r e k l a m a
Wiadomości

Utrudnienia na Floriańskiej w Jaśle

W związku z realizacją inwestycji „Przebudowa drogi powiatowej Jasło – Zręcin” przez Firmę DROGBUD w Strzyżowie wprowadza się ograniczenia ruchu w części ulicy Floriańskiej od ronda do granicy miasta Jasła z miejscowością Wolica w godzinach od 7:00 do 19:00.

W dniu 22.06 do 23.06 zostanie zamknięty odcinek od skrzyżowania z ul. Sobniowską do granic Jasła z miejscowością Wolica. Proponowany objazd ul. Sobniowską i następnie drogą powiatową Nr 1851R 2,5km w kierunku Łaski i drogą gminna Łaski – Wolica.

W dniu 24.06 do 27.06 zostanie zamknięty odcinek ul. Floriańskiej 100m od ronda do skrzyżowania z ul. Sobniowską.

W godzinach od 7:00 do 19:00 ruch na tym odcinku będzie zamknięty lub ograniczony. Proponowany objazd będzie ulicami Grunwaldzką, Graniczną i Sobniowską. Pojazdy do 3,5 T będą mogły kierować się dodatkow ulicami lokalnymi.

W zależności od warunków atmosferycznych mogą wystąpić zmiany terminów wykonywania wyżej wymienionych prac.

Prosimy mieszkańców przy ul. Floriańskiej oraz pozostałych użytkowników drogi o wyrozumiałość i dostosowanie się do harmonogramu prowadzonych prac i przepraszamy za wynikającego z tego utrudnienia.

Ryszard Dytko
Członek Zarządu DROGBUD

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
sdffff
sdffff
2023 lat temu

fajnie bedziemy mieli nowa droge

kierowca
kierowca
2023 lat temu

Wyrozumiałość będzie jeśli…będą pracować a nie opierać się o łopatę i palić papierosy jak w zeszłorocznym remoncie drogi do rafinerii!!!

Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x