r e k l a m a
Wiadomości

Wybory w jasielskiej Platformie

Wczoraj tj. 23 lutego 2010 odbył się Zjazd wyborczy w Kole nr 1 Platformy Obywatelskiej w Jaśle.

Członkowie Platformy jasielskiej obdarzyli zaufaniem i ponownie na szefa Koła wybrali Andrzeja Gajeckiego (dotychczasowego Przewodniczącego), który w wyborach pokonał Romana Myśliwca. Wiceprzewodniczącymi zostali Adam Kmiecik i Leszek Zduński. Skarbnikiem ponownie wybrano Marka Sitka, a funkcję Sekretarza Koła będzie pełnił Wacław Mikrut. Członkami Zarządu wybrano również Tamarę Okońską i Franciszka Owsianego. Ponadto Zjazd dokonał wyboru delegatów na Zjazd Powiatowy, który odbędzie się 14 marca.

Gościnnie w Zjeździe uczestniczyli Piotr Tomański Poseł na Sejm RP i Krzysztof Topolski Członek Zarządu Regionu Podkarpacie.

Gratuluję wszystkim wybranym, będzie to dla nich bardzo trudny okres przeprowadzenia jasielskiej Platformy przez wybory prezydenckie, później samorządowe i parlamentarne. Głęboko wierzę, że Platforma Obywatelska wygra te wybory, a Zarząd jasielskiej Platformy będzie miał duży wkład w to zwycięstwo. Jestem przekonany, że zarówno ten Zarząd, jak  i wszyscy członkowie Platformy Obywatelskiej w Jaśle będą działali dla dobra i rozwoju miasta i powiatu jasielskiego, a ja  deklaruję swoją pomoc w realizacji wszystkich zadań dobrych dla mieszkańców – mówił poseł Piotr Tomański.

Nowo wybrany Przewodniczący Andrzej Gajecki dziękując za zaufanie, zapowiedział, że  jest otwarty na współpracę ze wszystkimi środowiskami i  będzie dążył do realizacji każdego dobrego pomysłu. Zapewnił, że chce wrócić do tego, aby biuro PO w Jaśle było otwarte dla wszystkich mieszkańców i w biurze znowu zostaną uruchomione dyżury Starosty, radnych miejskich i powiatowych no i oczywiście Posłów PO.

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

30
Dodaj komentarz

avatar
30 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
benoJOJOTWJEDYNKARonin Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
jan
Gość
jan

To jest wersja dla maluczkich 🙂
Ciekawe czemu nikt nie napisał jak w rzeczywistości wyglądały te wybory….

Poręba
Gość
Poręba

Może przynajmniej Jasło powinno być wolne od cudów Platformy,która nazwała się dla niepoznaki Obywatelską!!! Ta rzekomo ukochana partia przez Naród( co pokazują zamawiane sondaże)nie ma nic do zaoferowania ludowi.To elitarna grupa ludzi kochająca ciepłe stołki pod niekoniecznie fachowe dupska.Każde inne ugrupowanie byle nie ci stali spokrewnieni bywalcy -od lat.Jaślanie ich znają,wiedzą co potrafią (bo pokazali),jest więc czas podzięko wać PO-owcom za trud nie robienia nic prócz dokladania tym co robili coś.Sezonowi wyznawcy PO winni odejść całkowicie od władzy-raz na zawsze.Władzę winno oddać społeczeństwo Jasła ludziom bez partyjnej przeszłości,młodym i z wizją popartą wiedzą.To recepta na lepsze jutro.A owi wymienieni z… Czytaj więcej »

gassss
Gość
gassss

No toś Poręba błysnął.PiS-ożyty stawiają na młodzież? Chyba tylko na plakacie promującym ich partię,zrobionym w Jaśle.Nie pal się nierobie!!!!!

Ronin
Gość
Ronin

do Poręba hm się obawiać się ża katualna władza w mieśćie to coś na wzur rżimu hmm nie bał bym się do powrównanie do fidela castro tyran i dbajądy o wizerunek człowiek który nie czuje winy

Ronin
Gość
Ronin

no i dziwnie lidzie z Krosna nagle dbają o Jasło hmm dość to ciekawe – ach żegnajcie te nasze antagonizmy ach jak będe tęsknił – a teraz dla ludzi z Krosna Jasło stało się takie ważne nie popczcie – pierniczony folwark zwierzęcy

Ronin
Gość
Ronin

bedac opozycjonistą dla władzy naraższ zię PiSowcom – będą szukac na ciebie chaczyki gnebic i niszczyć bo smiałeś się źle o władzy sie wyrazisz – ach konchana komuna powraca ae coś tu nie gra gdzie ten socjalizm opieka hmmm

Lukrecja
Gość
Lukrecja

przynajmniej przystojni..a nie jak niedorobiency z PiS;)

Wielbiciciel Ronina
Gość
Wielbiciciel Ronina

Ronin kup sobie okulary a jeszcze lepiej słownik ortograficzny albo zacznij naukę od 1 klasy szkoły podstawowej

Ronin
Gość
Ronin

I do PISu ehhh żal poprostu żal – agresja musi mieć swoją przyczynę (do ofiary agresi interentowej która jak dziecko pobiegła do durzych mediów i prokuratury gyż słowa ją rania a ponoć mściwą nie jest – mała liryka) kerujmy sówj wizerunek w medjech a wduszy jak w tej słynnej modlitwie z "Dzień Świra": "Gdy wieczorne zgasną zorze. Zanim głowę do snu złożę. Modlitwę moją zanoszę. Bogu ojcu i synowi, dop…dolcie sąsiadowi. Dla siebie o nic nie proszę, tylko mu dosrajcie proszę. Kto ja jestem? Polak mały. Mały zawistny i podły. Jaki znak mój – krwawe gały. Oto wznoszę moje modły,… Czytaj więcej »

Ronin
Gość
Ronin

Między godziną 19:27 a 19:32 miałem nawrót dolegliwości chorobowych. Przepraszam za te trzy komentarze.

JEDYNKA
Gość
JEDYNKA

RONIN; są to modły PISAKOW.

jojo
Gość
jojo

przynajmniej zniszczą Platformę w Jaśle bo o to chodziło

TW
Gość
TW

Jojo. Nie ma już czego niszczyć. Platforma w Jaśle nie istnieje dawno. Oprócz tych na obrazkach nikogo więcej nie ma Platforma jasielska zatopiona.Ha,ha

JOJO
Gość
JOJO

Po przegranych wyborach dla nas to wielki zaszczyt,że nie będziemy musieli już pracować z takimi ludzmi co wstydzą się swojej partji tzn.PLATFORMY OBYWATELSKIEJ.

bocian
Gość
bocian

Ci panowie reprezentują tylko siebie nikogo więcej.

do mój komentarz
Gość
do mój komentarz

za wszystko w partii PO zapłacisz kartą master card
mina wielkiego prezesa zakonu i Czarnego R. bezcennna.:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
toż to był genialny plan: tego wyrzucamy, tego się obsadzi, tą można przesunąć na to stanowisko a tu bum wolne wybory- największe przekleństwo dla PO.

gajecki
Gość
gajecki

Koło w Jaśle stanowią były członek Samoobrony i TW Drzewo.Niezła ekipa.Ponoć na burmistrza ma startować wieczny przegrany:ex vice burmistrz.To nie jest Platforma,tylko szopka!

Kurowska się b. cieszy
Gość
Kurowska się b. cieszy

Dziwna ta platforma … kandydata na burmistrza to oni nie spłodzą.

PO
Gość
PO

heheheh:) ale sensacja w każdej partii odbywają się wewnętrzne wybory struktur i delegatów no ale jak sie nie ma oczym pisać to dobry i taki kicz:)

zniesmaczony
Gość
zniesmaczony

COOO??? ALE SZOPKA!! to ja już nigdy nie pójdę głosować na PO a byłem jej zawsze wierny. Miały być zmiany na lepsze, a wyszło po polsku, jak zawsze :upset:

Ojejeku
Gość
Ojejeku

A gdzie ten Gajecki? Nieobecnego wybrali? Po-paprani?

Brawo dla PO
Gość
Brawo dla PO

Brawo dla PO. Brawo dla PO. Psy szczekają a karawana jedzie dalej!

rt
Gość
rt

Niech lepiej przestaną robić ludziom wodę z mózgu

mój komentarz
Gość
mój komentarz

O wyniku wyborów w Po zadecydowali ludzie z Folusza niejakiego Stanisława .To on w czasie wyborów krzyczał:"Zwycięzca bierze wszystko".
OSOBY DRAMATU:
Andrzej .-w ostatnich wyborach samorządowych uzyskał 30 parę głosów.Jest "Bardzo popularny".Czasami wzrusza się i płacze.
Adam .-człopak ze żmigrodu.Miał coś wspólnego/?/ z FRPJ.Znany pisarz internetowy.Ksywka "Niespełnone obietnice".Jest ukochanym dzieckiem PIS-u.
Leszek .- Chwilowo,koniunkturalnie zawierzył Adamowi.Specjalizuje się w wystawianiu kolegów do wiatru.
Marek -bez komentarza- ksywak "Przyd..as"
Wacek – chwilowo zdezorientowany
Tamara – nie może prosto spojrzeć w oczy
Franciszek – prywatnie teść Andrzeja
OTo nowa Platforma!

pies cywil
Gość
pies cywil

To już wszyscy członkowie PO w Jaśle,czy jeszcze z 2 osoby nie zmieściły się w zarządzie? Niektórzy zaliczają już 3-cią i 4-tą partię.

jan
Gość
jan

Cóż, dzięki takim ludziom – PO w Jaśle nigdy nie będzie miało ani większych wyników wyborczych, ani żadnego prestiżu – a szkoda 🙁
Powinien przyjechać Premier i rozgonić to całe towarzystwo !

leś@jasło
Gość
leś@jasło

Nowe koterie poparte przez frakcje gminne (Folusz i okolice).Dokładne odzwierciedlenie sytuacji to komentarz pn."mój komentarz…
Zamieszczone wyżej fotki oczywiście historyczne..B):bigeek:

stokrotka
Gość
stokrotka

To nie są POwczańcy TYLKO PRZYBIERAŃCy.Ale skandal dla Powiatu. Dlaczego nie pokazali swoich twarzy co wstyd panowie z prowincji?.

Kazimierz
Gość
Kazimierz

Nawoływanie do spokoju w PO jasielskiej, to wielki przełom. Nareszcie czas na “działanie dla dobra i rozwoju miasta i powiatu jasielskiego”

beno
Gość
beno

A może zapewniają sobie miejsce na Foluszu chyba tak.

Close
X