PolitykaWiadomości

Wójtowi Gminy Jasło jednogłośnie udzielono absolutorium

W czwartek, 30 czerwca 2011 r. o godz. 13.00 odbyła się sesja Rady Gminy Jasło. Najważniejszym punktem porządku obrad było podjęcie uchwały w sprawie udzielenia absolutorium Wójtowi Gminy Jasło z tytułu wykonania budżetu Gminy Jasło za 2010 r.

Wójtowi Gminy Jasło jednogłośnie udzielono absolutorium (fot. W. Żebracki)

Rozpatrzono i zatwierdzono sprawozdanie finansowe wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu Gminy Jasło za 2010 r.

Opinię Komisji Rewizyjnej Rady Gminy Jasło w sprawie sprawozdania Wójta z wykonania budżetu Gminy Jasło za 2010 r. i sprawozdania finansowego gminy za 2010 r. przedstawiła przewodnicząca komisji Maria Liszka.

Wójtowi Gminy Jasło jednogłośnie udzielono absolutorium (fot. W. Żebracki)

W okresie od 1 stycznia do 31 grudnia Rada Gminy podjęła 132 uchwały w tym 18 uchwał w sprawie zmiany uchwały budżetowej na 2010r. Wójt podjął 84 zarządzenia, w tym 21 zarządzeń w sprawie zmian w budżecie gminy na 2010r.

Dochody zostały wykonane w wysokości 48 757 355,97 – co stanowi 101,83% planu dochodów po zmianach.
Na wniosek Komisji Rewizyjnej Rady Gminy Jasło i po opinii Regionalnej Izby Obrachunkowej przeprowadzono głosowanie. Uchwałę o udzieleniu absolutorium Wójtowi podjęto jednogłośnie 14 głosami.

Urząd Gminy Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
obywatel RJS
obywatel RJS
2024 lat temu

Sami koledzy więc jak mogło być inaczej szkoda że im tak bardzo nie zależy żeby zostać w pamięci kimś kto coś dobrego zrobił dla naszej ziemi…wiele z niej się śmieje ale jest garstka która ją naprawdę kocha…Jasło dopiero się docenia gdy się z niego wyjedzie że ma duszę i nie znam nikogo kto by narzekał na nie …niestety brak pracy to jest problem..ale władza ma więc wszystko ok…czekamy na „naszą grecję”

apacz
apacz
2024 lat temu

następny po Kmieciku,Czerneckim „siedzący byk”bez pióropusza,ale za to z czerona mordką.Kazda liszka swoj ogonek chwali.W zadnym przypadku nie wiemy co ci ludzie zrobili dla regionu.prawdopodobnie zero,bo niema sie czym pochwalc

ockej
ockej
2024 lat temu

Ludzie – a może by tak TROSZKU optymizmu?
Nic tylko narzekanie i narzekanie. Obudźcie się. A co wy zrobiliście dla tej ziemii i małej Ojczyzny?
Ja wiem – dołowanie to wasza specjalność. Więc proponuję -nie pisać tak głupkowatych i bezsensownych komentarzy. Jak sądzę wójt chętnie wysłucha waszych propozycji ( jeśli takie macie ) i bedzie starał sie wdrożyć je w życie. Ale najprościej jest krytykować i narzekać! Polak potrafi!

ddd
ddd
2024 lat temu

do apacza

chyba jest dobry jak tak długo jest ten ” siedzący byk „

Back to top button
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x