r e k l a m a
Wiadomości

W JDK poszukasz pracy

Dziś w Jaśle ruszają targi pracy. Propozycje ofert pracy oraz szkoleń i kursów zawodowych będą prezentowane w Jasielskim Domu Kultury.

W dniach 12-13 maja w Jasielskim Domu Kultury (sala lustrzana) odbędą się Targi Pracy, zorganizowane przez Punkt Pośrednictwa Pracy, Młodzieżowe Centrum Kariery oraz Jasielskie Stowarzyszenie Przedsiębiorców.

Targi zorganizowane są  w ramach projektu OHP jako realizator usług rynku pracy realizowanego w ramach programu Kapitał Ludzki 2009-2013, Priorytet I Zatrudnienie i Integracja Społeczna. Patronat nad targami objęła Burmistrz Miasta Jasła.

Na targach zostaną zaprezentowane ofert pracy stałej, sezonowej i krótkoterminowej jakimi dysponują PPP Jasło i Powiatowy Urząd Pracy w Jaśle, jak również ofert pracy oferowanych bezpośrednio przez zaproszonych pracodawców

Zapoznanie lokalnej społeczności z założeniami działania Punktu Pośrednictwa Pracy i Młodzieżowego Centrum Kariery utworzonych w ramach projektu „OHP jako realizator usług pracy.” Porady indywidualne z zakresu prawa pracy, metod poszukiwania pracy. Zapoznanie się z ofertą szkoleń i kursów

kk/umj
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Powodzenie targów
Powodzenie targów
2024 lat temu

Otwarcie targów pracy powinno być z przecięciem wstęgi i z kropidłem. Jeżeli tego nie będzie to efekty marne.

...
...
2024 lat temu

Był ktoś na tych targach?

kk
kk
2024 lat temu

w jakich godzinach te targi są otwarte ?

WA
WA
2024 lat temu

OD 10- DO 15 GODZ.

pixi dixi
pixi dixi
2024 lat temu

maja prace powyzej najnizszej krajowej a jezeli tak to o ile 100zl czy 200zl bo tyle to ja przepijam za jeden wieczor a tamtego to brakuje na fajki a gdzie tzw.odpowiedzialne zycie? za takie ochlapy to moga sobie pracowac pany z kola jasielskich przedsiebiorcow…napije sie bo nie musze ale chce!

Kazimierz
Kazimierz
2024 lat temu

DZIADOSTWO – byłem po 14 i stoiska były puste. Pewnie praca się skończyła, albo obsługujący się zmęczyli?

zainteresowany
zainteresowany
2024 lat temu

a tam też trzeba dać łapówkę i szukać kogoś znajomego albo z rodziny?

Robol
Robol
2024 lat temu

Jaka praca? To nie na targach i nie w Urzędzie Pracy są prawdziwe targi.Gdzie? Każdy wie…..Reszta to ściema dla kurażu…:no:

Back to top button
8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x