Wiadomości

Wręczenie nagród zwycięzcom konkursu BGŻ

Dziś o godzinie 12.00 w nowo otwartym oddziale Banku Gospodarki Żywnościowej w Jaśle, Plac Żwirki i Wigury 9, odbyło się uroczyste wręczenie nagród klientom banku, którzy skorzystali z usług bankowych BGŻ i wypełnili kupon konkursowy, biorący udział w losowaniu nagród.

„Nasz bank funkcjonuje na terenie Jasła od października, aby uatrakcyjnić naszą ofertę zaproponowaliśmy konkurs, w którym główną wygraną był telewizor LCD, przygotowaliśmy dla naszych klientów również nagrody dodatkowe –  zestaw kina domowego, oraz dwa aparaty fotograficzne” – mówi Jerzy Wdowiarz Dyrektor Oddziału Operacyjnego w Krośnie.

Główną nagrodę, telewizor LCD wygrał pan Czesław Grygiel. Jak nam zdradził, jest to pierwsza nagroda jaką zdobył w życiu. Niezmiernie byłem zaskoczony po otrzymaniu wiadomości o wygranej, jestem bardzo szczęśliwy i chciałbym podziękować pracownikom za namówienie mnie do wzięcia udziału w konkursie – podkreślił pan Czesław.

Dariusz Warchoł Kierownik Oddziału Banku BGŻ w Jaśle poinformował, że można jeszcze wziąć udział w II edycji konkursu, który trwa od stycznia do końca lutego 2009 roku. Warunkiem udziału w konkursie, podobnie jak w edycji I, jest skorzystanie z dowolnego produktu bankowego BGŻ i wypełnienie kuponu konkursowego. Zwycięzcy zostaną rozlosowani 15 marca 2009 roku. Do zdobycia są  cztery nagrody: telewizor LCD, zestaw kina domowego oraz aparaty fotograficzne.

Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zadowolony klient.
Zadowolony klient.
2023 lat temu

Znam tego Pana w środku. Wysokiej klasy bankowiec, bardzo uprzejmy i potrafi naprawdę dobrze doradzić.

rodzinka
rodzinka
2023 lat temu

wujek wygroł hura

Kadiczek
Kadiczek
2023 lat temu

moj wujek tez wygrał hurrrra <brawo> Paweł !!!!!!!!!!!!!!!!!B):)

ulek
ulek
2023 lat temu

haha…wysokiej klasy bankowiec?.lol
ja znam tych bankowców,1,5roku temu namawiali po co na lokate lepiej na fundusz bo wiecej pan zarobi,ludzie majątki potracili i który z nich teraz odpowiada za swą niefachowość ignorancje i po prostu kłamstwo,

zadowolony klient
zadowolony klient
2023 lat temu

no jest jeszcze telewizor do wygrania w lutym,moze sie uda trzeba probowac, w koncu bank dobry i nie drogi. Polecam tym bardziej ze ladne i sympatyczne Panie tam pracuja:):)

franciszek
franciszek
2023 lat temu

najlepszy najtańszy niedrogi bank to jest Getin Bank tam też pracujom ładne sympatyczne panie

Back to top button
6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x