamienił go na bramkę.

W drugiej części spotkania żadna z drużyn nie potrafiła skutecznie wykorzystać sytuacji podbramkowych. Daniło wprowadził do gry nowe siły, lecz zmiany nie przyniosły już zdobyczy bramkowych. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Czarnych 2:0.

Sędziowie: Śnieżek, Żychowski, Bolanowski

Gamrat/Czarni: Kwiek-  Pokrywka (70′ Warchoł), Bernacki, Dziobek (46′ Chrząszcz), Setlak, Żuławski, Skała, Warzocha (62’Kukowski), Brągiel, Szalony, Majewski (46′ Żuraw)

Szarotka: Lupa – Kwaśnik, Gierula, Wojtaszek, Krajewski, Kucharski, Pałysz, Jakiel, Pancerz(79’Głuszko), Jaremczyk (46’Dyl), Tkacz (83’Hańczyk)

Przypomnijmy, że ostatnie spotkanie w lidze okręgowej Jaślanie rozegrają w Rymanowie, gdzie zmierzą się z tamtejszym Startem. Spotkanie odbędzie się 4 lipca br.