r e k l a m a
Wiadomości

Woźnik nowym szefem jasielskiej policji [new][foto]

Nowym komendantem policji w Jaśle został dziś podinsp. mgr Robert Woźnik, dotychczasowy zastępca komendanta policji w Łańcucie.

Nowy komendant został już wprowadzony i przedstawiony funkcjonariuszom jasielskiej policji. Robert Woźnik został powołany przez komendanta wojewódzkiego policji w miejsce odwołanego początkiem września Stanisława Jureczko.

Podinspektor Robert Woźnik pełni służbę w Policji od 17 lat. Jednostką w której rozpoczął pracę była dębicka komenda. Pełnił funkcje na rożnych stanowiskach m.in. kierownika dzielnicowych,  komendanta komisariatu. Przez blisko 10 lat pracował jako oficer dyżurny KWP w Rzeszowie. Od lutego 2008 r. był I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Łańcucie. Nadzorował służby prewencji, ruchu drogowego i kryminalne.

Komendant Woźnik ma 45 lat,  jest żonaty, ma dwóch synów. Młodszy uczy się w szkole podstawowej, starszy w gimnazjum.  Żona Marzena jest policjantką w KWP w Rzeszowie. Pasją nowego Komendanta są motocykle oraz jazda na nartach. Od  kilku sezonów bierze czynny udział w życiu środowiska podkarpackich motocyklistów. Jest współorganizatorem wielu akcji promujących bezpieczną jazdę na motocyklach.

Jaslonet.pl / KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
FolK
FolK
2023 lat temu

Bardzo dobra wiadomość. W końcu komendant spoza Jasła.

obserwator
obserwator
2023 lat temu

Mam nadzieję, że wreszcie ten burdel na komendzie się skończy.
Panie Komendancie – na początku niech Pan się przygląda. Pierwsze lizidupy wywalić na zbity pysk.
Byle Pan nie dał się wciągnąć w te jasielskie układziki (również prokuratorsko-sędziowsko-mecenasowsko-senatorskie).
Pana niezależność (na razie) to ogromny plus.

PIS
PIS
2023 lat temu

Ten Komendant to musi być wybitny fachowiec. Przeszedł on postępowanie konkursowe bardzo ciężkie. Włada 5 językami. Wielki fachowiec. Czyżby był on z konkrusu, czy też chciano się go w Łańcucie pozbyć. Tez mi figura.

Back to top button
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x