Na sygnaleWiadomości

Wypadek w Warzycach. Na miejscu zginął motocyklista (foto)

Bardzo przykre zakończenie sezonu motocyklowego na drogach naszego powiatu. Dzisiaj przed godziną dwudziestą doszło do wypadku drogowego w miejscowości Warzyce. Na miejscu zginął motocyklista.

Wypadek w Warzycach. Na miejscu zginął motocyklista (foto)

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem  osobowym marki Hyundai, jadąc drogą krajową nr 28, w kierunku Krosna, podczas wykonywania manewru skrętu w lewo w Drogę Wojewódzką nr 988, najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu od strony Krosna motocykliście.

– W wyniku zdarzenia, kierujący jednośladem poniósł śmierć na miejscu – powiedział Piotr Wojtunik, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jaśle.

Wypadek w Warzycach. Na miejscu zginął motocyklista (foto)

Na miejscu zdarzenia pracowali funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Jaśle, strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle. Swoje działania prowadził także technik z jasielskiej Policji, który zabezpieczył miejsce zdarzenia, sporządził szkic oraz dokumentację fotograficzną.

Na czas prowadzonych działań, ruch na drodze relacji Jasło – Krosno prowadzony był wahadłowo. Szczegóły zdarzenia ustalane są w toku prowadzonego postępowania.

Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x