Piłka nożnaSportWażne wydarzenia

Czarni przegrali z Igloopolem Dębica. Rezerwy wygrały w Skołyszynie

W rozegranym w ubiegłą sobotę jednym z ostatnich sparingów przygotowujących do zbliżających się rozgrywek III ligi lubelsko-podkarpackiej podopieczni trenera Roberta Hapa ulegli drużynie Igloopolu Dębica z dębickiej „okręgówki”.

Czarni przegrali z Igloopolem Dębica. Dwójka wygrała w Skołyszynie (fot. LKS Skołyszyn)

Spotkanie miało zostać rozegrane na stadionie w Skołyszynie wraz z turniejem, który miał zostać zorganizowany z okazji trwających tam Dni Kultury Ziemi Skołyszyńskiej. Stało się jednak inaczej. Ostatecznie drużyna prowadzona przez trenera Roberta Hapa rozegrała mecz w Dębicy, a „dwójka” Czarnych Jasło zmierzyła się z LKS-em Skołyszyn.

Drużyna czarnych objęła prowadzenie w spotkaniu w trzydziestej minucie, kiedy to w polu karnym gospodarzy upał jeden z zawodników z Jasła. Pewnym egzekutorem „jedenastki” był jasielski bramkarz Sławomir Kwiek. Siedem minut później bramkę dającą remis zdobył Knych. Zwycięstwo gospodarzy przypieczętował w siedemdziesiątej piątej minucie Ferenc.

Dwójka pokonała Skołyszyn

W rozegranym w tym samym dniu meczu rezerwy Czarnych Jasło pokonały zespół prowadzony przez trenera Żmigrodzkiego 1:2. Bramki dla Jaślan zdobyli Dariusz Kurowski oraz Marcin Warchoł. Do bramki jasielskiego zespołu trafił Daniel Lelko.

W najbliższą sobotę rozpoczynają się rozgrywki III ligi lubelsko-podkarpackiej. Pierwszy mecz na stadionie przy Śniadeckich 15.