Wiadomości

Wdowa po Senatorze Zającu jest już w Moskwie

Jak przekazał portalowi Jaslonet.pl Senator Zdzisław Pupa, Alicja Zając, żona senatora Stanisława Zająca, jest już w Moskwie.

Alicja Zając wyleciała do Moskwy dziś po godzinie 16:00 czasu polskiego. Potwierdził nam tę informację poseł PiS Kazimierz Gołojuch.

Ze wstępnych informacji, jakie uzyskaliśmy wynikało, że Pani Alicji Zając towarzyszy jej brat Jerzy Sołtys. Jak podaje jednak senator Zdzisław Pupa, Alicja Zając zdecydowała, że sama poleci do Moskwy.

Teraz przed panią Alicją Zając niezwykle trudny moment, identyfikacja zwłok męża. Zdaniem posła Kazimierza Gołojucha, który był w Katyniu, kiedy pod Smoleńskiem rozbił się samolot prezydencki, będzie to trudny i bolesny moment.

Gdy telewizja rosyjska pokazała pierwsze zdjęcia z tej tragedii, oderwany kadłub, kiedy pokazali biało-czerwoną szachownicę zbroczoną krwią, padło na nas niesamowite przerażenie. Można sobie tylko wyobrazić, co będą czuć rodziny widząc zmasakrowane ciała. Trzeba mieć w sobie dużo siły, żeby móc identyfikować ciała swoich bliskich. Mogę tylko współczuć i wyobrażam sobie, co będzie przeżywać żona pana senatora Zająca, która ostatni raz widziała go uśmiechniętego i w pełni sił – mówił Kazimierz Gołojuch.

Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Współczujemy
Współczujemy
2022 lat temu

Wyrazy współczucia dla P. Alicji i całej rodziny z głębi poruszonych serc. Niech Bóg da Pani siłę. Jesteśmy z Panią. Jest Pani potrzebna wielu ludziom: w rodzinie , w działalności społecznej i w innych dziedzinach- tam gdzie niosła Pani dobro. Modlimy się o pociechę w tych trudnych dniach.

agnieszkaakakaakka
agnieszkaakakaakka
2022 lat temu

wyrazy wsoplczucia dla pani zajacowej .a senatorowi niechaj ziemia lekka bedzie :(:(

anna
anna
2022 lat temu
Elżbieta
Elżbieta
2022 lat temu

Pani Alicjo, proszę przyjąć wyrazy głębokiego współczucia. Dla Pani to niewyobrażalna tragedia a dla nas, mieszkańców Jasła ogromna strata dobrego człowieka i wielkiego społecznika.

iga
iga
2022 lat temu

Wyrazy glebokiego wspolczucia

ewa grasela z jasła
ewa grasela z jasła
2022 lat temu

:confused:bardzo pani współczuję , też mi smutno

jaslanin
jaslanin
2022 lat temu

nie da się opisać tego co się stało.znałem pana Stanisława i panią Alicje.Dalej nie wierze w to co się stało.mogę tylko głęboko współczuć…

Back to top button
7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x