r e k l a m a
Wiadomości

Wielkie otwarcie serwisu samochodowego Bosch w Jaśle!

Zapraszamy na otwarcie autoryzowanego serwisu samochodowego BOSCH w Jaśle przy ulicy Żeromskiego 7! Oferujemy pełną obsługę mechaniczną samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek.

Jesteśmy serwisem oferującym kompleksowe usługi w zakresie elektrotechniki, elektroniki samochodowej, diagnostyki silników benzynowych i wysokoprężnych, diagnostyki układów hamulcowych, elektroniki pokładowej i elektroniki podwozia, przeglądów okresowych, obsługi klimatyzacji i napraw typowo mechanicznych, jak wymiana pasków rozrządu, klocków i tarcz hamulcowych, amortyzatorów oraz sprzęgieł.

Zgodnie z filozofią firmy Bosch świadczymy usługi o najwyższej jakości przy użyciu nowoczesnego sprzętu diagnostycznego i części zamiennych. Oddając samochód do naszego zakładu możesz mieć pewność, że zostanie on naprawiony przez profesjonalistów. Posiadamy autoryzację firmy Bosch w zakresie ogólnej obsługi (Bosch Car Service) samochodów osobowych, dostawczych do 3.5t.

Oprócz świadczonych usług naprawczych w naszym serwisie dostępna jest szeroka gama części i akcesoriów samochodowych firmy Bosch stosowanych również na wyposażeniu fabrycznym wszystkich producentów samochodów osobowych i ciężarowych.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług! W miesiącu kwietniu przewidujemy atrakcyjne rabaty do -50% na usługi mechaniczne.

Bosch Service Jasło
ul. Żeromskiego 7, 38-200 Jasło
tel. 13 448 38 96

artykuł sponsorowany

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button