Wiadomości

W niedzielę swoje programy przedstawią "Jaślanie" i "Forum Jasielskie"

Na najbliższą niedzielę (14 listopada) zaplanowane są dwa spotkania wyborcze z mieszkańcami Jasła. Swoje programy zaprezentują komitety „Jaślanie” oraz „Forum Jasielskie”.
O godzinie 15:00 spotkanie wyborcze rozpocznie „Forum Jasielskie” na czele z Januszem Przetacznikiem, kandydatem na burmistrza Jasła. Spotkanie odbędzie się w sali Cechu Rzemiosł Różnych (I piętro), przy ul. Czackiego.
Następnie o godzinie 17:00 w sali klubu Kolejarz przy ul. Kościuszki,  na spotkaniu z mieszkańcami swój program przedstawi Komitet Wyborczy Wyborców „Jaślanie” – z liderem, Andrzejem Czerneckim.

Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
31 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Maciej P
Maciej P
2024 lat temu

BĘDĘ drżyjcie

luk
luk
2024 lat temu

znowu Czernecki chce coś „pożyczyć” od Przetacznika? :)))

luk
luk
2024 lat temu

pewnie Dyzio będzie siedział na spotkaniu „Forum Jasielskiego” i pilnie notował w kajeciku program Przetacznika… 🙂

Jaślak
Jaślak
2024 lat temu

„luk”: Dokładnie!! A później okaże się że Czernecki tak samo jak Przetacznik chce uszczuplenia armii urzędasów w urzędzie miasta i że tak jak Przetacznik mówi „koniec z arogancją władzy!” HEHEHE 😀
Ale spokojnie – Jaślanie nie są głupi – zagłosują na Przetacznika!

postronny
postronny
2024 lat temu

wida ze te komentrarze pisza ludzie przetacznika

obiektywny
obiektywny
2024 lat temu

do „postronny” – widac ze ty jestes czlowiekiem Czerneckiego!
wszyscy „ludzie Przetacznika” – piszcie komentarze!!! pokazmy ilu nas jest!!!

Janek
Janek
2024 lat temu

Przetacznik jest wielki

do Autora
do Autora
2024 lat temu

„Jaślanie” będą mieć spotkanie z wyborcami czy konwencję wyborczą?? To jednak dość duża różnica bo konwencja to takie śmieszne przedstawienie na którym wszyscy się uśmiechają, klaszczą i nie zadają trudnych pytań 🙂
I jeszcze jedno – do wszystkich dziennikarzy – jak będziecie na konwencji „Jaślan” to koniecznie zróbcie wywiad z ich podróbką Dybasia 🙂 Strasznie wszyscy są ciekawi jak gość wygląda 😉

papinka
papinka
2024 lat temu

jest tylko dwoch powaznych kandydatow: przetacznik albo gorczyk. reszta albo juz pokazala co potrafi (kurowska i czernecki) albo nikt nie traktuje ich powaznie (baniak i zdunski). wybor jest prosty – przetacznik albo gorczyk! w moim prywatnym rankingu na razie prowadzi przetacznik ale kto wygra to sie jeszcze okaze…

S-S
S-S
2024 lat temu

Czy Przetacznik jest twarzą ,bądź właścicielem Obiektywu?.Każda strona otwiera się ze zdjęciem Przetacznika.Trwoni ogromne pieniądze z czynszów blokowych.Przerabia nóżkami,wywiesza bilbordy na płotach,balkonach ludzi ze Stowarzyszenia „Ordynacka”.A i tak obaj giganci z Czarneckim przepadną z kretesem

A...
A...
2024 lat temu

Pan Przetacznik jest graczem który wie jak grać by wygrać i bardzo się boję, że wyborcy się na to nabiorą.A potem …no znowu się okaże, że wyborca i „przed szkodą i po szkodzie głupi”….mnie jako postronnego obserwatora zastanawia tylko dlaczego obóz Przetacznika tak bardzo stara się zdyskredytować w oczach wyborców tylko Czerneckiego-czyżby uważał go za najgroźniejszego przeciwnika?

CHORE PAŃSTWO!!!
CHORE PAŃSTWO!!!
2024 lat temu

Czy znajdzie się choć 1 patriota – { jak prawdziwy rodzic dbający nie o swoje , lecz o dobro swoich dzieci}, kto nie dla własnych korzyści byłby nawet gotowy do rezygnacji z części swoich wygórowanych poborów w solidarności z tymi , którzy tyrają nocami i świeta za minimum , bo tak wycenił ich pracę jakiś wysoko wykształcony….

Jan
Jan
2024 lat temu

Do obiektywny- jak tylu jest „ludzi przetacznika” ile wpisów no to „wygraną” macie pewną, nie osłabiajcie się.

jaslanin
jaslanin
2024 lat temu

swój głos oddam na Marię Kurowską
PS. Od razu zaznaczam, nie jestem z PiSu, nie jestem moherem!

szajnochy street
szajnochy street
2024 lat temu

do „S-S” – jakie pieniądze z czynszów??? o czym ty w ogóle gościu gadasz?? każdy komitet MUSI finansować kampanię z własnych środków! oskarżasz Przetacznika o wyprowadzanie kasy ze Spółdzielni? wiesz co to znaczy „pomówienie”? Przetacznik jako jeden z niewielu prowadzi tą kampanię CZYSTO. Kurowska porozwieszała swoje plakaty w podlegającej jej komunikacji miejskiej (ZMKS) – Przetacznik też mógł porozwieszać banery na wszystkich blokach spółdzielni mieszkaniowej ale nie zrobił tego bo jest UCZCIWY! Jest też uczciwy bo sam pracuje nad swoimi hasłami wyborczymi a nie kopiuje od konkurencji tak jak Czernecki. Więc nie oskarżaj gościa bezpodstawnie! do „Jan” – z tego co… Czytaj więcej »

do A...
do A...
2024 lat temu

Dlaczego uważasz, że Przetacznik próbuje zdyskredytować Czerneckiego? Przecież tylko raz odniósł się do żenujących działań „Jaślan” – oskarżył Czerneckiego o kradzież hasła wyborczego. Co więcej – poparł to oskarżenie twardymi dowodami! No i jeszcze ta akcja z „sobowtórem” Dybasia… Chyba każdy by zareagował tak jak Przetacznik! To raczej Czernecki podstawiając tego „Dybasia” i „pożyczając” hasło pierwszy zaatakował Przetacznika i Forum Jasielskie! No i właśnie rodzi się pytanie… dlaczego Czernecki zaatakował Przetacznika a nie kogoś innego? Czyżby uważał go za najgroźniejszego przeciwnika!? I jeszcze tak na marginesie – po tym co piszesz wydaje mi się, że Ty wcale nie jesteś żadnym… Czytaj więcej »

meadow
meadow
2024 lat temu

ja na wybory ide pierwszy raz w zyciu i wiem juz na kogo oddam moj glosik – tylko na przetacznika!
dlaczego? w jego cv przeczytalam ze skonczyl executive MBA – tzn. ze angielski zna perfekt i ze facet cos ze soba reprezentuje. a to przynajmniej gwarantuje ze nie bedzie takiego obciachu jak z kurowska!

RJS
RJS
2024 lat temu

Z ostatniej chwili : Nowe hasła wyborcze PiS, z właściwą im lekkością odwracania kota ogonem :
1. Maria Kurowska – PIĘKNO
2. Adam Pawluś – DOBRO
3. Witold Lechowski – MŁODOŚĆ, TRZEŹWOŚĆ
4. Bogdan Rzońca – RODZINA (ale która?)

wyborca
wyborca
2024 lat temu

byłem na spotkaniu z Przetacznikiem, facet wie o czym mówi, jest wysokiej klasy samorządowcem.Takiego burmistrza nam potrzeba. Szkoda,że nie byli Ci co piszą głupoty na Jego temat.Ja poszedłem i wiem,że właśnie na Niego oddam swój głos.

przyszły radny
przyszły radny
2024 lat temu

o czym ty tu piszesz???? Wysokiej klasy samorządowiec hehe też tam byłem i jakoś tak to nie widziałem!!! Miał zaledwie kilka pytań a gubił się jak przedszkolak. Nic tylko o promowaniu Jasła. Spółdzielnie już wypromował hehehehe to teraz za Jasło się bierze Zapytany o sposób w jaki będzie zwalczał bezrobocie to powiedział, że za jego czasów kiedy był w radzie było 93 pracowników Urzędu Miasta teraz jest za dużo bo aż 230, to co pozwalniać!!!!! wielkie mi plany zwalczania bezrobocia!!! eeeeeeeeee

Janek
Janek
2024 lat temu

Popieram wypowiedż wyborcy ,bo też byłem na spotkaniu pan Przetacznik to jest KLASA i wiem już dlaczego Kurowska boi się debaty po prostu ze strachu

land
land
2024 lat temu

Ja też byłem na spotkaniu z P. Przetacznikiem i popieram wyborcę , ten człowiek zna temat, wie co dobre dla Jasła, już ma plany jak zapobiec powodziom w Jaśle, nikogo z konkurentów nie obmawia, ma wiele pomysłów na rozwój miasta.Uważam, że takiego burmistrza nam trzeba.

jaslak
jaslak
2024 lat temu

byłem i na spotkaniu z przetacznikiem i na konwencji czerneckiego
moje wrażenia:
przetacznik = konkrety
czernecki = frazesy + chwalenie sie swoimi „wielkimi dokonaniami”

nk
nk
2024 lat temu

Przetacznik NIE WYWIESZAŁ PLAKATÓW w Spółdzielni ???bo uczciwy???ha ha NIE !!!!!BO TEN WYTRAWNY LIS wie co mieszkańcy zrobiliby z tymi świstkami i oni najlepiej wiedzą czym pachnie wladza Przetacznika JAK TAKI WSPANIAŁY to dlaczego malutkie spółdzielnie O NIEBO LEPIEJ SOBIE RA DZĄ i nie zdzierają takich czynszy jak p.Przetacznik ???? jak JASŁO pod Jego rządami ma wyglądać tak jak SM to ja serdecznie dziękuję !!!!

Do przyszły radny
Do przyszły radny
2024 lat temu

z ciebie będzie radny jak z koziej d_py trąba.Jak z odpowiedzi Przetacznika tylko tyle zrozumiałeś to musisz być abslwentem SP Nr5 i nie wiem czy nie będzie to dlanich obrazą.Do łopaty bo tam twoje miejsce a nie rządzenia.

spółdzielca
spółdzielca
2024 lat temu

Mi wystarczą wyczyny Przetacznika w spółdzielni. Dziękuję za takiego kandydata.

Spółdzielca
Spółdzielca
2024 lat temu

Mnie nie pasuje Przetacznik w spółdzielni i żeby się go pozbyć zagłosuję w wyborach na burmistrza na niego.Tak się załatwia gościa.

OD przyszły radny
OD przyszły radny
2024 lat temu

Opinia człowieka od łopaty, jest dla mnie równie ważna co takiego po studiach. Nie dzielę ludzi na lepszych i gorszych, na wykształconych i nie. Obrażając mnie oraz P. Czeluśniaka, od którego nie wyszedł ten komentarz świadczy o tobie jaki jesteś i jacy są zwolennicy P. Przetacznika. Oby wszyscy tacy nie byli. To ty chyba nie słuchałeś o czym mówił P. Przetacznik, albo nie zrozumiałeś. Był nieprzygotowany do tego spotkania, gubił się w wypowiedziach, nic konkretnego też nie powiedział więc jestem zaskoczony że go jeszcze bronisz. Kolejnym przykładem wielkiej wtopy było chwalenie się że za jego czasów podatki były najniższe a… Czytaj więcej »

CHORE PAŃSTWO!!!
CHORE PAŃSTWO!!!
2024 lat temu

Każdy ma „pomysła” jak napchać sobie kiesę – a może zrobią licytację i wybierzemy najtańszego i będzie oszczędnie…..

Do przyszły radny
Do przyszły radny
2024 lat temu

Przepraszam,łopata to za bardzo skomplikowane urządzenie dla ciebie.Jakie to ma znaczenie gdzie był Przetacznik jak na wniosek Kurowskiej radni uchwali podwyżki wody i kanalizacji? Co miał ich zastrzelić? Co wiadomości to życzę ci abyś miał 10% tego co ma Przetacznik w głowie to robiłbyś w „Nasze Jasło” za eksperta albo za Baniaka kandydowałbyś na burmistrza.A z tobą i twoim Baniakiem to dlaczego nie można się spotkać na zebraniu przed wyborczm?Strach dupsko ściska?

wyborca
wyborca
2024 lat temu

do „przyszły radny” – jako mieszkaniec Jasła to radnych i burmistrza to raczej wolałbym mieć wykształconych i kompetentnych niż takich po podstawówce (szczególnie tych po SP5) :). W Unii Europejskiej bardzo ważna jest też znajomość języków obcych. Przetacznik angielski zna bardzo dobrze (ma executive MBA!). A co z resztą kandydatów?

Back to top button
31
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x