Na sygnaleWiadomości

W Łysej Górze zderzyły się trzy pojazdy

Dzisiaj około godz. 10, dyżurny jasielskiej komendy Policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Łysej Górze. Na drodze wojewódzkiej nr 993, zderzyły się trzy samochody – dwie ciężarówki oraz samochód osobowy. W zdarzeniu ranna została jedna osoba. Droga powiatowa prowadząca do miejscowości Łysa Góra jest całkowicie zablokowana, ruch na drodze wojewódzkiej nr 993, odbywa się wahadłowo.

W Łysej Górze zderzyły się trzy pojazdy

Około godz. 10, do dyżurnego jasielskiej komendy Policji wpłynęło zgłoszenie z Centrum Powiadamiania Ratunkowego o groźnie wyglądającym zdarzeniu na drodze wojewódzkiej nr 993, w Łysej Górze. Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci wstępnie ustalili jego przebieg. Z dotychczasowych informacji wynika, że kierujący ciężarowym manem wraz z naczepą, 49-letni obywatel Rumunii, jadąc drogą wojewódzką w kierunku Dukli podjął manewr wyprzedzania ciężarowego renault. Podczas tego manewru z drogi podporządkowanej wyjechał na drogę wojewódzką osobowy hyundai, którym kierowała 49-letnia kobieta. Kierowany przez 49-letniego mężczyznę zestaw pojazdów po zderzeniu z osobówką, uderzył w wyprzedzanego renault i zjechał do przydrożnego rowu.

W Łysej Górze zderzyły się trzy pojazdy

Do jasielskiego szpitala przewieziono kierującą hyundaiem. Policjanci prowadzą czynności mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności i przyczyn zdarzenia. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Droga powiatowa prowadząca do miejscowości Łysa Góra jest obecnie zablokowana. Ruch na drodze wojewódzkiej nr 993 odbywa się wahadłowo, utrudnienia mogą potrwać do godz. 13.

KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x