r e k l a m a
Wiadomości

Utrudnienia w ruchu podczas wyścigu "Solidarności"

Kolarze biorący udział w 21 Międzynarodowym Wyścigu Kolarskim Solidarności i Olimpijczyków pojawią się jutro na drogach powiatu jasielskiego. Policjanci będą zabezpieczać trasę przejazdu peletonu. W czasie wyścigu kierowcy mogą napotkać utrudnienia w ruchu drogowym.

fot. wyscig.com.pl

Policjanci w celu zapewnienia płynności ruchu i bezkolizyjnego przejazdu peletonu, będą porządkować ruch pieszy i kołowy, zamkną ruch poprzeczny i podłużny w stronę kolumny kolarskiej.

Impreza rozpocznie się od Mini Wyścigu „Solidarności”, w którym wezmą udział dzieci. O warunkach uczestnictwa w tym wyścigu przeczytasz tutaj

Na czas przygotowania trasy wyścigu i przejazdu młodych kolarzy od godz. 10 zamknięte dla ruchu zostaną następujące ulice:
– ul. Rynek,
– ul. Gołębia,
– ul. Wałowa,
– ul. Modrzejewskiego,
– ul. Kazimierza Wielkiego od skrzyżowania z ul. Rynek do skrzyżowania z ul. Szajnochy.

Start 21 Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Solidarności i Olimpijczyków przewidziano na godz. 14.20. Zawodnicy ruszą ul. Rynek w kierunku ul. Kościuszki, następnie przejadą ul. Kołłątaja, 3-go Maja, Dworcową, ponownie Kościuszki i dalej ul. Rejtana, Floriańską, Gołębią, Wałową, Modrzejewskiego, Kazimierza Wielkiego i wrócą na ul. Rynek. Po drugim okrążeniu peleton ul. Piłsudskiego, Floriańską opuści teren miasta. Zamknięcie ruchu na w/w ulicach nastąpi około 30 minut  przed planowanym przejazdem kolarzy do czasu przejazdu autobusu z napisem „KONIEC WYŚCIGU”.

Prosimy, w szczególności osoby mieszkające w pobliżu trasy przejazdu peletonu, o nieparkowanie samochodów wzdłuż w/w ulic i pozostawienie wolnych miejsc.

Dalsza trasa wyścigu przebiegała będzie przez miejscowości:

– Wolica – planowany czas przejazdu kolumny wyścigu godz. 14:45,
– Czeluśnica,
– Gąsówka,
– Umieszcz,
– Tarnowiec – godz. 14:58,
– Potakówka,
– Wrocanka,
– Umieszcz,
– Glinik Polski,
– Łajsce,
– Łubno Szlacheckie,
– Łubno Opace – godz. 15.20

Do kierowców apelujemy o wyrozumiałość, ostrożność  i stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy kierujących ruchem.

Oficjalna strona wyścigu – kliknij.

KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
aEr
aEr
2024 lat temu

ale fajnie chłopaki jechały:smilewinkgrin:

jsk
jsk
2024 lat temu

To przecież naruszenie ciszy wyborczej. Przecież każdy wie, kogo "Solidarność" popiera. I termin tego wyscigu to nie przypadek.

wiem
wiem
2024 lat temu

do jsk. termin wyscigu znany był w marcu a o wyborach wtedy nawet ptaszki nie śpiewały więc nie pisz głupot jak nie wiesz

Back to top button
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x