r e k l a m a
Wiadomości

Utrudnienia w ruchu w "Boże Ciało"

Boże Ciało, to dla wielu początek długiego weekendu, kiedy część osób wyjeżdża za miasto. Policja przestrzega, że w tych dniach mogą wystąpić utrudnienia w ruchu.

Jasło

Jak zapowiadają policjanci, w  trosce o bezpieczeństwo wiernych i prawidłowy przebieg uroczystości „Bożego Ciała”, funkcjonariusze będą kierować ruchem i wskazywać objazdy.

Uroczystości „Bożego Ciała” rozpoczną się o godzinie 10.00 mszą święta na placu przy Kościele Farnym. Po mszy ok. godz. 11.00, ulicami miasta (Rynek, Kościuszki, Kołłątaja, 3-go Maja) przejdzie procesja do Kościoła OO Franciszkanów. Policja podkreśla, że utrudnienia w ruchu mogą wystąpić też na ul. Piotra Skargi (odcinek od ul. Śniadeckich do Rynku).

Utrudnienia w ruchu potrwają do ok. godziny 13.00, dlatego Policja prosi o współpracę i dostosowanie się do poleceń policjantów kierujących ruchem.

 – Zarówno do zmotoryzowanych, jaki i pieszych użytkowników dróg apelujemy o zachowanie ostrożności i stosowanie się do znaków drogowych oraz poleceń policjantów – apeluje Łukasz Gliwa, oficer prasowy KPP w Jaśle.

Bezpieczeństwo użytkownikom dróg ma zapewnić rozpoczęta wczoraj akcja „Boże Ciało 2009” i potrwa ona do niedzieli 14 czerwca. Na ulicach miast pojawi się więcej policyjnych patroli.

Funkcjonariusze będą ułatwiać ruch przy drogach wylotowych z miasta, na głównych skrzyżowaniach i tam gdzie może być niebezpiecznie. Będą reagować na przypadki nieprawidłowego wyprzedzania i nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu. Wzmożone zostaną kontrole, aby walczyć z piratami drogowymi i nietrzeźwymi kierowcami.

Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x