r e k l a m a
Wiadomości

Wybory: Komisje wyborcze bez zmian

Mimo strat powodziowych, jakie dosięgły szkoły i inne budynki, w których tworzone były okręgowe komisje wyborcze, w tym roku punkty te nie zmienią  swojej lokalizacji. 

Nie zmieniliśmy punktów wyborczych, nawet tam gdzie szkoły są zniszczone. Tak jak w technikum chemicznym czy w gimnazjum nr 2 te sale zostały zniszczone, to wchodzimy na pierwsze piętro i wybory się odbędą w tych samych punktach – mówi Maria Kurowska, burmistrz Miasta Jasła.

Kurowska nie ukrywa, że Miastu zależało na tym, by nie zmieniać punktów wyborczych, bo to mogło wprowadzać niepotrzebne zamieszanie. 

Uważam, że zmiana lokalizacji punktów wzorczych już wpłynęłaby na jakieś zamieszanie i niedotarcie wielu osób do punktu głosowania – mówiła burmistrz miasta.

Lokale wyborcze będą  czynne w niedzielę od godziny 6.00 do 20.00

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
12 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jaślanin.
Jaślanin.
2024 lat temu

Komisje wyborcze w Jaśle nie przystosowane dla ludzi starszych i na wózkach.W ZSZ ul. Szopena osoba starsza i na wózku inwalidzkim nie ma możliwości dostania się na 2 piętro. I jak to przystąpić do głosowania w takich warunkach.

FREDEK WYBORCA
FREDEK WYBORCA
2024 lat temu

Dlaczego w jednej z komisji wyborczej było tylko cztery osoby o godz. 13 tej .Kase biorą i to nie małą za ten dyżur ,ale niestety jak ktoś się zdecydował na to , to siedzi od rana do wieczora ,aż głosy zostaną policzone .Widziałem twarz znajomą w komisji wyborczej ,ta pani jest radną ,jeszcze jej mało kasy !Oj droga pani mało dość dużo dość !Przykład idzie z GÓRY !

Widmo
Widmo
2024 lat temu

Mieszkam roku ,mam prawie 30 lat ale na liście mnie nie ma. w Jaśle od 2006

Wściekła
Wściekła
2024 lat temu

Podobnie w zawodówce – głosowanie na 2 pietrze !!! Ludzie zlitujcie się jak tam ma wejsc niepełnosprawny czy osoba starsza?
Zero pojęcia !!!

ixi
ixi
2024 lat temu

znowu robicie obciach i glosujecie na Kaczke!!? Niektory Polak to i przed i po szkodzie glupi:lol:

sandra
sandra
2024 lat temu

Wstyd dla Podkarpacia.Mam nadzieję że Platforma wypnie się na to zadupie i nie da złotówki na naprawę szkód po powodzi.Niech Kaczyński z Zającową odbudowują:no:

ktoś
ktoś
2024 lat temu

A w pewnej gminie niedaleko jasła w komisjach jak zwykle cała rodzina, kiedy się to skończy wreszcie? Będziecie mieć w ogóle jakieś zahamowanie kiedyś?

bażant
bażant
2024 lat temu

Do Sandra- a co to łaske robi platforma,zeby teraz nie placic za szkody,to panstwo czyli obecnie platforma odpowiada za wyrządzone szkody bo to oni powinni zapewnic bezpieczenstwo dla miasta,zabierają tyle podatków i innej daniny a nie łaska cos zrobic tutaj,zabezpieczyć walami i pobudowac inne rzeczy:upset:

Jacek z Kołobrzegu
Jacek z Kołobrzegu
2024 lat temu

Bierzcie przykład z Kołobrzegu, gdzie do lat rządzi P.O. Jesteśmy czwartym co do zamożności miastem w Polsce. Podam tylko jeden przykład wspaniałości miasta; mamy 30 {słownie trzydzieści} krytych basenów. Urodziłem się w tym mieście a teraz wstyd mi za Was. W Kołobrzegu wygrał Komorowski Do głosowania w naszym mieście przystąpiło ponad 62% osób uprawnionych do głosowania. W lokalach wyborczych były kolejki. Takiego zainteresowania w mieście wyborami dawno nie widziano. W Kołobrzegu wybory bezapelacyjnie wygrał Bronisław Komorowski. Gdyby to w naszym mieście miało się wszystko rozstrzygać, nie byłoby drugiej tury. WYNIKI; Bronisław Komorowski: 53,72% Jarosław Kaczyński: 25,11% Grzegorz Napieralski: 15,79% Janusz… Czytaj więcej »

Alicja
Alicja
2024 lat temu

Jacku cieszymy się żyj sobie w Kołobrzegu a od Jasła się odczep 🙂
Jakoś nikt z PO nie pofatygował się jak powódź była z tej wyzszej półki…
PO- ugrupowanie tylko i wyłącznie dla osób już bogatych !

Jacek z Kołobrzegu
Jacek z Kołobrzegu
2024 lat temu

Alicjo.
Ja Wam dobrze radzę.

wyborca
wyborca
2024 lat temu

Alicjo skoro głosujesz na lizidupków (tych którzy liżą d… jak tylko mogą) to głosuj 🙂 Ale w 90% miast gdzie rządzi P.O. ludzie mają gdzie mieszkać i dobrze im się tam żyje i przede wszystkim młodzież nie ucieka do innych miast ani za granicę… Nie mówiąc już o miastach gdzie rządzą osoby bezpartyjne (Krosno) itp. itd… A inwestycji tam jest bez liku patrząc w stosunku do Jasła (pomnikowego miasta)

Back to top button
12
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x