MiastoWiadomości

Ustalono przyczynę zgonu zaginionego mężczyzny

Wstępnie wykluczono, że śmierć 52-letniego mieszkańca Zawadki Osieckiej, nastąpiła w wyniku przestępstwa. Jego ciało odnaleziono na terenie żwirowni w sąsiedniej miejscowości. Wczoraj odbyła się sekcja zwłok.

Policja (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Policjanci z Dębowca, o odnalezieniu zwłok człowieka na terenie żwirowni w Pielgrzymce, zostali powiadomieni w miniony wtorek. Ciało mężczyzny znajdowało się w jednym z wyrobisk wypełnionych wodą. W toku prowadzonych czynności funkcjonariusze potwierdzili, że osobą, której zwłoki odnaleziono jest 52-letni mieszkaniec Zawadki Osieckiej. Mężczyzna był poszukiwany od początku roku w związku ze zgłoszeniem jego zaginięcia.

Ciało mężczyzny zabezpieczono w prosektorium. Wczoraj odbyła się sekcja zwłok. Autopsja wykazała, że zgon 52-latka nastąpił w wyniku utonięcia. Decyzją prokuratora zwłoki wydano rodzinie. Policjanci ustalają dokładne okoliczności śmierci mężczyzny.

KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
mekaskak
mekaskak
2024 lat temu

Policja nic nie robi ! Sprawa jest zamknięta ! Żadnej sekcji zwłok nie było tylko na odczepne wpisali utonięcie żeby jak najszybciej zakończyć tę sprawę ! Ciekawe że wcześniej jak szukali na żwirowni nurkowie to nie znaleźli a teraz co ??? Podejrzane…

do mekaskak
do mekaskak
2024 lat temu

skąd wiesz?

kamila
kamila
2024 lat temu

właśnie ,skąd wiesz?
?

Back to top button
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x