MiastoWiadomości

Wkrótce Sesja Rady Miejskiej Jasła

Uprzejmie informuję, że w dniu 26 września 2011 r. o godz. 9:00 w Urzędzie Miasta w Jaśle, ul. Rynek 12 odbędzie się posiedzenie XIV Sesji Rady Miejskiej Jasła z następującym proponowanym porządkiem obrad:

Wkrótce Sesja Rady Miejskiej Jasła

1. Otwarcie Sesji, stwierdzenie prawomocności obrad.
2. Wybór Komisji Wnioskowej.
3. Podjęcie uchwał w sprawach:
3.1 zmiany uchwały budżetowej miasta Jasła na 2011 r. /Druk Nr 114/,
3.2 zmieniająca uchwałę w sprawie rozpatrzenia protestu wyborczego /Druk Nr 115/.
4. Sprawozdanie z działalności Burmistrza Miasta Jasła w okresie międzysesyjnym.
5. Interpelacje radnych i odpowiedzi na interpelacje.
6. Wolne wnioski i zapytania.
7. Zamknięcie obrad XIV Sesji RMJ.

Elżbieta Bernal
Przewodnicząca Rady Miejskiej Jasła

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
jaślan
jaślan
2024 lat temu

Ja też mam 2 zapytania:
1. Kiedy wybory zarządu na Górce?
2. Co z remontem ul. Kolejowej?

ewa
ewa
2024 lat temu

Czy wymieniona w porządku obrad zmiana uchwały w sprawie budżetu dotyczy kolejnych podwyżek dla zapierniczających w dzień i w nocy radnych i burmistrza Cz.

dragoness
dragoness
2024 lat temu

A co z opłatami za przedszkola?

matka
matka
2024 lat temu

opłaty podnieśli o ok.38 zł ….. i każdy dzień nieobecności odlicza się….. w porównaniu z tym co w Polsce się dzieje …to w tym miejscu nisko należy się pokłonić naszemu samorządowi…..

CHORE PAŃSTWO !!!
CHORE PAŃSTWO !!!
2024 lat temu

Pani „matko ” postaw się w roli matki z poborami w wysokości najniższej krajowej – czym wtedy byłaby wtedy dla Ciebie nawt najmniejsza podwyżka. CHORE PAŃSTWO już tyle razy Cię wpuściło w maliny, że masz tego dosyć,{nie dostrzegasz żadnego godnego kandydata, który ma Cię reprezentować} ale chcesz mieć wpływ na losy kraju, chcesz zaprotestować i co wtedy robi nasze CHORE PAŃSTWO , czy podpowiada Ci jak to zrobić, aby Twój protest został zauważony { przecież mamy „demokracje ” i wolno Ci protestować} ??? NIC , cisza , wydaje Ci się , że najlepszym rozwiązaniem będzie zbojkotować wybory i nie głosować… Czytaj więcej »

A
A
2024 lat temu

Kolejowa, Prusa, Pelczara – 17 grudnia 2011r. minie 4 / cztery / lata opóźnienia w przygotowaniu projektu !!! To chyba już rekord świata. Prawie cała poprzednia kadencja i rok obecnej a tu dalej nic. To już nie wstyd ale kompletna kompromitacja osób, które tą sprawą jako urzędnicy miejscy się zajmują. Ale niestety kompetencje i zdrowy rozsądek nie są mocną stroną naszej władzy.

matka
matka
2024 lat temu

Dla tych z niskimi dochodami MOPS płaci za posiłki w przedszkolu……a chore państwo jest takie które swoje obowiązki wobec obywateli spycha na samorządy …..a z pustego i Salomon nie naleje….Łaskawcy z rzadu podnieśli pobory nauczycielom a płaci samorząd , zapewnili bezplatne zerówki a kto płaci ? ..samorząd ….za chorą reformę oświaty też zapłacą samorządy CZYLI MY z naszych podatków …Już kiedyś chciał pan Zagłoba podarować Inflanty ….ten rząd też ŚWIETNIE RZĄDZI ale za cudzą kasę !!!!!!

Jaślanka
Jaślanka
2024 lat temu

Myślę, że rada powinna się też zająć okolicami bloku socjalnego. Pełno śmieci, zarośla wyższe jak domy. Przecież ta zarośnięta ziemia do kogoś należy. Myślę, że powinna tutaj zaglądnąć straż miejska. Tylko lisy mają tutaj schronienie. A przecież panuje wścieklizna.

Back to top button
8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x