Wiadomości

Wybory w jasielskiej Platformie

Wczoraj tj. 23 lutego 2010 odbył się Zjazd wyborczy w Kole nr 1 Platformy Obywatelskiej w Jaśle.

Członkowie Platformy jasielskiej obdarzyli zaufaniem i ponownie na szefa Koła wybrali Andrzeja Gajeckiego (dotychczasowego Przewodniczącego), który w wyborach pokonał Romana Myśliwca. Wiceprzewodniczącymi zostali Adam Kmiecik i Leszek Zduński. Skarbnikiem ponownie wybrano Marka Sitka, a funkcję Sekretarza Koła będzie pełnił Wacław Mikrut. Członkami Zarządu wybrano również Tamarę Okońską i Franciszka Owsianego. Ponadto Zjazd dokonał wyboru delegatów na Zjazd Powiatowy, który odbędzie się 14 marca.

Gościnnie w Zjeździe uczestniczyli Piotr Tomański Poseł na Sejm RP i Krzysztof Topolski Członek Zarządu Regionu Podkarpacie.

Gratuluję wszystkim wybranym, będzie to dla nich bardzo trudny okres przeprowadzenia jasielskiej Platformy przez wybory prezydenckie, później samorządowe i parlamentarne. Głęboko wierzę, że Platforma Obywatelska wygra te wybory, a Zarząd jasielskiej Platformy będzie miał duży wkład w to zwycięstwo. Jestem przekonany, że zarówno ten Zarząd, jak  i wszyscy członkowie Platformy Obywatelskiej w Jaśle będą działali dla dobra i rozwoju miasta i powiatu jasielskiego, a ja  deklaruję swoją pomoc w realizacji wszystkich zadań dobrych dla mieszkańców – mówił poseł Piotr Tomański.

Nowo wybrany Przewodniczący Andrzej Gajecki dziękując za zaufanie, zapowiedział, że  jest otwarty na współpracę ze wszystkimi środowiskami i  będzie dążył do realizacji każdego dobrego pomysłu. Zapewnił, że chce wrócić do tego, aby biuro PO w Jaśle było otwarte dla wszystkich mieszkańców i w biurze znowu zostaną uruchomione dyżury Starosty, radnych miejskich i powiatowych no i oczywiście Posłów PO.

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
30 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
jan
jan
2024 lat temu

To jest wersja dla maluczkich 🙂
Ciekawe czemu nikt nie napisał jak w rzeczywistości wyglądały te wybory….

gajecki
gajecki
2024 lat temu

Koło w Jaśle stanowią były członek Samoobrony i TW Drzewo.Niezła ekipa.Ponoć na burmistrza ma startować wieczny przegrany:ex vice burmistrz.To nie jest Platforma,tylko szopka!

Kurowska się b. cieszy
Kurowska się b. cieszy
2024 lat temu

Dziwna ta platforma … kandydata na burmistrza to oni nie spłodzą.

PO
PO
2024 lat temu

heheheh:) ale sensacja w każdej partii odbywają się wewnętrzne wybory struktur i delegatów no ale jak sie nie ma oczym pisać to dobry i taki kicz:)

zniesmaczony
zniesmaczony
2024 lat temu

COOO??? ALE SZOPKA!! to ja już nigdy nie pójdę głosować na PO a byłem jej zawsze wierny. Miały być zmiany na lepsze, a wyszło po polsku, jak zawsze :upset:

Ojejeku
Ojejeku
2024 lat temu

A gdzie ten Gajecki? Nieobecnego wybrali? Po-paprani?

Brawo dla PO
Brawo dla PO
2024 lat temu

Brawo dla PO. Brawo dla PO. Psy szczekają a karawana jedzie dalej!

rt
rt
2024 lat temu

Niech lepiej przestaną robić ludziom wodę z mózgu

mój komentarz
mój komentarz
2024 lat temu

O wyniku wyborów w Po zadecydowali ludzie z Folusza niejakiego Stanisława .To on w czasie wyborów krzyczał:"Zwycięzca bierze wszystko".
OSOBY DRAMATU:
Andrzej .-w ostatnich wyborach samorządowych uzyskał 30 parę głosów.Jest "Bardzo popularny".Czasami wzrusza się i płacze.
Adam .-człopak ze żmigrodu.Miał coś wspólnego/?/ z FRPJ.Znany pisarz internetowy.Ksywka "Niespełnone obietnice".Jest ukochanym dzieckiem PIS-u.
Leszek .- Chwilowo,koniunkturalnie zawierzył Adamowi.Specjalizuje się w wystawianiu kolegów do wiatru.
Marek -bez komentarza- ksywak "Przyd..as"
Wacek – chwilowo zdezorientowany
Tamara – nie może prosto spojrzeć w oczy
Franciszek – prywatnie teść Andrzeja
OTo nowa Platforma!

pies cywil
pies cywil
2024 lat temu

To już wszyscy członkowie PO w Jaśle,czy jeszcze z 2 osoby nie zmieściły się w zarządzie? Niektórzy zaliczają już 3-cią i 4-tą partię.

jan
jan
2024 lat temu

Cóż, dzięki takim ludziom – PO w Jaśle nigdy nie będzie miało ani większych wyników wyborczych, ani żadnego prestiżu – a szkoda 🙁
Powinien przyjechać Premier i rozgonić to całe towarzystwo !

leś@jasło
leś@jasło
2024 lat temu

Nowe koterie poparte przez frakcje gminne (Folusz i okolice).Dokładne odzwierciedlenie sytuacji to komentarz pn."mój komentarz…
Zamieszczone wyżej fotki oczywiście historyczne..B):bigeek:

stokrotka
stokrotka
2024 lat temu

To nie są POwczańcy TYLKO PRZYBIERAŃCy.Ale skandal dla Powiatu. Dlaczego nie pokazali swoich twarzy co wstyd panowie z prowincji?.

Kazimierz
Kazimierz
2024 lat temu

Nawoływanie do spokoju w PO jasielskiej, to wielki przełom. Nareszcie czas na “działanie dla dobra i rozwoju miasta i powiatu jasielskiego”

do mój komentarz
do mój komentarz
2024 lat temu

za wszystko w partii PO zapłacisz kartą master card
mina wielkiego prezesa zakonu i Czarnego R. bezcennna.:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
toż to był genialny plan: tego wyrzucamy, tego się obsadzi, tą można przesunąć na to stanowisko a tu bum wolne wybory- największe przekleństwo dla PO.

bocian
bocian
2024 lat temu

Ci panowie reprezentują tylko siebie nikogo więcej.

Poręba
Poręba
2024 lat temu

Może przynajmniej Jasło powinno być wolne od cudów Platformy,która nazwała się dla niepoznaki Obywatelską!!! Ta rzekomo ukochana partia przez Naród( co pokazują zamawiane sondaże)nie ma nic do zaoferowania ludowi.To elitarna grupa ludzi kochająca ciepłe stołki pod niekoniecznie fachowe dupska.Każde inne ugrupowanie byle nie ci stali spokrewnieni bywalcy -od lat.Jaślanie ich znają,wiedzą co potrafią (bo pokazali),jest więc czas podzięko wać PO-owcom za trud nie robienia nic prócz dokladania tym co robili coś.Sezonowi wyznawcy PO winni odejść całkowicie od władzy-raz na zawsze.Władzę winno oddać społeczeństwo Jasła ludziom bez partyjnej przeszłości,młodym i z wizją popartą wiedzą.To recepta na lepsze jutro.A owi wymienieni z… Czytaj więcej »

gassss
gassss
2024 lat temu

No toś Poręba błysnął.PiS-ożyty stawiają na młodzież? Chyba tylko na plakacie promującym ich partię,zrobionym w Jaśle.Nie pal się nierobie!!!!!

Ronin
Ronin
2024 lat temu

do Poręba hm się obawiać się ża katualna władza w mieśćie to coś na wzur rżimu hmm nie bał bym się do powrównanie do fidela castro tyran i dbajądy o wizerunek człowiek który nie czuje winy

Ronin
Ronin
2024 lat temu

no i dziwnie lidzie z Krosna nagle dbają o Jasło hmm dość to ciekawe – ach żegnajcie te nasze antagonizmy ach jak będe tęsknił – a teraz dla ludzi z Krosna Jasło stało się takie ważne nie popczcie – pierniczony folwark zwierzęcy

Ronin
Ronin
2024 lat temu

bedac opozycjonistą dla władzy naraższ zię PiSowcom – będą szukac na ciebie chaczyki gnebic i niszczyć bo smiałeś się źle o władzy sie wyrazisz – ach konchana komuna powraca ae coś tu nie gra gdzie ten socjalizm opieka hmmm

Lukrecja
Lukrecja
2024 lat temu

przynajmniej przystojni..a nie jak niedorobiency z PiS;)

Wielbiciciel Ronina
Wielbiciciel Ronina
2024 lat temu

Ronin kup sobie okulary a jeszcze lepiej słownik ortograficzny albo zacznij naukę od 1 klasy szkoły podstawowej

Ronin
Ronin
2024 lat temu

I do PISu ehhh żal poprostu żal – agresja musi mieć swoją przyczynę (do ofiary agresi interentowej która jak dziecko pobiegła do durzych mediów i prokuratury gyż słowa ją rania a ponoć mściwą nie jest – mała liryka) kerujmy sówj wizerunek w medjech a wduszy jak w tej słynnej modlitwie z "Dzień Świra": "Gdy wieczorne zgasną zorze. Zanim głowę do snu złożę. Modlitwę moją zanoszę. Bogu ojcu i synowi, dop…dolcie sąsiadowi. Dla siebie o nic nie proszę, tylko mu dosrajcie proszę. Kto ja jestem? Polak mały. Mały zawistny i podły. Jaki znak mój – krwawe gały. Oto wznoszę moje modły,… Czytaj więcej »

Ronin
Ronin
2024 lat temu

Między godziną 19:27 a 19:32 miałem nawrót dolegliwości chorobowych. Przepraszam za te trzy komentarze.

JEDYNKA
JEDYNKA
2024 lat temu

RONIN; są to modły PISAKOW.

jojo
jojo
2024 lat temu

przynajmniej zniszczą Platformę w Jaśle bo o to chodziło

TW
TW
2024 lat temu

Jojo. Nie ma już czego niszczyć. Platforma w Jaśle nie istnieje dawno. Oprócz tych na obrazkach nikogo więcej nie ma Platforma jasielska zatopiona.Ha,ha

JOJO
JOJO
2024 lat temu

Po przegranych wyborach dla nas to wielki zaszczyt,że nie będziemy musieli już pracować z takimi ludzmi co wstydzą się swojej partji tzn.PLATFORMY OBYWATELSKIEJ.

beno
beno
2024 lat temu

A może zapewniają sobie miejsce na Foluszu chyba tak.

Zobacz także
Close
Back to top button
30
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x