r e k l a m a
Wiadomości

Wręczenie nagród zwycięzcom konkursu BGŻ

Dziś o godzinie 12.00 w nowo otwartym oddziale Banku Gospodarki Żywnościowej w Jaśle, Plac Żwirki i Wigury 9, odbyło się uroczyste wręczenie nagród klientom banku, którzy skorzystali z usług bankowych BGŻ i wypełnili kupon konkursowy, biorący udział w losowaniu nagród.

„Nasz bank funkcjonuje na terenie Jasła od października, aby uatrakcyjnić naszą ofertę zaproponowaliśmy konkurs, w którym główną wygraną był telewizor LCD, przygotowaliśmy dla naszych klientów również nagrody dodatkowe –  zestaw kina domowego, oraz dwa aparaty fotograficzne” – mówi Jerzy Wdowiarz Dyrektor Oddziału Operacyjnego w Krośnie.

Główną nagrodę, telewizor LCD wygrał pan Czesław Grygiel. Jak nam zdradził, jest to pierwsza nagroda jaką zdobył w życiu. Niezmiernie byłem zaskoczony po otrzymaniu wiadomości o wygranej, jestem bardzo szczęśliwy i chciałbym podziękować pracownikom za namówienie mnie do wzięcia udziału w konkursie – podkreślił pan Czesław.

Dariusz Warchoł Kierownik Oddziału Banku BGŻ w Jaśle poinformował, że można jeszcze wziąć udział w II edycji konkursu, który trwa od stycznia do końca lutego 2009 roku. Warunkiem udziału w konkursie, podobnie jak w edycji I, jest skorzystanie z dowolnego produktu bankowego BGŻ i wypełnienie kuponu konkursowego. Zwycięzcy zostaną rozlosowani 15 marca 2009 roku. Do zdobycia są  cztery nagrody: telewizor LCD, zestaw kina domowego oraz aparaty fotograficzne.

Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

6
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
franciszekzadowolony klientulekKadiczekrodzinka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zadowolony klient.
Gość
Zadowolony klient.

Znam tego Pana w środku. Wysokiej klasy bankowiec, bardzo uprzejmy i potrafi naprawdę dobrze doradzić.

rodzinka
Gość
rodzinka

wujek wygroł hura

Kadiczek
Gość
Kadiczek

moj wujek tez wygrał hurrrra <brawo> Paweł !!!!!!!!!!!!!!!!!B):)

ulek
Gość
ulek

haha…wysokiej klasy bankowiec?.lol
ja znam tych bankowców,1,5roku temu namawiali po co na lokate lepiej na fundusz bo wiecej pan zarobi,ludzie majątki potracili i który z nich teraz odpowiada za swą niefachowość ignorancje i po prostu kłamstwo,

zadowolony klient
Gość
zadowolony klient

no jest jeszcze telewizor do wygrania w lutym,moze sie uda trzeba probowac, w koncu bank dobry i nie drogi. Polecam tym bardziej ze ladne i sympatyczne Panie tam pracuja:):)

franciszek
Gość
franciszek

najlepszy najtańszy niedrogi bank to jest Getin Bank tam też pracujom ładne sympatyczne panie

Close
X